Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Total War : Warhammer - Zaginiony RuneLord Pomocy

  1. #1
    Chłop Awatar Hurk
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Unhappy Total War : Warhammer - Zaginiony RuneLord Pomocy

    Siemka! Mam pewiem problem dotyczący frakcji Krasnoludów. Wygląda to tak że postanowiłem przeprowadzić pęwną operacje mającą na celu przeżucić mojego lorda (konkretnie Largsa Czerwonogrzywego zwanego RuneLordem) z południa na samą północ mapy. Więc myślałem że zrobie to tak jak kiedyś czyli zwolnie go i za cztery tury zastąpie nim lorda z armii na północy. I cztery tury mineły, dostałem powiadomienie że jest już gotowy do rekrutacji ale nigdzie go nie mogę zrekrutować, nawet się nie pojawia w tabeli rekrutacji. Jedynym miejscem gdzie go widać to tabelka sił militarnych w prawym górnym rogu mapy kampani.
    Jakieś pomysły gdzie się podział i jak przywrócić go do służby 20170128181144_1_Ink_LI.jpg 20170128195859_1_Ink_LI.jpg

  2. #2
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Napisałbym, że nie ten dział ale niech modowie też mają jakiś cel w życiu

    Kliknij na armię, kliknij na lupę przy dowodzącym nią lordzie - pojawia Ci się ekran z ekwipunkiem. W prawym dolnym rogu jest ikonka "buta" - klikasz ją i możesz lorda wykopać i zamienić innym z puli dostępnych.

  3. #3
    Chłop Awatar Hurk
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Janek Zobacz posta
    Napisałbym, że nie ten dział ale niech modowie też mają jakiś cel w życiu

    Kliknij na armię, kliknij na lupę przy dowodzącym nią lordzie - pojawia Ci się ekran z ekwipunkiem. W prawym dolnym rogu jest ikonka "buta" - klikasz ją i możesz lorda wykopać i zamienić innym z puli dostępnych.
    Zrobiłem jak mówisz ale tam też nie mam dostępnego tego lorda, wogóle mi się nie pokazuje on w puli dostępnych

  4. #4
    Chłop Awatar Hurk
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Udało mi się rozwiązać problem. W gruncie rzeczy chodziło o to że, aby ponownie zrekrótować Runelorda potrzebowałem DLC King and Warlord dodające klan Angrund jako grywalną frakcję gdyź Runelordowie są częścią tej frakcji.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •