Zobacz wyniki ankiety: Czy będziesz grał na tym modzie?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, będę.

    4 80.00%
  • Nie, nie będę.

    1 20.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [Mod] Podstawowa mapa rozbudowana o nowe prowincje?

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    141
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Jak już mówiłem, mod kieruję do osób, które nie chcą pobierać kilkuset mbajtowych paczek. Ale dzięki za komentarze.

    Poczyniłem kolejne zmiany i na razie to koniec. Teraz będę próbował przenieść frakcje (na pewno chcę Irlandię, Norwegię, Litwę i Jerozolimę, a na pewno nie chcę Krzyżaków, zobaczymy jak z Walią, Antiochią czy Nowogrodem (wtedy Nowogród stałby się główną frakcją a Ruś byłaby Rusią Kijowską)).

    Co zostało zmienione:
    • Nowe miasto Belgrad [REBELIANCI], wydzielony z Zagrzebu.
    • Nowe miasto Sinop [REBELIANCI], wydzielone z Nicei.
    • Dyplomacja:
    • Francja: 0.00 -> -0.20 HRE
    • HRE: 0.00 -> -0.20 Dania
    • Hiszpania: 0.00 -> 0.20 Francja
    • Wenecja: 0.00 -> -0.20 Węgry
    • Szkocja: -0.20 -> -0.45 Anglia
    • Bizancjum: 0.00 -> 0.20 Ruś
    • Ruś: 0.00 -> -0.20 Dania
    • Turcja: 0.00 -> -0.20 Papież
    • Egipt: 0.00 -> -0.20 Papież
    • Maurowie: 0.00 -> -0.20 Papież
    • Dania: 0.00 -> 0.20 Polska
    • Aztekowie: 0.00 -> -0.20 wszyscy


    To tyle. Link do downloadu będzie za jakiś czas (może już z nowymi frakcjami, a jak nie podołam to bez).

  2. #12
    Asuryan
    Gość
    Posty usunięte. Następna reklama innych modów w tym temacie będzie skutkowała dodatkowo ostami.

  3. #13
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Pokazałem tego moda, bo był mniej więcej tym samym co twórca tego robi, a reklama modów to co z tego, przecież na tym nikt nie zarabia.

  4. #14
    Asuryan
    Gość
    Na swoje mody macie swoje odpowiednie tematy (a jak nie macie, to możecie takie założyć). Ten temat dotyczy moda Kuzyna.

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dla mnie bomba. Szukam od dłuższego czasu takiego moda na podstawową wersję, bo właśnie nie chcę ściągać nie wiadomo jak wielkich plików, a dodatkowo nie mam dodatku Królestwa. Proponowałbym jeszcze np. urozmaicić Bałkany. Tylko taka sugestia
    Życzę powodzenia!

  6. #16
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    141
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sergio Zobacz posta
    Dla mnie bomba. Szukam od dłuższego czasu takiego moda na podstawową wersję, bo właśnie nie chcę ściągać nie wiadomo jak wielkich plików, a dodatkowo nie mam dodatku Królestwa. Proponowałbym jeszcze np. urozmaicić Bałkany. Tylko taka sugestia
    Życzę powodzenia!
    A to chyba niestety nie pójdzie u Ciebie :/ Z racji tego, że dodałem swojego Medievala na Steama, to mam Kingdoms i podstawkę scaloną. Zmuszony byłem użyć wtedy Bare_Geomoda na Kingdoms. Chociaż zawsze możesz spróbować bo plik .exe ma opcję uruchomienia na medieval2.exe, po prostu sprawdź

    Mapa wygląda tak:

    Dla przypomnienia, nowe regiony: Cork (Irlandia), Malmo (Szwecja), Amsterdam (Holandia), Sinop (Turcja), Belgrad (Serbia), Varad (Węgry), Benghazi (Cyrenajka), Atil (daleko na wschodzie), Kozelsk (Rosja), Reval-Ragneta-Truso-Gdańsk (od Estonii po Zatokę Gdańską), Poznań (wielkopolska). Halicz stał się Wołyniem i jest barbarzyński, Węgry dostały nowy Varad, a Polska Wrocław i Poznań. Były zmiany w stosunkach dyplomatycznych, dodatkowo zalecam zrobić poprawkę pliku descr_faction_standing.txt, którego CA nie poprawiła do dzisiaj (http://t-a-w.blogspot.com/2009/11/wh...edieval-2.html).

    Download:
    https://mega.nz/#!NpwBFQBL!VwpyVdTj5...ZmtgXHxRUwnu58
    Wszystko wrzucić do folderu mods. Testowane na Medieval2+Kingdoms (złota edycja?) na Steam.

  7. #17
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Mapka prezentuje się teraz znacznie lepiej, na wschodzie jest teraz dużo miejsca, może pokusiłbyś się o dodanie Rusi Kijowskiej? Co do innych propozycji, mógłbyś dodać w Skandynawii Visby i Roskilde, a na Balearach Palmę, może jakąś drugą osadę na Sycylii? Problem z oryginalną mapą Medievala 2 jest taki, że jest ona strasznie mała, przy dodaniu jeszcze z kilkunastu prowincji będzie po prostu ciasno.

  8. #18
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    141
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez HellVard Zobacz posta
    Mapka prezentuje się teraz znacznie lepiej, na wschodzie jest teraz dużo miejsca, może pokusiłbyś się o dodanie Rusi Kijowskiej? Co do innych propozycji, mógłbyś dodać w Skandynawii Visby i Roskilde, a na Balearach Palmę, może jakąś drugą osadę na Sycylii? Problem z oryginalną mapą Medievala 2 jest taki, że jest ona strasznie mała, przy dodaniu jeszcze z kilkunastu prowincji będzie po prostu ciasno.
    Z jednej strony ciasno, z drugiej jak pójdziesz do Afryki czy na stepy to pusto. Miejsca jest jeszcze na ponad 70 prowincji (tego maksymalnego). Mogę rozważyć dodanie czegoś na Sycylii i w południowej Italii oraz Afryce północnej. Skandynawia czy Ruś zostanie powiększona jeśli uda mi się dostać informacje jak konwertować frakcje z Kingdoms do Medka.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •