Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99

Wątek: Dlaczego jesteś prawicowcem? Geneza prawicowego światopoglądu Polaków.

  1. #91
    Pampa
    Gość
    Masz rację, w średniowieczu. Teraz mamy XXI wiek. Dzien dobry.

  2. #92
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    293
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Masz rację, w średniowieczu. Teraz mamy XXI wiek.
    Tylko zwolennicy myśli lewicowej wysuwają tego typu "argument". A w ogóle skoro masz lewicowe poglądy to powinieneś chyba raczej się udzielać w wątku dotyczącym myśli lewicowej, filozofii heglowskiej, marksistowskiej itp

  3. #93
    Pampa
    Gość
    Ja mam zdroworozasdkowe poglady prawicowe. Żal mi cię, skoro widzisz świat zero jedynkowo. Nie wiem co ma wspolnego z marksizmem czy lewicą sprzeciwianie się prześladowaniom grup społecznych. Prędzej takich oszolomow jak ty powinno sie izolować.

  4. #94
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    293
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 15 postach
    Nie wiem co ma wspolnego z marksizmem czy lewicą sprzeciwianie się prześladowaniom grup społecznych. Prędzej takich oszolomow jak ty powinno sie izolować.
    Oto istota myśli lewicowej- nie ma tolerancji dla przeciwników tolerancji.

    Prawicowcy czyli prawdziwi katolicy nie mają tego problemu. Tolerują to co nie jest zaprzeczeniem wiary i przestępstwem przeciwko wierze, a nie tolerują tego co wg nauki katolickiej jest złe i starają się takie zachowania karać.
    Krótko mówiąc będąc lewicowcem konieczne jest bycie hipokrytą na zasadzie: "Jestem tolerancyjny ale nie toleruję oszołomów". Teraz tylko zależy co myśl lewicowa określa jako oszołomów. Obecnie oszołomami są np. homofobii, zwolennicy całkowitego zakazu aborcji, zwolennicy kary śmierci. Niedługo oszołomami mogą zostać np. przeciwnicy nekrofilii, pedofilii itp. I to kolejna cecha która odróżnia prawicowca od lewicowca. Zwolennicy prawicy mają fundament w życiu, jest nim nauka katolicka. Na jej podstawie zwalczają te czy inne zachowania i to się praktycznie nie zmienia od setek lat. Zwolennicy lewicy przeciwnie-w zależności od aktualnego trendu zwalczają to co aktualnie uchodzi za oszołomstwo, a za rok mogą to samo pochwalać.

  5. #95
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Panie "prawdziwy katoliku" - Jezus Chrystus, tak samo jak Jego matka byli Żydami. Szach mat antysemito.

  6. #96
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    W sumie powyżej pojawiło się ciekawe zagadnienie. Dlaczego gdy ktoś przyjmuje miano prawicowca i głosi bzdury ( ba nawet otwarcie grozi komukolwiek), płacze i robi pod siebie kiedy zdecydowanie ktoś sprzeciwi się jego zdaniu i uzna że to brak tolerancji wobec jego osoby, skoro sam takową się nie wykazywał?
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  7. #97
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Dokładnie. Dlatego właśnie jako lewicowiec nie mam tolerancji do braku tolerancji.

  8. #98
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    " Nie ma wolności dla wrogów wolności "
    Antoine Louis Léon de Richebourg de Saint-Just
    - Entuzjasta rewolucyjnego terroru i kumpel serdeczny Robespierre
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  9. #99
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    No ale Saint-Just był radykałem, równie dobrze pod tym mogliby się podpisać radykalni prawicowcy.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •