Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Poszukuję herbu Księstwa Normandii

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach

    Poszukuję herbu Księstwa Normandii

    Witam. Krótko i zwięźle - mój problem jest opisany w temacie Teoretycznie powinno to wyglądać mniej więcej tak: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/61/Blason_region_fr_Normandie.svg/931px-Blason_region_fr_Normandie.svg.png

    czy macie na dysku jakiegoś moda w którym jest Księstwo Normandii, albo wiecie w którym modzie ono jest? A może jakiś uczynny grafik by coś takiego stworzył? Jest mi to potrzebne do moda The Last Kingdom.
    Ostatnio edytowane przez wino ; 19-12-2016 o 19:37
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #2
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    hmm z tego co się orientuję to nie ma żadnego moda gdzie byłaby Normandia jako odrębne księstwo...
    przynajmniej ja nie widziałem takiego

    a konkretnie to co Ty Wino potrzebujesz? bo nie zrozumiałem, chcesz mieć herb Normandii bez tła czy jak?

  3. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Potrzebuję to logo frakcji co jest wyświetlane po prawej dolnej stronie ekranu na mapie kampanii lub podczas przewijania tury, wtedy te loga są w górnej części ekranu.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  4. #4
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    no ja mam moda Last_Kingdom i tam jest podobny herb dla normanów tylko z jednym lwem a nie z dwoma
    a to logo to gdzie jest? czy gdzieś tutaj: data/menu/symbols ?
    czy w innym miejscu?

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Normanowie są przed stworzeniem księstwa, po jego stworzeniu jest to Księstwo Normandii i powinien się im zmienić herb, ale się nie zmienia. Wiem już gdzie i jak to poprawić ale nie mam gotowego herbu. To jest w \data\ui\southern_european\interface\stratpage_02. tga i powinno być w miejscu loga Norwegii. Tymczasowo mam inne logo, ale wolałbym mieć właśnie takie jak podałem w pierwszym poście.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #6
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    ok czyli chcesz żeby w pliku "stratpage_02.tga" zamiast loga Norwegii było logo Normandii z pierwszego posta?

    hej Wino zrobiłem tak jak napisałem wyżej, czyli zastąpiłem te loga i teraz zamiast Norwegii jest Normandia.

    Jeśli o to Ci chodziło to Ci mogę wysłać ten plik
    Ostatnio edytowane przez Jakien Kolwiek ; 22-12-2016 o 21:55

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Dawaj, ale mam nadzieję, że jest tak jak inne herby w grze, czyli takie niby 3D, bo takie zwykłe metodą kopiuj/wklej to żadna sztuka Czyli to co dałem w pierwszym poście to przykład, a nie efekt końcowy
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #8
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    nie mogę dodać załącznika mam komunikat z forum że jest błąd pliku
    prześlij mi najwyżej jakiś swój adres email w prywatnej wiadomości to ci na pocztę wyślę

    a ja ten plik to zrobiłem na szybko jak Ci się nie będzie podobał to jak będę miał wolną chwilę to spróbuję
    go poprawić, ale grafikiem nie jestem to nic nie obiecuję

    najpierw sprawdź ten

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •