Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Powrót

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Powrót

    Witam. =)
    Dawno nie logowałem się na forum, ale ostatnio z powodu nudy postanowiłem tutaj wrócić. Jestem Jasper, grałem kiedyś, kiedyś, kiedyś w kampanie Online na Medku podstawce i na modach. Mam teraz pytanie. Nie odnajduję się teraz trochę na forum, a chciałbym się dowiedzieć, czy nadal są organizowane jakieś kampanie online?

    Przepraszam, że tutaj piszę ten temat, ale nie miałem pomysłu gdzie go zamieścić.

    Pozdro i czekam na odpowiedź.
    "Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza (alternatywnie: kontrola podstawą zaufania)" - Włodzimierz Lenin
    "Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światło w tunelu, realista widzi światła pociągu, maszynista widzi trzech debili na torach. "

  2. #2
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach

  3. #3
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Cześć
    w Kampanie cały czas gramy, choć obecnie już tylko jedna jest aktywna. Ilość osób zaangażowanych bardzo się skurczyła.
    Istnieje cały czas oddzielny dział im poświęcony.
    Zapraszam więc do zapoznania się z nim.

  4. #4
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    U, Zachar pamiętam Cię jeszcze z dawnych kampanii. Z Podstawki jak i z BC. Zawsze siałeś postrach... Aktualnie w jakąś grasz? Coś polecasz?
    Posiadam Medka II, Rome II, Shoguna II oraz Atille.
    "Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza (alternatywnie: kontrola podstawą zaufania)" - Włodzimierz Lenin
    "Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światło w tunelu, realista widzi światła pociągu, maszynista widzi trzech debili na torach. "

  5. #5
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Ja również Ciebie pamiętam ze starych czasów.
    Namawiam Cię na powrót do ko na medku jak i do nowego projektu kampanii dla wielu graczy na Rome 2

    http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...pania-Antyczna

    jeżeli masz konto na steamie to podaj mi proszę swój profil. Postaram Cię wprowadzić na powrót do gry, wyjaśnię zmienione zasady itd

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Na pw Ci wyślę swój nick na steam'ie. Medka będę musiał zainstalować. Dodatek do podstawi też instalować, czy raczej nie potrzebny?
    "Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza (alternatywnie: kontrola podstawą zaufania)" - Włodzimierz Lenin
    "Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światło w tunelu, realista widzi światła pociągu, maszynista widzi trzech debili na torach. "

  7. #7
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    jezeli masz wersję medka steamową to będziesz mógł grać tylko w kampanie na kingdomasach. My jednak gramy obecnie na tym modzie
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...2-5-propozycja

    nie wymaga on zainstalowania dodatku kingdoms. jedynie odpowiedniego patchu oraz moda

  8. #8
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Niestety zgubiłem kiedyś CD1 do Medieval'a i mam go jedynie na steam'ie... :/
    "Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza (alternatywnie: kontrola podstawą zaufania)" - Włodzimierz Lenin
    "Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światło w tunelu, realista widzi światła pociągu, maszynista widzi trzech debili na torach. "

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •