Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Launcher

  1. #1
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach

    Launcher

    Witam. Chciałem dzisiaj uruchomić grę i spotkałem się z błędem, podczas uruchamiania pojawia się komunikat "Total war warhammer launcher przestał działać", gra kilka dni temu działała normalnie, nie mam żadnych modów, weryfikacja plików i ponowna instalacja nie pomagają. Sposoby z zagranicznego forum na usunięcie plików "preferences" i "modified" również nic. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? System jak i sterowniki do karty graficznej są aktualne.

  2. #2
    Xeir
    Gość
    instalacja na innej partycij, zapewne jakieś resztki plików się uszkodziły, a one zawsze zostają w folderze steam nawet jak odinstalujesz grę. Opcionalnie mozesz wyciac plik konfiguracyjny z warhammera ten od Appdata na pulpit i spróbować uruchomić grę.

  3. #3
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Instalowałem na nowej, nawet całego steama od nowa. Folderu appdata nie mam, bo na jednej ze stron podawali żeby usunąć cała grę + appdata + steam. Nic nie pomaga, nie wiem czy jedynym sposobem nie będzie już instalacja Windowsa od nowa.

  4. #4
    Xeir
    Gość
    A jesteś pewny ze twój dysk twardy przez przypadek czegoś nie zepsuł ? ^ słynne "Bad sectory" i te sprawy

  5. #5
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Dzięki za próbę pomocy, reinstal systemu pomógł, pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •