To mozna dac dla komputera, albo zwiekszyc lub wylaczyc limity jednostek chociaz zwiekszenie nie zmieni duzo. Ja sadze ze jezeli ktos bedzie gral jak Arroyo to by mogl wystawic ze 2 armie. W przeciagu 8 tur Pont w testowej zdołał wystawic 2 mega armie oraz zostawalo mu troche kaski, po przejeciu go od tma budowalem mniej wiecej co mi sie podoba bez planu, a i tak wystawilem ta 30k armie, a liczac wczesniejsza bitwe to prawie 40k armie. Co prawda Pont i Kolchida mieli po 5k wiecej, ale pisalem ze po 10 turach. Takiej armii nie da sie wystawic jezeli bedzie sie ciagle wojowalo po kilka k to fakt, ale jezeli ktos bedzie zachowawczy i jest zwolennikiem rozstrzygajacej bitwy zamiast wojny podjazdowej to takowa wystawi. Mam pomysl kopmromisowy zaczerpniety z ostatniej wka. Moze jezeli gracz A wystawi 40k, a B 20k, i A pojdzie do bitwy z 25k to poewentualnej przegranej bedzie walczyl druga bitwe z reszta forsy? Tak samo w szturmach. Albo dac reszte armii komputerowi na bardzo trudnym lub legendarnym.
Wilk syty i owca całą