Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rome II, Shogun 2 czy Attila?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Rome II, Shogun 2 czy Attila?

    Witam którą z tych gier kupić bo nie mogę się zdecydować: Rome 2 Edycja Sparty,Shogun 2 Złota Edycja czy Attila Tyrani i Królowie,jakie są ich dobre i złe strony?
    Jeżeli napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie tematu.

  2. #2
    Xeir
    Gość
    1.
    The Total War: ROME II – Spartan Edition contains the following premium content:

    Total War: ROME II
    Imperator Augustus - Campaign Pack
    Wrath of Sparta - Campaign Pack
    Greek States - Culture Pack
    Daughters of Mars - Unit Pack
    Tutaj wrzucę zdjęcie wszystkich dostepnych dlc, w tym tych brakujących:
    https://s10.postimg.org/n3eytuysp/image.png

    Brakuję paru droższych dlceków:Cezar w gali / Hanibal które pewno bylo by trzeba kiedyś dokupić no i sporo mniejszych.
    Grę samą w sobie chyba bym ocenił na "bez rewelacji" choć ma swoich fanów na scenie multi.

    2.
    Total War: Shogun II - Złota Edycja zawiera następujące elementy:

    gra Total War: Shogun 2
    dodatek Total War: Shogun 2 - Narodziny Samurajów
    dodatek Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów
    dodatek DLC Dragon War Battle Pack
    dodatek DLC Hattori "Ninja" Clan Pack
    dodatek DLC Ikko Ikki "Warrior Monk" Clan Pack
    dodatek DLC Otomo "Gunpowder" Clan Pack
    dodatek DLC Saga Clan Pack
    dodatek DLC Obama Clan Pack
    dodatek DLC Tsu Clan Pack
    dodatek DLC Sendai Clan Pack
    dodatek DLC Saints & Heroes Elite Unit Pack
    dodatek DLC Sengoku Jidai Elite Unit Pack
    Tutaj mamy paczkę która zawiera wszelkie*** dostępne dlc, gra przez wielu uznawana za kultową i wiele osób zachęca do wybierania tej gry jako pierwszej z serii.. No co tu dużo gadać lubię ją więc nie jestem obiektywny. Bynajmniej ma swoje lata wiec bez fajerwerków graficznych, choć dla mnie nadrabia klimatem i dobrymi dlc. Ale do gry ludzi szukać tutaj ze świecą.
    *** A tak standardowo nie ma tutaj dlc //Blood Pack DLC. Ale ostatnimi czasy to norma ze sprzedają krew osobno 1.59 dolara za dlc. Żeby zwiększyć sobie PEGI.

    3.
    Pakiet zawiera pełną wersję gry Total War: ATTILA, Pakiet Kultur Przodków Wikingów oraz Pakiet Kampanii Era Karola Wielkiego.
    Dość nowa paczka z grą, zawiera większość dostępnych "głównych dlc. Pomniejsze można ale nie trzeba kupić.
    https://s17.postimg.org/9z960wm3j/image.png
    Fanem jej nie jestem, ale jakoś bez większego entuzjazmu do niej podchodziłem wiec moje spojrzenie może być dość spaczone. Jest to najnowsza z części gry więc posiada dobrą grafikę i jest nowsza niż rome 2.


    Dla mnie wygrywa w singlu tutaj Shogun 2.
    Drugie miejsce zajmują w moim mniemaniu:
    Rome 2 ze względu na dobrą scenę multi ale drogimi i licznymi dlc. Wraz z najnowszą Atilla która posiada w tej paczce większość głównych dlc bynajmniej słabiej z znaleźć kogoś do gry.


    Ps: Wydawało mi się ze Total War: Rome II - Emperor Edition był ostatnią paczką do rome 2, ale jak widać się myliłem.
    Ostatnio edytowane przez Xeir ; 18-02-2017 o 17:06

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xeir Zobacz posta
    1.


    Tutaj wrzucę zdjęcie wszystkich dostepnych dlc, w tym tych brakujących:
    https://s10.postimg.org/n3eytuysp/image.png

    Brakuję paru droższych dlceków:Cezar w gali / Hanibal które pewno bylo by trzeba kiedyś dokupić no i sporo mniejszych.
    Grę samą w sobie chyba bym ocenił na "bez rewelacji" choć ma swoich fanów na scenie multi.

    2.


    Tutaj mamy paczkę która zawiera wszelkie*** dostępne dlc, gra przez wielu uznawana za kultową i wiele osób zachęca do wybierania tej gry jako pierwszej z serii.. No co tu dużo gadać lubię ją więc nie jestem obiektywny. Bynajmniej ma swoje lata wiec bez fajerwerków graficznych, choć dla mnie nadrabia klimatem i dobrymi dlc. Ale do gry ludzi szukać tutaj ze świecą.
    *** A tak standardowo nie ma tutaj dlc //Blood Pack DLC. Ale ostatnimi czasy to norma ze sprzedają krew osobno 1.59 dolara za dlc. Żeby zwiększyć sobie PEGI.

    3.


    Dość nowa paczka z grą, zawiera większość dostępnych "głównych dlc. Pomniejsze można ale nie trzeba kupić.
    https://s17.postimg.org/9z960wm3j/image.png
    Fanem jej nie jestem, ale jakoś bez większego entuzjazmu do niej podchodziłem wiec moje spojrzenie może być dość spaczone. Bynajmniej jest to najnowsza z części gry więc posiada dość niezłą grafikę i jest nowsza niż rome 2.


    Dla mnie wygrywa w singlu tutaj Shogun 2.
    Drugie miejsce zajmują w moim mniemaniu:
    Rome 2 ze względu na dobrą scenę multi ale drogimi i licznymi dlc. Wraz z najnowszą Atilla która posiada w tej paczce większość głównych dlc bynajmniej słabiej z znaleźć kogoś do gry.


    Ps: Wydawało mi się ze Total War: Rome II - Emperor Edition był ostatnią paczką do rome 2, ale jak widać się myliłem.
    Ja nigdy nie grałem żadnej kampanii multiplayer w total war(kampanie multiplayer po prostu mi się nie podobają) wolę singeplayer,w każdym razie chyba pierwsze kupię attilę i może w przyszłości rome 2 oraz shoguna 2

  4. #4
    Xeir
    Gość
    Jeżeli grałeś już w jakieś Total wary, to jest w sumie dobry wybór. Wpierw Najnowsza Attila z nowymi rozwiązaniami graficznymi / innymi rozwiązaniami no i niezła paczką dlc.

    Później Shogun 2 ( Polecam w tym wypadku zacząć od dlc Zmierzch Samurajów. Gdzie w grze jest dostępna broń na proch wraz z kuszami/łukami ) można tutaj też dokupić dlc "krew" bo jest nawet cena co do wartości sensowna.

    A na końcu jeżeli będziesz miał siłę Rome 2 wraz z jego gamą dodatków.- Bynajmniej zastanowił bym się czy jest sens.


    Można się sprzeczać co do kolejności, ale to już kwestia gustu.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xeir Zobacz posta
    Jeżeli grałeś już w jakieś Total wary, to jest w sumie dobry wybór. Wpierw Najnowsza Attila z nowymi rozwiązaniami graficznymi / innymi rozwiązaniami no i niezła paczką dlc.

    Później Shogun 2 ( Polecam w tym wypadku zacząć od dlc Zmierzch Samurajów. Gdzie w grze jest dostępna broń na proch wraz z kuszami/łukami ) można tutaj też dokupić dlc "krew" bo jest nawet cena co do wartości sensowna.

    A na końcu jeżeli będziesz miał siłę Rome 2 wraz z jego gamą dodatków.- Bynajmniej zastanowił bym się czy jest sens.


    Można się sprzeczać co do kolejności, ale to już kwestia gustu.
    W total wary grałem.
    Ostatnio edytowane przez mistergie ; 18-02-2017 o 19:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •