Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Wątek: Gra Leśnymi Elfami (w tym również Argwylon)

  1. #41
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Generalnie wydaje mi się, że te zmiany mocno wykosiły elfów. Nie wiedzieć czemu podczas kilku kampanii co rozegrałem Elfy zawsze są 2 siła warhammera.

  2. #42
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam.
    Mam taki problem, że zaczynam normalną kampanię, wybieram leśne elfy, gdzie jest Orion, niby wszystko jest okej. Natomiast potem w samej kampanii, wszystko trwa jedną turę, każda technologia, werbowanie każdej jednostki zabiera tylko jedną turę, ale nie dzieje się tak kiedy wybieram tą drugą frakcję elfów. Teraz moje pytanie, czy to jest jakiś bug, czy to rzeczywiście ma tak wyglądać? Ponadto to jeśli chodzi o zadania, to pojawiają się tylko dwa: ulepszyć drzewo, a potem zaraz stoczyć bitwę w jego obronie, i to tyle. W efekcie tego jestem w stanie wygrać tą bitwę po jakichś 10 turach i wtedy kończy się kampania... Czy naprawdę kampania elfów Oriona, ma tylko ten jeden cel do zrealizowania, czy to u mnie jest coś nie tak?

  3. #43
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Coś poszło nie tak.
    Bo normalnie bitwa powinna odblokować się dopiero po ulepszeniu drzewa na 5 paziom. Co wymaga czasu i bursztynu (zwłaszcza bursztynu).

    Gra powinna działać tak jak przy kampanii drzewcem.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #44
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    No właśnie ja nawet nie wiem o co biega z tym bursztynem, gdzie się wyświetla to ile go mamy? Bo nie byłem w stanie tego znaleźć, wszystkie jednostki wymagają tylko pieniędzy, a drzewo mogę sobie ulepszać co turę, w efekcie po 5 turach mam je na najwyższym poziomie.

    Edit.

    Okej, za którymś włączeniem kampanii już wszystko działa tak jak powinno. Z jakiegoś powodu Orion miał u mnie taki bonus, że przyspieszał wszystko o 1100%, ale teraz po prostu to zniknęło, mam nadzieję, że już nie wróci.

  5. #45
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Ilość bursztynu widać na górze na pasku, tam gdzie masz złoto i przychód. Co do problemu to na pewno grasz na czystej wersji gry? Może masz jakiś mod włączony który coś miesza. Jeśli nie masz jakichkolwiek modów i błąd dalej występuje to spróbuj sprawdzić spójność plików gry. (Prawym przyciskiem myszy na Warhammera w bibliotece Steam - > właściwości -> pliki lokalne - > sprawdź spójność plików gry)

  6. #46
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Między herbem nacji a kasą masz bursztyn takie jajko ze złota.

    Spróbuj spójności plików, a jeśli to nie pomoże to na razie graj drzewcem. Lub napisz w dziale suportu.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #47
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kipanga Zobacz posta
    Tyle że zarówno Treekiny jak i Eternal Guard to jednostki defensywne. Do tego jeśli trzon naszej armii to Eternal Guard to każdą bitwę trzeba grać ręcznie, bo automat nie daje szans ze względu na słabą jakość wojska, i o ile ręcznie możemy wygrać bitwę murując się i zasypując wroga strzałami, to nie każdy lubi grać wszystkie bitwy ręcznie.

    W mini kampanii ta różnica nie jest tak duża, ze względu na to, że kończy się ona zanim dojdziemy do "late game'u", ale w kampanii głównej w "late" jest trochę trudno grając jako Durthu, bo taką np armie Chaosu złożoną z samych Chosenów (a tak wyglądają armie Chaosu w late) możemy sobie co najwyżej podrapać po brzuszku...
    Właśnie kończę kampanię Duruthu i moim zdaniem jest nawet prościej niż Orionem. Początek i mid game jest prostszy, bo Durthu jest dużo lepszym LL niż Orion (zwłaszcza jak zdobędzie swój legendarny przedmiot który dodaje mu cechę umożliwiającą atak obszarowy przez co dobrze walczy z normalnymi jednostkami). A w late game trzeba tworzyć armię które składają się głównie z Tree Kinów, które wsparte magiem życia mogą bardzo długo utrzymywać linie a ofensywnie używać smoków i łuczników. Moja "standardowa" armia w late game składa się z generała, maga życia, drzewca-bohatera, łucznika-bohatera, 6 treekinów, 6 łuczników (4 standardowych i 2 ze zdolnością vanguard deployment) , 2 smoków (albo smoka i drzewca), łuczników na orłach i jeźdźców na jeleniach (z tarczą). Ciężko jest wygrać tylko z armiami które mają dużo kawalerii wysokiego poziomu, bo łucznikami trudno taką kawalerię ustrzelić a Tree Kiny są za wolne, więc trzeba kombinować ze smokiem który średnio się w tej roli sprawdza (ale jak się uda przyszpilić kawalerię smokiem tak żeby go wspomogli łucznicy to jesteśmy w domu).
    Piechoty faktycznie trochę brakuje, ale to kwestia przyzwyczajenia do sposobu gry, co początkowo rzeczywiście jest problematyczne.

  8. #48
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jestem w trakcie walki Oriona w głównej kampanii.
    I jak na razie jest trochę upierdliwie.

    Początek standardowo słaby, kasy mało. Wojsko słabe i nie liczne. A tu ciągle goście przychodzą: ludzie, zwierzaki, gobliny, orki i krasnoludy...
    Na szczęście Belegar podbił co nieco i dzięki temu ulepszyłem drzewo. Dopiero możliwość konfederacji dała kopa mojej grze. Bo bez problemu przyłączyłem resztę elfów. Jest to o tyle śmieszne że ich miasta były w pełni rozbudowane, a moja stolica była zadupiem na 3 poziomie .

    Mam podbite tereny Estalii, Bretonii i cześć okolicznych gór. Miałem też Tileę i cześć księstw granicznych, ale zbłąkana armia chaosu spaliła wszystko.
    Właściwie od 100+ tur mam nie kończący się cykl najazdu chaosu. Powoli zastanawiam się czy się to nie zabugowało. Bo odsyłam z kwitkiem Archaona i spółkę już 4 raz. Jest to o tyle irytujące że elfami musimy łapać armie chaosu i Norski. Problem jest taki że zanim się uporam z taką falą to zawsze spalą mi 5-6 miast.

    Tak jak gdzieś wcześniej pisałem elfy mają strasznie słabo zrobione niebieskie drzewko. Bo umiejętność nagłego ataku (czyli przeciwnik jest bez wsparcia) jest na samym końcu.
    Dodatkowo nasze miasta nie mają żadnej obrony i przyjście jakiejkolwiek armii oznacza jego spalenie. A niestety sami Skelingowie wystawiają przeciw mnie 7 pełnych armii, a nie są to moi jedyni wrogowie.

    Właściwie to brakuje mi cały czas bursztynu do rozbudowy drzewa.
    W sumie czekam aż sytuacja się wyjaśni. Znaczy chaos zostanie ostatecznie odparty, i wtedy przerzucę większość armii do Norski.

    Drzewcem gra się lepiej niż Orionem (tak jeśli chodzi o bitwy jak ogólnie kampanię). Na szczęście po konfederacji mam ich obu.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #49
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zaktualizowano braki w rosterach (Poza Legendarnymi Lordami).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #50
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Możecie mi poradzić jak przejść kampanię "Pora objawień"? Zacząłem grę Durthu. Praktycznie już na dzień dobry, po paru turach wojnę wypowiedziało mi 50% elfich frakcji (nie ma to jak walczyć między sobą w obliczu zagrożenia...). W momencie gdy zdążę podnieść drzewo o poziom, maksymalnie dwa, pojawia się Morghur z full armią i 3-4 pełne stada razem z nim. Jak odeprzeć atak zwierzoludzi i umocnić się w Athel Loren?

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •