Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 171

Wątek: Ancient Empires Elysium

  1. #141
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Witaj Limesie, wróciłeś na dobre mam nadzieję. Co tam w Twojej modyfikacji?

  2. #142
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Cześć Aravenie. Wróciłem by podomykać rozpoczęte projekty. A że zadanie nie jest łatwe więc pewnie trochę zostanę w biznesie.
    Obecnie pracuję nad grafikami 2d

  3. #143
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Autorze LIMES...Jeśli Ty sam tworzysz tę ARCYCIEKAWĄ modyfikację, pełną zupelnie innowacyjnych rozwiązań, to po prostu brak mi słów, poza jednym..."GENIUSZ" !!! Grałem w niemal wszystkie wielkie i znane modyfikacje typu EB, RS2, itp...Ogólnie z Total Warem jestem od lat... Ale AEE po prostu mnie urzekł! Jednostki, sposób rozgrywki na mapie kampanii, masa świetnych ciekawostek składa się na niezwykły KLIMAT modyfikacji. Grywalność MIAŻDŻY! Nie do uwierzenia, że stworzony przez jedną osobę :shock: :shock: :shock: ....Dzięki za godziny spędzone przy tej prześwietnej modyfikacji, oraz życzę samych sukcesów! Pozdrawiam...

  4. #144
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Cytat Zamieszczone przez PHENOM
    Autorze LIMES...Jeśli Ty sam tworzysz tę ARCYCIEKAWĄ modyfikację, pełną zupelnie innowacyjnych rozwiązań, to po prostu brak mi słów, poza jednym..."GENIUSZ" !!! Grałem w niemal wszystkie wielkie i znane modyfikacje typu EB, RS2, itp...Ogólnie z Total Warem jestem od lat... Ale AEE po prostu mnie urzekł! Jednostki, sposób rozgrywki na mapie kampanii, masa świetnych ciekawostek składa się na niezwykły KLIMAT modyfikacji. Grywalność MIAŻDŻY! Nie do uwierzenia, że stworzony przez jedną osobę :shock: :shock: :shock: ....Dzięki za godziny spędzone przy tej prześwietnej modyfikacji, oraz życzę samych sukcesów! Pozdrawiam...
    Hej.

    Musiałem sobie zacytować twój post, bo on mnie też urzekł .
    Dziękuję za ciepłe sowa pod adresem AEE (i moim też). Staram się robić ten mod najlepiej, jak umiem, ale w pojedynkę niestety nie idzie to łatwo. W każdym razie prace nad AEE: RW powoli zmierzają do szczęśliwego końca.
    Mam nadzieję, że również spodoba ci się ta produkcja, bo włożyłem w nia najwięcej wysiłku.

    Ps. Teraz kombinuję jak maksymalnie utrudnić graczom rozgrywkę .

    Pozdrawiam serdecznie.

    limes

  5. #145
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2011
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    200
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Podpisuje się obie rękami (i nogami) pod postem Kolegi Phenoma i z utęsknieniem czekam na ostateczną wersję wspaniałego moda.

  6. #146
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    W pełni się zgadzam z poprzednikami, grałem ostatnio w EB na kombinacji Blackwooda ale cały czas tęskniłem za AEE Co do utrudnień to fajna opcja jest w RTR 7 z wpływem gienka na morale armii ale troche z tym przegieli. Co do moich obserwacji to polecam grę na H\M. Podczas operacji militarnych jest o dziwo trudniej niż na VH, komputer już nie bije się do ostatniego żołnierza tylko wycofuje jednostki jesli bitwa jest przegrana (a z reguły jest nie oszukujmy się) i przegrupowuje się, nadaje to więcej realizmu rozgrywce.
    Aha, jeszcze jedna rzecz,instaluje moda od nowa a forum AEE nie działa, może mi ktoś pedesłać ten plik który poprawiał błąd z italską kawalerią na adres panwaldus@wp.pl bo gdzieś mi się zawieruszył.

  7. #147
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Dzięki Koledzy.

    A tak na marginesie jakiego "gienka", bo nie mogę zaczaić?

    Ja też nie mogę wejść na moje forum i zaczyna mnie to irytować. Podobno serwery są już on-line a ciągle mam info, że coś jest nie tak.

  8. #148
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    "gienek" czyli generał

  9. #149
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    @ HellVard . Hehe. Dzięki. Za długo siedzę po nocach przy modowaniu .

    @ Tytus Pullo
    I na czym ten wpływ generała mniej więcej polega. W grze są odpowiednie cechy (traits) odpowiedzialne za to morale.

    Przy okazji. Poczekaj na Fixa 1B. Ten poprzedni chyba nie do końca załatwiał problem Italskiej Kawalerii. Na pewno poprawial formacje. Może jutro, a może w piątek przygotuję fixa. Po ostatniej rozmowie na forum AEE z Nautiliusem sprawdziłem dokładnie gdzie leży przyczyna błędu. Podobnie rzecz się ma z Daunian Skirmishers.
    dlatego właśnie zdecydowałem się robić AEE:RW. Wszystkie kody piszę niemal od początku elminując błędy.

  10. #150
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Wyglądało to mniej więcej tak, że generałowie tracili swoje cechy na po opuszczeniu terytorium Rzymu, jedynie konsulowie mogli prowadzić działania wojenne poza obszarem opanowanym przez Rzym bez strat swoich cech, często też trzeba było przemieszczać dowódcę w zagrożone rejony podczas bitwy, całkiem fajnie to wyglądało, może nie było to w pełni zgodne z historią, w końcu armiami Rzym często dowodzili politycy a nie prawdziwi dowódcy ale dodawało trochę klimatu. Mam nadzieję ze niczego nie pomyliłem bo dawno nie grałem w rtr 7. Przypomniał mi się jeszcze jedne błąd w AEE, mianowicie jeśli w armii Epiru dowódca był w jednostce kawalerii to nie siedział na koniu a był w niego "wbity" i fajnie by było jakby członek rodziny Epiru był jednostką kawalerii, ale to już mniej ważne. Mam też nadzieję w AEE:RW dalej szpiedzy będą bardzo ważni, bo tylko tak na prawde w innych modach są mało potrzebnym dodatkiem. Aha jeszcze jedno w AEE Tracja i Grecja bardzo szybko stawały się potęgami, przynajmniej w moich grach. Czekam na łatkę z niecierpliwością, rozpocząłem wczoraj nową grę, buntownicy pokonani teraz trzeba bronić mostów na pólnocy przed galami i w wyprzeć Epir z południa . Pozdrawiam i dziękuje za możliwość świetnej zabawy

    P.S Myślę, że dobrym utrudnieniem było by też podniesienie kosztów utrzymania jednostek, zwłaszcza tych lepszych i wydłużyć czas potrzebny na ich zwerbowanie, np:
    hastati zostają tak jak jest teraz a Principes kosztuje więcej i rekrutuje sie 2 tury, triarii 3 tury analogicznie z legionami po reformie spowoduje to że armie bedą mniej elitarne i będziemy na te elitarne jednostki bardzie uważać. W modzie bellum crucis pod MTW jest też coś takiego jak ograniczona rekrutacja, polega to na tym że lepsze jednostki możemy rekrutować raz na parę tur co też wymusza na nas ostrożniejsze użycie ich w walce. Tyle ode mnie, jeżeli sobie przypomnę jakieś fajne pomysły z innych modów albo sam na coś wpadne to napiszę niezwłocznie

Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Spolszczenie Ancient Empires Elysium
    By Lucius Vorenus in forum Projekty polonizacyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-09-2021, 18:59
  2. Ancient Conquest 1.0
    By Paweł-K in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 10:38
  3. The Great Ancient World IV/III/II
    By Solider in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-02-2014, 12:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •