Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 171

Wątek: Ancient Empires Elysium

  1. #61
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    96
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium( i old AE)

    Limesie,mam taki problem który mógłbym sam rozwiązać tylko nie wiem jak....., mianowicie po pierwszej fascynacji modem zaczęły dokuczać mi niekończące się armie przeciwników, statki zgromadzone z 20 w jednej zatoce, ale najbardziej wnerwiające są te nie wiadomo skąd wyskakujące armie, niemiłosiernie przypomina mi to mod SPQR w którym po zajęciu Patawium stałem w miejscu rozbijając niekończące się armie galów aż do znudzenia, po mimo wielu wad W EB rozwiązali ten problem w rewelacyjny sposób poprostu po rozbiciu 3,4 armii przeciwnik przestawał być dokuczliwie agresywny sygnalizując w zasadzie o przegranej wojnie skupiając sie na siedzeniu w miastach, dla mnie było to najlepsze z możliwych nadanie realistyki w grze, czy mógłbyś mnie poinstruować w których plikach trzeba dokonać zmian aby przegrywana wojna w postaci straconych miast miała odbicie w ilości tworzonych automatycznie armii, z góry dziękuje

  2. #62
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium( i old AE)

    EEEEE. Sorry za podwójny post. Skasujce go proszę.

    Cytat Zamieszczone przez arturex8
    Limesie,mam taki problem który mógłbym sam rozwiązać tylko nie wiem jak....., mianowicie po pierwszej fascynacji modem zaczęły dokuczać mi niekończące się armie przeciwników, statki zgromadzone z 20 w jednej zatoce, ale najbardziej wnerwiające są te nie wiadomo skąd wyskakujące armie, niemiłosiernie przypomina mi to mod SPQR w którym po zajęciu Patawium stałem w miejscu rozbijając niekończące się armie galów aż do znudzenia, po mimo wielu wad W EB rozwiązali ten problem w rewelacyjny sposób poprostu po rozbiciu 3,4 armii przeciwnik przestawał być dokuczliwie agresywny sygnalizując w zasadzie o przegranej wojnie skupiając sie na siedzeniu w miastach, dla mnie było to najlepsze z możliwych nadanie realistyki w grze, czy mógłbyś mnie poinstruować w których plikach trzeba dokonać zmian aby przegrywana wojna w postaci straconych miast miała odbicie w ilości tworzonych automatycznie armii, z góry dziękuje
    Cześć. Trochę mnie nie było. Walczyłem z bugami i są sukcesy. Pracuję nowymi elementami mapy do AEE. Odwiedzajcie forum AEE. Jest wątek po polsku: http://s10.zetaboards.com/aeelysium/top ... 11/12/#new

    Co do twojego pytania. Chodzi ci o przeciwników z innych frakcji czy tylko slaves? Jeśli chodzi o pojawiające się oddziały rebeliantów to możesz zmienić ich wartość modyfikując descr_strat w folderzed data/worlds/maps/campaign/imperial campaign.

    brigand_spawn_value 30
    pirate_spawn_value 40

    Jeśli chodzi ci o inne frakcje/fakcje to za bardzo nie mogę zidentyfikować problemu . Będą atakować do momentu, kiedy ich nie złamiesz.
    Galowie atakują mnie non stop dopóki dopóty nie przetrącę im kręgosłupa. Zobacz, które miasta przynosza im największe zyski i zrób desant . Np. Narbo, Mediolanum Santonum. Na jakim poziomie grasz?

  3. #63
    Gość

    Re: Ancient Empires Elysium( i old AE)

    Pozwoliłem sobie uzupełnić grafikami z prezentacji moda pierwszy post, oczywiście za zgodą naszego rodaka, twórcy tego bardzo dobrego moda...Zapraszam do wyrażania swoich opinii, limes chętnie się z nimi zapozna, czy tutaj, bądź na swoim forum
    Zapraszam wszystkich do dyskusji

  4. #64
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Ancient Empires Elysium( i old AE)

    Tak serio dziwie sie dlaczego,AEE ma takie małe zainteresowanie w śród polskich graczy.Mod o niebo lepszy od RSII(mało graczy też wie, że pomysły z AEE sprytnie podpier...team głośnego RS).Może jednostki w większości jeszcze są ze starego RTR.Ale sam klimat moda, odwzorowanie sytuacji w basenie morza Śródziemnego ,nowa przyroda ,rozwijanie postaci generałów , to jest to co zachęca do gry.Ja polecam bo warto.Pozdrawiam

  5. #65
    Gość

    Re: Ancient Empires Elysium( i old AE)

    Jakiś czas temu wyszłu fixy dla moda, dotyczyły problemów w bitwą, tym co wywalało, tudzież inne bolączki, polecam...
    -----------------------------------------------------------------------
    http://s10.zetaboards.com/aeelysium/sin ... &t=7243343
    -----------------------------------------------------------------------
    Chodzi mod jak żyleta, aktualnie gram w niego dałem sobie spokój z RS 2.0, za dużo błędów merytorycznych...W tym modzie, polecam grę Kartaginą, a także innymi nacjami oczywiście. Jest to jeden z niewielu modów, gdzie grałem Anihalatorami z Rzymu, czuć ten power i te coś, co odróżniało tę nację w starożytności...Zawsze można sprawdzić, czy nie przesadzam grając w tego moda...Nie mylić moda ze starszą odsłoną, to inny mod! :!:

  6. #66
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    51
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Chciałbym sprawdzić tego moda, wiec mam pytanie jest on po Polsku?

  7. #67
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Cytat Zamieszczone przez jepetto1
    Chciałbym sprawdzić tego moda, wiec mam pytanie jest on po Polsku?
    Niestety nie jest.Ale i tak polecam .Pozdrawiam

  8. #68
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/Bytom
    Postów
    71
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Cześć,ten mod jest jeszcze w wersji beta ? i na jakim terenie(mapa) będzie się głównie odbywać gra.Pozdro

  9. #69
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Tak jest w wersji beta.Jednak już powstało kilka hotfixsów i da się spokojnie ,przyjemnie pograć a co do mapy i kampanii to: http://s10.zetaboards.com/aeelysium/topic/7257208/1/

  10. #70
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ancient Empires Elysium

    Cześć Chłopaki.

    @ Jepetto. Danek.

    Myślę, że AEE zasługuje na to by być po polsku. To mój ukochany język i lubię go giąć tak by uzyskać właściwy efekt. Myślę, że przyjdzie taki czas, że opisy AEE będą świtnym uzupełnieniem gry. Jak na razie nie mam na to czasu. Jakiś czas temu rozmawiałem tu na forum z forumowiczem chętnym (albo przynajmniej przyjaźnie nastawionym) do realizacji tego zadania. Myślę, że wrócimy do tematu niedługo.

    Tymczasem pracuję nad nową mapą. Stara mapa też była nowa , tylko staram się byś perfekcjonistą i nic nie sprawia mi większej radości niż zbliżanie się do ideału. Teatrem działań polityczno-ekonomiczno-wojennych będzie obszar pomiędzy Brytanią i Indiami (zachodni brzeg Indusu). Sporo czasu poświęciłem ostatnio na dopracowywanie geografii ówczesnej Europy. Zyskują Galowie, zyskają więcej miast, bedzie więcej rzek spławnych, zakamarków w których czaić się będzie wróg, itp.

    Powodem rozpoczęcia prac nad nową mapą była przede wszystkim optymalizacja rozkładu regionów dostępnych różnym stronnictwom (frakcjom/fakcjom). Zastosowane przeze mnie rozmiary mapy (największa z możliwych dla silnika gry) spowodowały, że odległości pomiędzy dostępnymi miastami (w AEE max 196) były w niektórych miejscach zbyt duże. Teraz, dzięki zmniejszeniu wielkości lądu względem oceanów i mórz (własciwa relacja) odległości te stana się bardziej do zniesienia. Nie oznacza to jednak, że mapa będzie obdzielona miastami równomiernie. Większa koncentracja miast w Europie, w Azji Mniejszej, mniejsza na stepach Azjii, i dalekim Wschodzie.

    W miarę postępów będę przedstawiał tu nowe zdjęcia mapy.

    W poście nr 1 dodano pierwsze zdjęcia nowej mapy (Iberia).

Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Spolszczenie Ancient Empires Elysium
    By Lucius Vorenus in forum Projekty polonizacyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-09-2021, 18:59
  2. Ancient Conquest 1.0
    By Paweł-K in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 10:38
  3. The Great Ancient World IV/III/II
    By Solider in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-02-2014, 12:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •