Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: ETW nie wczytuje wybranych zapisów gry

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    ETW nie wczytuje wybranych zapisów gry

    Witam.

    Jestem użytkownikiem ETW na Steam już jakiś czas. Obecnie w grze (kampania) jestem w okolicach roku 1800 albo dalej.
    Problem polega na tym, że podczas przełączania tury wyrzuciło mnie do pulpitu i nie chce wczytać ponownie ostatnich 3 zapisów z dzisiaj.
    Wczytuje wszystkie pozostałe - wcześniejsze sprzed co najmniej 2 dni, ale tych z dzisiaj (są ich 3 w odstępach 3 sekundowych, autozapis, szybki zapis i coś jeszcze).
    Próbowałem wejść do gry przez stary zapis i mi wczytało, ale jak w grze ponownie próbuję wczytać te najnowsze zapisy to wyrzuca mnie na pulpit.

    Gram w czystą wersję ETW bez żadnych modów. NIe aktualizowalem ostatnio sterowników do grafiki ani steama, ani samej gry. Sterowniki do grafiki mam aktualne.

    Sprawdzeni spójności plików gry nic nie wykazuje, a zapis nadal się*nie wczytuje i wyrzuca do pulpitu.

    Po odinstalowaniu gry i usunięciu pozostałych po grze katalogów (zapisy zachowałem osobno) nic się*nie zmienia i nadal przy próbie wczytania gry wyrzuca mnie do pulpitu.
    Jakieś sugestie?

    Gra w trakcie wczytywania nie używa nagle dużej ilości pamięci ram (bo około 230 mb - mam wolne prawie 2 gb oprócz 2gb już*zajętych) ani procesora. Po prostu się wyłącza przy próbie wczytania autozapisu, szybkiego zapisu lub mojego zapisu z kampanii.

    Zapisy z nowo rozpoczętej kampanii wczytują*się prawidłowo.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Tarzan1984 ; 04-02-2017 o 21:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •