Strona 371 z 373 PierwszyPierwszy ... 271321361369370371372373 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 701 do 3 710 z 3722

Wątek: Dyskusja ogólna o rozgrywce

Stolnik Awatar Pyrrus89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    324
    Otrzymał 270 podziękowań w 173 postach
    Niestety, Hadvar zagra za mnie bitwy, ale z arkuszem nie chce się bawić, bo już bierze udział w kampanii organizowanej przez Turka, dlatego też pisałem, że szukam gracza do przejęcia Partii na stałe. Arroyo nic nie mówił o rezygnacji, choć fakt, obecnie nie jest w stanie toczyć dużych bitew na swoim komputerze, także pewnie będzie potrzeba tutaj też jakiegoś rozwiązania. Co do Przemka, niech mówi za siebie.

2. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    709
    Otrzymał 711 podziękowań w 428 postach
    Masteres niestety nie ma czasu, a to był dobry kandydat.

Także wychodzi na to, że zostajemy przy pierwotnym pomyśle czyli arkuszach robionych nadal przez chłopaków i bitwach granych przez zastępców. W sumie w przypadku Armenii, gdyby Pszemek nie chciał grać dużych bitew, to wchodzi nawet zast z łapanki. Bo jednak sił Armenii nie jest już dużo.

Natomiast w przypadku Partii i Baktrii mamy stałych zastępców, więc może to zadziałać. Chociaż pewnie mniejsze bitwy Pyrrus czy Arroyo mogą chcieć zagrać, co też dla mnie byłoby zrozumiałe.

No dobra, to ciśniemy.

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    709
    Taka dygresja, która zrodziła się po porannej lekturze rozstrzygnięcia Niesa.

Ta decyzja to majstersztyk sędziowski w sprawie, której realnie nie można dobrze rozstrzygnąć sędziowsko, ponieważ jest tyle "gdybań" i zmiennych w związku z tą przerwaną bitwą. Moim zdaniem MG rozstrzygnął tę kwestię najlepiej jak można, bo i jedni i drudzy pewnie nie są do końca zadowoleni. Grunt żeby to zaakceptować i lecieć dalej.

Natomiast ogólnie to pomyślałem sobie, i zresztą pisałem o tym wczoraj z Nieznajomym, że to jest pokręcone że po tylu miesiącach grania, po niezliczonej ilości sporów, kłótni, wzajemnego obrażania, nadal to ciągniemy. I my, i przede wszystkim MG, który to wszystko widzi i znosi. Pewnie wielu z nas miało już kilka razy myśl, żeby to rzucić i nie wracać. A jednak wciąż tutaj jesteśmy i walczymy między sobą.

Chyba decydujące jest to, że mamy tutaj świadomość unikalności tego projektu, że te połączenie strategii, dyplomacji i zdolności multi jest niepowtarzalne. Ale po tej dzisiejszej, nocnej decyzji MG, ja osobiście mam jeszcze jeden argument do dogrania tego do końca - szacunek dla organizatora za ten ogrom wysiłku włożony w ten projekt.

Zobaczymy czy nasza małostkowość jednak zwycięży, czy jednak uda nam się ten projekt dokończyć. Oby to drugie. Aczkolwiek, nie oszukujmy się - będzie ciężko.

5. Następujących 3 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:

Podczaszy Awatar Arris
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    67
    Otrzymał 141 podziękowań w 67 postach
    Ja osobiście jestem hmm, nie chciałbym napisać zadowolony bo nie tyle o to mi chodzi. Uznaję decyzję Niesa jako dobrą. Jak obejrzałem powtórkę i się zastanawiałem jak to rozstrzygnąć przyjmując, że bitwa nie będzie dogrywana to na podobnej konkluzji się zatrzymywałem. Kilka % różnicy w tą czy tamtą odnośnie strat poszczególnych frakcji ale bardzo podobnie to widziałem.

Dokładnie. WKA jest projektem dość unikalnym i dlatego też są częste spory bo każdy na swój sposób argumentuje za tym by różne wydarzenia nie doprowadzały do wypaczenia czy rozpadu rozgrywki.

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    709
    Swoją drogą, chwilami potrafimy się wznieść ponad 'podziały'.

Gratki Nies, zasłużyłeś jak mało kto przez te wszystkie lata w NF.

Rzeczywisty rezultat głosowania wynikający z postów:

1. Nieśmiertelnik (14 głosów)
    2. SaperHeart (3 głosy)
    17 oddanych formalnie głosów hehe tyle co w kilku innych kategoriach razem wziętych.

Cześnik
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 16 podziękowań w 11 postach
    Graty Nies.

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    154
    Otrzymał 794 podziękowań w 357 postach
    Dziękuję bardzo Panowie. Dwa dni temu poserfowałem po forum i wpadłem na temat w którym zaistniałem i nie powiem, było to miłe, że wysiłek został doceniony. Oby udało się doprowadzić wszystko do szczęśliwego końca.

10. Użytkownicy którzy uznali post Niesmiertelnik za przydatny:

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    154
    Otrzymał 794 podziękowań w 357 postach
    Brakuje mi screena z bitwy o Mykonos.

Podczaszy
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    153
    Otrzymał 186 podziękowań w 97 postach
    Chronograf... Tufons Stary. Prychnąłem

Coraz bardziej profesjonalne te Twoje materiały.

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    709
    Faktycznie, nowa jakość. Wreszcie sobie obejrzałem. Bardzo mi się podobały Etapy bitwy i generalnie taki kronikarski klimat.

Strona 371 z 373 PierwszyPierwszy ... 271321361369370371372373 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów