Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Pillars of Eternity 2 - Deadfire

  1. #11
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Skoro jedynka nie była wielkim sukcesem to jakim cudem twórcy zebrali 84% założonego celu w niewiele ponad dzień? To muszą być czary . A tak,żeby nie było całkiem nie na temat to oczywiście kibicuję tej grze ale szczególnie mocno się nie napalam bo jeszcze nawet nie miałem okazji zagrać w jedynkę.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  3. #12
    Pampa
    Gość
    Dla człowieka który nigdy nie grał w Baldury (jak ja) to może być bardzo ciężki kawałek chleba. Mechanika rzuca o ścianę swoim archaizmem.

  4. #13
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Skoro jedynka nie była wielkim sukcesem to jakim cudem twórcy zebrali 84% założonego celu w niewiele ponad dzień? To muszą być czary . A tak,żeby nie było całkiem nie na temat to oczywiście kibicuję tej grze ale szczególnie mocno się nie napalam bo jeszcze nawet nie miałem okazji zagrać w jedynkę.
    Normalnie, Obsidian ma markę wyrobioną, ludzie dają dużo kasy na projekty w kickstarterze itd. A prawda jest taka, że gdyby był to wielki sukces to mieliby kasę i sponsorów żeby zrobić grę bez zbiórek. Proste.

    Ale nie chce mi się wykłócać. Trochę czekam mimo wszystko Mam nadzieje, że uczą się na błędach i PoE2 będzie czymś bardziej rozbudowanym niż nudna jedynka.

  5. #14
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Tylko, że ze sponsorami jest tak, że oni chcą zarobić na projekcie i jak dają kapitał to zyski są w dużej części ich. A tak gracze dają wkład za darmo.
    A, że PoE było gorsze niż być mogło to już z Volomirem wylaliśmy rzekę postów w temacie o PoE 1. Ale pożyjemy zobaczymy - po prostu mam nadzieję, że Obsidain zrobi coś więcej niż kolejny pseudo-klon "Bladur's Gate".

  6. #15
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Tak jak mówi Janek. Dodatkowo kickstarter ma tą zaletę, że żadna inna firma nie stoi twórcom nad głową, nie pogania, nie grozi obcięciem funduszy.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. Użytkownicy którzy uznali post Shay Ruan za przydatny:


  8. #16
    Pampa
    Gość
    Tak ale też nie gwarantuje wypuszczenia gry, tak jakby to miało jakby stał jakiś koncern nad głową.

  9. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Trailer + drobne fragmenty gry.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #18
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Jak na początek, oceniając tylko grafikę w tym materiale to jestem bardzo, bardzo na tak.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  11. #19
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Początek trailera przypomina mi intro z Shadow of teh Beast 2 (Amiga, 1989 )

    No i ufundowane co raczej nie jest niespodzianką, co ciekawe średnia wpłata na osobę to około 100 dolarów.

  12. #20
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Już 1.1 mln dolarów zdobyło studio na tę grę.

    Dopiero wczoraj Obsidian Entertainment poprosił graczy o wsparcie kontynuacji Filarów Wieczności – i już się tego wsparcia doczekał. Zbiórka na portalu fig.co przekroczyła właśnie wymagane 1,1 miliona dolarów, na co studio zareagowało gorącymi podziękowaniami, opublikowaniem pierwszego celu dodatkowego (jeśli kampania dojdzie do 1,4 miliona, każdej klasie postaci będą towarzyszyły dwie podklasy) oraz obietnicą rychłej aktualizacji kampanii o nowe fakty (o co zadbać ma projektant "jedynki" i wielbiciel balansowania balansu, Josh Sawyer). Do końca kampanii jeszcze 28 dni – zobaczmy, jakie asy developerzy kryją jeszcze w rękawie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •