Strona 340 z 377 PierwszyPierwszy ... 240290330338339340341342350 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 391 do 3 400 z 3765

Wątek: Dyskusja ogólna o rozgrywce

Stolnik Awatar Pyrrus89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    367
    Otrzymał 323 podziękowań w 205 postach
    Panowie, zapowiada się, że byt Partii potrwa dłużej niż początkowo przypuszczałem. Mam w związku z tym prośbę o pomoc w znalezieniu dla mnie solidnego zastępstwa. Dysponuję coraz mniejszymi możliwościami w rozwijaniu aktywnych działań politycznych oraz propagagandowych, dlatego też trzeba będzie uświadomić tej osobie, że będzie musiała przejąć to brzemie na siebie.
    Nie sądzę bowiem, aby Przemo czy Arroyo zechcieli przejąć przewodnictwo w sojuszu.

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    186
    Otrzymał 842 podziękowań w 377 postach
    Zdrowych i Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze życzę Wam Panowie. Najlepszego.

3. Następujących 2 użytkowników podziękowało Niesmiertelnik za ten post:

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    798
    Otrzymał 782 podziękowań w 478 postach
    Nie chce się w ogóle zaglądać na forum kampanijne. Co biorąc pod uwagę poziom mojego wcześniejszego wkręcenia chyba sporo mówi o obecnej sytuacji. Zastanówmy się czy chcemy to kontynuować bo jeżeli tak to ma dalej wyglądać że przez miesiąc nie można rozegrać jednej bitwy, to nie ma sensu robić sobie nadziei i apetytu jeżeli chodzi o dalszy ciąg.

No chyba że to jakaś tajemna taktyka na przeczekanie i zniechęcenie to wtedy... też czas kończyć.

mózgozdrapka Awatar Zachar
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    185
    Otrzymał 383 podziękowań w 192 postach
    Niestety i mi odechciewa się kiedy zwyczajnie czuję, że z drugiej strony nie ma odzewu.
    Może warto by po nowym roku po prostu osoby które chcą grać się zadeklarowały a braki kadrowe będziemy uzupełniać...

Szambelan Awatar Il Duce
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    78
    Otrzymał 331 podziękowań w 221 postach
    Bardzo ciekawe kim...A nawet uzupełnienie braków nie daje żadnej gwarancji zaangażowania. Patrz Jasper i z całym szacunkiem,jego następca Bachus.
    "Hope is being able to see that there is light despite all of the darkness"

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    798
    Otrzymał 782 podziękowań w 478 postach
    Ta runda jest żenująca. Albo gracze się ogarną, albo proponuję zakończyć te grę w ciuciubabkę. Ja bardzo chętnie dogram mini kampanię AAR vs SEG. Szkoda KGK bo wpakowałem ich na minę ale naprawdę liczyłem że to będzie lepiej wyglądać. A jest bez zmian.

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    186
    Otrzymał 842 podziękowań w 377 postach
    No słabo , słabo, ale i ja nie stoję na wysokości zadania. Tura potrwa do końca roku, a później bierni w tematach potracą prowincje za friko.
    Do tej pory nie dostałem rozpiski skąd wynikają rozbieżności - nie mówię że jestem nieomylny, ale patrzę w odesłane arkusze i na ich podstawie wyliczam stany armii....

Widać doszło do przesilenia i może zrodziła się myśl, że lepiej coś odpuścić, niż przegrać.... a z drugiej strony zabawa trwa już kilka miesięcy i rożnie to w życiu bywa....

Podczaszy Awatar Twój Mistrz
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    134
    Otrzymał 102 podziękowań w 71 postach
    Nie stawiałbym na tak krzywdzącą retorykę- chciałbym przypomnieć, że AAM - na początku wykazywało inicjatywę, a Nikczemnik jej nie stracił w ogóle. Tak czy inaczej to tylko kilka bitew prawda (z kilkugodzinnym lagiem)? Mam szczerą nadzieję, że uda się je dograć - tak jak i całą kampanię.
    Btw. Andrij nie zapomniałem o tym kubku

Stolnik
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    301
    Otrzymał 170 podziękowań w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Ta runda jest żenująca. Albo gracze się ogarną, albo proponuję zakończyć te grę w ciuciubabkę. Ja bardzo chętnie dogram mini kampanię AAR vs SEG. Szkoda KGK bo wpakowałem ich na minę ale naprawdę liczyłem że to będzie lepiej wyglądać. A jest bez zmian.

Co to za tekściki wgl ?

Najpierw czekaliśmy na odp od Niesa bo było kilka ważnych spraw, pózniej były Świetą, chyba że Ty Pirx innej wiary jesteś i nie wiesz...

Więcej tu będzie cofek niż grania.

Aż sam nie wierze co wy piszecie, jeszcze pare takich tekstów w naszą strone i na serio dogracie sobie kampanie SEG vs AAR
    Ostatnio edytowane przez Nieznajomy ; 28-12-2017 o 12:58

Podczaszy Awatar BolesławZapomniany
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    133
    Otrzymał 129 podziękowań w 69 postach
    ...

Strona 340 z 377 PierwszyPierwszy ... 240290330338339340341342350 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów