Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Finał

  1. #21
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Gratki dla obu zespołów. Przyznaję że jestem troszkę zdziwiony ostatecznym zwycięstwem Tyberiusza i Bachusa, ale po zastanowienie się to chłopaki grają razem odkąd zacząłem grać w romka. I może to zaprocentowało na sukces.

    Samych bitew nie oglądałem, coś te transmisje na żywo mi się nie podobają. Tak więc poczekam aż wylądują na kanale (razem z poprzednim meczem).

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #22
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Powiem szczerze że lekko jestem zaskoczony Gratulację!

    Formalności dokończę jak wrócę do domu

  3. #23
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    To jeszcze, na spokojnie, kilka słów ode mnie:

    - Tuff pewnie mi nie wybaczy, że go przymusiłem do gry w niedzielę. Bo nie wiedział o terminie finału, nie chciał grać, nie czuł się gotowy, i to mogło zaważyć na wyniku meczu. Cóż, jak się dostaje do finału, z terminem rozegrania do wtorku, to warto spojrzeć choć raz na forum. W poniedziałek i wtorek nie miałbym czasu na ten mecz, szczególnie w formacie Bo5.

    - o naszej przegranej przegranej przesądziło kilka spraw:
    a. bardzo dobra taktyka ze strony Tyberiusza i Bachusa, którzy grali bardzo agresywnie i tym samym odbierali nam wszelką inicjatywę w pierwszych 3 bitwach. Dodatkowo, co było dla nas nowością, obydwaj mocno nastawiali się na kawalerię. To był dla nas największy problem, ponieważ nie sposób było ochronić proc tylko moją kawalerią (wiadomo że Tuff bierze tylko rzucającą) przed 10-12 jednostkami kawalerii przeciwników (tutaj proce łapały też konne łuki). Byliśmy też zbyt pasywni przy udanej próbie podwojenia w 2 bitwie.
    b. brak ogrania z naszej strony. Nie dość, że bardzo mało wspólnie trenowaliśmy (a w ogóle przed finałem), to jeszcze ja mam ostatnio wyjątkowo mało czasu na granie. W starciu z dobrze pracującą i naoliwioną maszyną, musiało to spowodować awarię.
    c. myślę, że w ostatniej bitwie nie podpasowało Tuffowi to ganianie za Pontem. Dlatego nie zagrał piechotą na swoim typowym poziomie. Ale to też jest zmuszanie przeciwnika do błędów w wykonaniu Tyberiusza i Bachusa.
    d. tak naprawdę na swoim typowym poziomie zagraliśmy wyłącznie w 4 bitwie.

    - masz trochę racji Pyrrus, że trochę zeszło ze mnie ciśnienie "oczekiwań" po tym meczu. Nawet nie czuję żalu (chociaż oczywiście ciężko mi się zasypiało, ale tak mam też po zwycięstwach, emocje schodzą długo z człowieka). Jakoś tak się składało, że w ostatnich wydarzeniach orgowych z reguły wygrywałem. Ludzie zaczęli brać to za pewnik, a prawda jest taka, że np. ostatnia wygrana w SL to było zwycięstwo o włos. Bo w meczu właśnie z Tyberiuszem ledwo, ledwo, ledwo wygrałem (gdybym zremisował, rafjar byłby na 1. miejscu). Mój skill jest na dużo niższym poziomie niż kiedyś, z racji mniejszego zaangażowania czasowego. Nadrabiam trochę doświadczeniem, ale to nie jest w stanie zasypać coraz większej dziury.

    - po turnieju Warhammerowym wystartujemy z kolejnym sezonem Lig Rome 2. Z przyjemnością oddam komuś pałeczkę, widzę paru mocnych kandydatów.

    - najzabawniejszy dla mnie tekst z wczorajszego czatu - Nieznajomy: "Pirx nie potrafi grać nacjami OP". Utarło się, że ja jestem mega graczem kawalerią, sam nawet w to uwierzyłem, a prawda jest taka, że gram kawką poprawnie, ale np. Nieznajomy, Bachus czy Tyberiusz - lepiej. Ja się najlepiej czuję z mocną piechotą i procami. Czyli mam tak samo, jak Tuff hehe.

  4. Następujących 5 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  5. #24
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    sam kiedys przyznales w jednych z wywiadow ze nie potrafisz grac OP i jakos nie widzialem Cie zbytnio grajac nimi. A poza tym teraz jestem sławny

  6. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta


    - o naszej przegranej przegranej przesądziło kilka spraw:
    a. bardzo dobra taktyka ze strony Tyberiusza i Bachusa, którzy grali bardzo agresywnie i tym samym odbierali nam wszelką inicjatywę w pierwszych 3 bitwach. Dodatkowo, co było dla nas nowością, obydwaj mocno nastawiali się na kawalerię. To był dla nas największy problem, ponieważ nie sposób było ochronić proc tylko moją kawalerią (wiadomo że Tuff bierze tylko rzucającą) przed 10-12 jednostkami kawalerii przeciwników (tutaj proce łapały też konne łuki). Byliśmy też zbyt pasywni przy udanej próbie podwojenia w 2 bitwie.

    To było raczej oczywiste, że Rycerze zagrają kawaleria, piechotą się uciekających nie goni!


    Bardzo się cieszę, że zatknięto Chorągiew na samej górze w tym turniej, to miłe kiedy się odchodzi z grupy ale inicjatywa turnieju nadal żyje i gracze w tej grupie też.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Wald za przydatny:


  8. #26
    Podczaszy Awatar Nikczemnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Centrum dowodzenia Watykanem
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    280
    Otrzymał 109 podziękowań w 70 postach
    Czyli w ćwierćfinale przegrałem z mistrzami .

  9. #27
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wald Zobacz posta
    To było raczej oczywiste, że Rycerze zagrają kawaleria, piechotą się uciekających nie goni!


    Bardzo się cieszę, że zatknięto Chorągiew na samej górze w tym turniej, to miłe kiedy się odchodzi z grupy ale inicjatywa turnieju nadal żyje i gracze w tej grupie też.
    Drogi Waldzie czemuś nas opuścił ? Ps. Dziękujemy za miłe słowo.
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  10. #28
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Gloria Victis!

    Gratuluję Bachusowi i Tyberiuszowi
    Odsłonić złote posągi dla zwycięzców!



    PS Dzięki za dobrą zabawę wszystkim uczestnikom i Iturielowi

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •