Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: Typuj z Pampą!

  1. #21
    Pampa
    Gość
    Kolejne typy na sportową sobotę:
    Korona v Płock - Korona pod wodzą nowego trenera jest zaskakująco dobra, do tego dochodzi fakt że grają na własnym stadionie więc myślę że bez problemów powinna wygrać. Kurs również ciekawy.

    Śląsk - Wisła K. - Jan Urban miał posprzątać po poprzednim trenerze w zespole Śląska, w pierwszym meczu się nie udało i doszło do remisu 1:1 chociaż to Śląsk był stroną przeważającą. U siebie będą chcieli pokazać że są w stanie walczyć.


    Piast - Lech P. - Lech walczy o wskoczenie na podium, a po tym jak się Lechia potknęła w ostatnim meczu walka o mistrzostwo nie jest przesądzona, słaby Piast jest idealnym przeciwnikiem żeby zainkasować 3 pkt. Lech w ostatnich meczach gra bardzo dobrze, nie przegrywa (tylko 1 porażka i 1 remis w ostatnich 5 spotkaniach w Ekstraklasie plus to że 3 z nich były na wyjeździe).

    Puchar Anglii

    Huddersfield v Man City - Czysta 2, chyba wiadomo dlaczego.

    Liga francuska

    Lorient v Nice - Nie rozumiem dlaczego u bukmacherów są tak wysokie kursy na 2 zespół skoro gra bardzo dobrze. W tym meczu też powinni wygrać. Lorient gra bardzo w kratkę, mimo tego że ostatnie spotkanie tych drużyn skończyło się zwycięstwem Lorient, to trzeba na nie patrzeć przez pryzmat Pucharu Francji. W tym meczu Nice pokaże swoją siłę.

    Liga hiszpańska

    Gijon v Atletico Mad. - Stawiam na 2, Atletico mimo przeciętnych ostatnich występów jest cały czas bardzo liczącą się siłą. Teraz będą mieli okazję trochę nadrobić punktowo w stosunku do reszty stawki. Myślę że mecz skończy się 0:2.

  2. #22
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    To ja mam:
    Atalanta, Chelsea, Manchester City, Lech, Lyon, Ajax, Napoli, Roma, PSG, Inter, Feyenoord, Excelsior/X, Nice, Waregem i w meczu Milanu z Fiorentiną pow. 1.5 bramki.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #23
    Pampa
    Gość
    Ok, z oficjalnych moich typów (tych pewniejszych, bo mam jeszcze swoje mniej pewne ale ich nie podaję) weszło 5/6. Wynik bardzo dobry. Jutro zapodam coś nowego.

  4. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Spróbować zamierzam z tym:
    Bilbao wygra z Valencią
    Koeln wygra z Schalke
    Lipsk wygra z Gladbach
    Inter wygra z Bologną
    Benfica wygra z Bragą

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #25
    Pampa
    Gość
    Dzisiaj postanowiłem na warsztat wziąć ligę włoską. Ostatnio mi nie szło w tej lidze, dlatego dziś spróbuję.

    Sampdoria - Cagliriari - Stawiam tutaj na ,,polską" Sampdorię. Zespół zaczął zaskakiwać włoskich gigantów, więc z Cagliari u siebie nie powinni mieć żadnych problemów. Stawiam 1 i over 2,5.

    Chievo - Napoli - Pomimo tego że piłkarze Napoli mają za sobą ciężki mecz z Realem Madryt, to myślę że z Chievo powinni wygrać żeby zatrzeć złe wrażenie. Prawdopodobnie zobaczymy Milika w 1 skłądzie, bo trener da odpocząć kilka zawodnikom.

    Roma - Torino - W. Szczęsny ma świetne statystyki a i Roma z tym przeciwnikiem nie przegrała od wielu lat na własnym stadionie. Myślę że niespodzianki nie będzie i Roma spokojnie wygra.

    Milan - Fiorentina - Mimo tego że Milan prezentuje się przeciętnie to ta drużyna ma cały czas wielkie aspiracje i muszą zacząć wygrywać z mocniejszymi zespołami z ligii. U siebie z Fiorentiną myślę nastąpi to przełamanie więc stawiam na Milan.

  6. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Specjalizuje się może ktoś w Ekstraklasie?
    Bo na najbliższy tydzień myślę nad takim kuponem:

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #27
    Pampa
    Gość
    Na Jagę zamiasy Wisły i definitywnie na Lechię.

  8. #28
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    A w meczu Płock - Motor Lublin?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #29
    Pampa
    Gość
    Puchary? Lepiej się tego nie tykać.

  10. #30
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jednak wolałem zmienić na samą włoską ligę. Aktualnie mam:
    Napoli, Cagliari, Chievo, Bologna, Lazio, Sampdoria/X, Roma

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •