Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: Horrory

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Horrory

    Ja nie znam pojęcia strachu podczas oglądania filmu, ale biorąc pod uwagę reakcję ludzi podczas oglądania Paranormal activity można powiedzieć, że taki film jest straszny

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Horrory

    Właśnie obejrzałem Wzgórza Mają Oczy i uważam że film był niezły. Od początku film trzyma w napięciu, lecz z czasem zmienia się w zwykłą siekankę. Horror narazie jeden z lepszych jakie obejrzałem, warty polecenia.
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Ja nie znam pojęcia strachu podczas oglądania filmu, ale biorąc pod uwagę reakcję ludzi podczas oglądania Paranormal activity można powiedzieć, że taki film jest straszny
    Właśnie czytałem recenzje, podobno dojechany jest i ciekawe czy historia ze Spielbergiem jest prawdziwa

  3. #13
    Lena
    Gość

    Re: Horrory

    Ze swojej strony polecam film "Udręczeni". Naprawdę ciekawy - tajemniczy, mroczny i z gatunków tych lepszych. Nie lubię za to horrorów typu "Piła" czy "Hostel". Szczytem obrzydliwości jest gnębienie kogoś, mordowanie w sadystyczny sposób i poniżanie.

    Kiedyś były lepsze horrory... Klasyki jak "Dracula" nie mają porównania do niczego dzisiejszego.

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Horrory

    UKRYTY WYMIAR (EVENT HORIZONT) z Laurencem Fishburnem i Samem Neilem. Zobacz koniecznie
    MA770T-UD3P | Phenom II X2@3.8GHz | Kingston 2x2GB 1333MHz CL7 | Asus EAH5770 (core 1010, mem 1340)

  5. #15
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Horrory

    Moje typy:
    -Omen
    -Sierociniec
    -Inni
    -Ring (japoński!)
    -Dracula
    -Nie oglądaj się teraz (stare, ale kurde, jak ktos lubi psychologiczna miazge to polecam)
    -Dziecko Rosemary
    -Call of Cthulhu (nowy, czarno-bialy)
    -Znaki
    -Coś
    -Blair Witch Project
    Pila, Wzgorza maja oczy, Hostele itd. to dla mnie syf. Co kto lubi, ale z horrorem to nie ma nic wspolnego. Zamiast strachu czy niepewnosci wywoluje raczej grymas zniesmaczenia (i to raczej ze wzgledu na niski poziom fabuly/scenariusza/dialogow itd)

    Co do Paranormal Activities to uwazam film za smieszny, niestraszny i uwazam, ze Amerykanie sa dziwni, ze tak panikuja U mnie na seansie to raczej slychac bylo wesole usmieszki niz krzyki BW lepsze

  6. #16
    Lena
    Gość

    Re: Horrory

    -Inni
    Oj tak, tak - jeden z lepszych filmów jakie widziałam

  7. #17
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Horrory

    Cytat Zamieszczone przez Memnon[pl
    ]
    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Kiedyś kręcili lepsze, a jako przykład podajesz dom woskowych ciał
    Miał być straszny horror-a nie realistyczny.Jak dla mnie był w miare straszny więc podaje.Kwestia gustu I podobny Oko z 2004 (wersja japońska) jest niezła, ale nie mam możliwości go obejrzeć, a w tv nie puszczają.
    -ang wersja z Jessiką Albą jest lepsza...jak dla mnie-ale to też oczywiście kwestia gustu:-)...i też jest mało straszny...a miały być straszne:-). Znaki- Owszem niezły-ale mało straszny...
    Głosy-tego akurat nieoglądałem..pasuje więc oglądnąć.Pokój 1408-też niezły(szczególnie zakończenie)-ale mało straszny...Klatwa I i II oraz Widmo--o tych zapomniałem a faktycznie warto obejrzeć
    Heh, ja zasnąłem przy tym filmie z Albą ^ ^'

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  8. #18
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Horrory

    Ludzie, Resident Evil czy Wzgórza maja oczy i inne tego typu badziewia o zombie które zajmują/atakują/niszczą świat a powstały w wyniku klątwy/eksperymentów/wirusa to najgorszy kicz jaki oglądałem. Ostatnio chyba z 30 takich filmów wydali. Nic w tym nie ma, zero fabuły, zer strachu, sieczka - jak ktoś się boi krwi to może go to przestraszy.
    Blair Witch który już tu ktoś rzucił to jest to - zero krwi w zasadzie, zero potworów itp a starach jak złoto, bo jest klimat, bo pozwala ten film pracować wyobraźni, a ta jest najlepsza na strach, te wszystkie wyskakujące znienacka stwory to tak oklepany element....
    albo The Think, może dziś już tak nie straszy, ale ma nadal niesamowity klimat, Ring tak samo, w the eye straszny to był pan doktor, a Alba ma po prostu fajny tyłek i nawet jeśli to był horror to tego nie zauważyłem.
    te wszystkie wysypy żywych trupów, świty żywych trupów, jestem legendą itd to syf. Smakosz tak samo.
    Blair Witch niech nikt nie ogląda 2 - w niej jest tylko dobra aktorka grająca wikankę.

    Jak chcesz się przerazić weź oglądnij Striptizerki Zombie
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Horrory

    Ja Ci polecam, obejrzeć każdy azjatycki, jaki Ci wpadnie w łapy. Potrafią mieć świetny klimat i chyba to mistrzowie jeśli chodzi o horrory a tematy praktycznie zawsze są oryginalne a nie jakieś wirusy/zombie/duchy... Chociażby takie "Czerwone pantofelki"

  10. #20
    Lena
    Gość

    Re: Horrory

    Jak chcesz się przerazić weź oglądnij Striptizerki Zombie
    A może też "Lesbian Vampire Killers?"

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •