Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 313P.N.E. Illyria Apollonia (Galacja – Ardiajowie)

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    313P.N.E. Illyria Apollonia (Galacja – Ardiajowie)

    Galaci kontynuowali swoją politykę uzyskania kontroli nad brzegami Adriatyku, chcąc rozprawić się z piratami nękającymi handlarzy.
    Na tereny Apollonii weszła armia galacka by skonfrontować się z zagradzającą im drogę do stolicy prowincji armią Ardiajów


    Obrońca Ardiajowie
    Zwycięzca przesyła obligatoryjnie screen na adres kampanii, oraz replay – jeśli łaska.

  2. #2
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Zwycięski marsz Galatów trwa ! Ilirowie po raz kolejny tchórzliwie chowali się w lasach lecz to pozwoliło ich wymanewrować i stanąć do bitwy z wyższej pozycji (Remix ma pecha zawsze wybiera mapę zalesioną na której ja jestem wyżej )

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało Seba Fallus III Wielki za ten post:


  4. #3
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Luźna uwaga:

    była swego czasu dyskusja o "wyluzowanym" podejściu do gry w kontekście utrat prowincji bez walki czy też niespójnej dyplomacji. No to dla mnie kolejnym przejawem "wyluzowanego" podejścia do gry jest 3 razy z rzędu wybranie mapy przez Ardiajów, na której mają pod górkę, grając przeciwko najmocniejszej, obok Swebów, nacji w tej grze. Bitwa tak naprawdę przegrana na etapie wczytywania gry.

  5. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    W 70%
    Da się jeszcze wymanewrować przeciwnika

  6. #5
    Stolnik
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    455
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    185
    Otrzymał 130 podziękowań w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Luźna uwaga:

    była swego czasu dyskusja o "wyluzowanym" podejściu do gry w kontekście utrat prowincji bez walki czy też niespójnej dyplomacji. No to dla mnie kolejnym przejawem "wyluzowanego" podejścia do gry jest 3 razy z rzędu wybranie mapy przez Ardiajów, na której mają pod górkę, grając przeciwko najmocniejszej, obok Swebów, nacji w tej grze. Bitwa tak naprawdę przegrana na etapie wczytywania gry.
    Czasem trzeba przegrać bitwę czy dwie aby wygrać wojnę. Może w tym też jest jakaś głębsza taktyka np mająca na celu wciągnąć przeciwnika w głąb półwyspu i tam osaczyć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •