Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Podsumowanie Nagród Forumowych 2016

  1. #11
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    No właśnie, wystawiacie mnie na zgorszenie...


    ... Dziękuję wszystkim za głosy.
    ,,Vae Victis"


  2. #12
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Szkoda, że nie można było głosować na dwie osoby w Starej Gwardii jak w latach poprzednich. Witamy na pokładzie Ituriel. Temer, nie mogąc wybrać między Tobą a Iturielem zdecydowałem się wstrzymać od głosu, ale w przyszłym roku you have my vote!



  3. #13
    Sara Temer
    Gość
    Dziękuję za głosy ^^ Przyznaję, że lekko zaskoczył mnie wynik, bo w ostatnim roku z kondycją mojego kanału było różnie

    Teraz muszę nad rangą pomyśleć... no i przydałoby się też odebrać zeszłoroczną nagrodę

    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    Szkoda, że nie można było głosować na dwie osoby w Starej Gwardii jak w latach poprzednich. Witamy na pokładzie Ituriel. Temer, nie mogąc wybrać między Tobą a Iturielem zdecydowałem się wstrzymać od głosu, ale w przyszłym roku you have my vote!
    Okay :3 (brak pomysłu na bardziej rozbudowaną wypowiedź >.>)

  4. #14
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    Chciałem podziękować za oddane na mnie głosy i wyróżnienie mnie jako pomocnego usera.
    Przyznam się szczerze, że zaskoczył mnie fakt pojawienia się na liście nagrodzonych użytkowników, zwłaszcza w dosyć prestiżowym tytule, jakim jest tytuł najbardziej pomocnego usera.
    Zaskoczenie było tym większe dla mnie, że administratorzy techniczni, są z zasady raczej mało widoczni na forach, błąkając się gdzieś tam w otchłaniach panelu admina, czy serwera. Tak więc mnie bardzo ucieszył fakt, że jako społeczność zauważyliście tą dłubaninę moją na forum, która może być czasami dla was denerwująca w postaci przerw technicznych .
    Dziękuje jeszcze raz za wyróżnienie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •