Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Conan Exiles

  1. #1
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach

    Conan Exiles

    Mmo, rpg i survival w jednym

    Bardzo mi sie spodobała ta gierka - czuć klimacik świata Roberta E. Howarda
    To video z wczesnego dostepu - nie finalny produkt.


  2. Użytkownicy którzy uznali post tuff_gru za przydatny:


  3. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dzięki fajny filmik. Chętnie bym obejrzał coś z bardziej zaawansowanej rozgrywki.

  4. #3
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    cos napewno bedzie, moze stream..

  5. #4
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    Gierka ujdzie. Troszeczkę bardziej wciągnęła mnie niż ARK i Rust, może dlatego że lubię klimaty Conana.
    Na plus elementy takie jak niewolnictwo NPC, podział na religie co powoduje że możemy oddawać hołd bóstwom, oraz system budowania zaczerpnięty z tytułów popularnych które wymieniłem, plus udoskonalenie go.
    We wszelkiego typu grach tego typu budowanie jest dla mnie mordęgą, tu nie mam problemu z tym czy ściana jest postawiona jak trzeba, itp.
    Oczywiście jak na wczesny dostęp, tych elementów na razie jest mało,. ale i tak w porównaniu z wymienionymi prze ze mnie powyżej grami na tym etapie co obecnie jest Conan, jest ok... tutaj Rust i ark dojrzewały zdecydowanie dłużej.
    Na razie przymknąć oko można na drewniane animacje, grafika wbrew narzekaniom w necie mi nie przeszkadza... w końcu to pustynia, gra bawi mnie troszeczkę bardziej niż to robił ARK, ale to kwestia gustu.
    Na razie bawię się w SP, a nie pvp w celu poznania gry... SP nie nudzi aż tak bardzo (co dziwne bo to w końcu MMO Survival), bo jakaś tam delikatna fabuła występuje... co prawda pod tym względem rewelacji nie ma (w końcu to gra online), ale nie odrzuciła mnie rozgrywka SP.
    Stopień brutalizacji jest spory, przez net przetoczył się też hejt recenzentów (a może to bardziej chodzi o przyciągniecie widza tytułem recenzji?) w postaci "nagości", gdzie podkreślający tą cechę gry recenzenci, zapomnieli dodać, że aby ta nagość była, trzeba ją specjalnie i z premedytacją włączyć.
    Notabene ciekawe zjawisko - kiedy nikogo nie burzą latające naokoło częsci ciała, obcinane wrogom, a jest wielkie halo o coś co każdy ma przy sobie od urodzenia. i to w grze przeznaczonej od lat 18.
    Ostatnio edytowane przez Raferti ; 16-02-2017 o 14:32 Powód: literówka

  6. #5
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf Zobacz posta
    Gierka ujdzie. Troszeczkę bardziej wciągnęła mnie niż ARK i Rust, może dlatego że lubię klimaty Conana.
    Na plus elementy takie jak niewolnictwo NPC, podział na religie co powoduje że możemy oddawać hołd bóstwom, oraz system budowania zaczerpnięty z tytułów popularnych które wymieniłem, plus udoskonalenie go.
    We wszelkiego typu grach tego typu budowanie jest dlamnie mordęgą, tu nie mam problemu z tym czy ściana jest postawiona jak trzeba, itp.
    Oczywiście jak na wczesny dostęp, tych elementów na razie jest mało,. ale i tak w porównaniu z wymienionymi prze ze mnie powyżej grami na tym etapie co obecnie jest Conan, jest ok... tutaj Rust i ark dojrzewały zdecydowanie dłużej.
    Na razie przymknąć oko można na drewniane animacje, grafika wbrew narzekaniom w necie mi nie przeszkadza... w końcu to pustynia, gra bawi mnie troszeczkę bardziej niż to robił ARK, ale to kwestia gustu.
    Na razie bawię się w SP, a nie pvp w celu poznania gry... SP nie nudzi aż tak bardzo (co dziwne bo to w końcu MMO Saurival), bo jakaś tam delikatna fabuła występuje... co prawda pod tym względem rewelacji nie ma (w końcu to gra online), ale nie odrzuciła mnie rozgrywka SP.
    Stopień brutalizacji jest spory, przez net przetoczył się też hejt recenzentów (a może to bardziej chodzi o przyciągniecie widza tytułem recenzji?) w postaci "nagości", gdzie podkreślający tą cechę gry recenzenci, zapomnieli dodać, że aby ta nagość była, trzeba ją specjalnie i z premedytacją włączyć.
    Notabene ciekawe zjawisko - kiedy nikogo nie burzą latające naokoło częsci ciała, obcinane wrogom, a jest wielkie halo o coś co każdy ma przy sobie od urodzenia. i to w grze przeznaczonej od lat 18.
    Opis trafiony w dziesiatke, ja rowniez gram narazie singla, ale wiem ze Remix i Temer maja i klucze i moze zagramy cos multi.

  7. #6
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Zaczelismy z Remixem multi


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •