Strona 10 z 24 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 240

Wątek: Medieval Ultra Balanced

  1. #91
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Witam Mod jest świetny. Idealnie wpasował się w moje gusta. Jedyne co bym zmienił to trzy rzeczy: bunty miast, ponieważ zanim wybuduje się budynek podnoszący prawo to przez te 5 tur ludzie zabijają sporo moich jednostek, a i tak trzeba zawsze wycinać ludność, wyrównałbym straż generalską gracza do ilości bota, zwiększyłbym zasięg wojska, agentów itp. Pozdrawiam wszystkich

  2. Użytkownicy którzy uznali post Piszczu za przydatny:


  3. #92
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć, zrobiłem tak jak w opisie - wypakowałem plik w folderze mods w Medku(wersja steam), a mod nie działa - skórki w menu się nie zmieniają. Co mogę zrobić żeby to naprawić?

    Edit: Problem rozwiązany.
    Ostatnio edytowane przez Petrus ; 29-05-2017 o 17:24

  4. #93
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piszczu Zobacz posta
    Witam Mod jest świetny. Idealnie wpasował się w moje gusta. Jedyne co bym zmienił to trzy rzeczy: bunty miast, ponieważ zanim wybuduje się budynek podnoszący prawo to przez te 5 tur ludzie zabijają sporo moich jednostek, a i tak trzeba zawsze wycinać ludność, wyrównałbym straż generalską gracza do ilości bota, zwiększyłbym zasięg wojska, agentów itp. Pozdrawiam wszystkich
    Bunty miast można by trochę zmniejszyć ze względu na religię, mod jest rewelacyjny ale jakoś nie udało się go rozreklamować żeby większe zainteresowanie zdobył, może dlatego też brakło motywacji głównemu twórcy żeby dalej go rozwijać.

  5. #94
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jest jakies spolszczenie tego moda?

  6. #95
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    ta... "spolszczenie uniwersalne" powinno Ci wystrczyć

  7. #96
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Już niczego poza tym co się już ukazało raczej się nie spodziewam. Autor się zniechęcił do projektu, a szkoda. Może za bardzo marudziłem.

  8. #97
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Zmiany w mechanice- większy porządek za garnizon, wzmocnione HRE i Turcja, zwiększona ilość straży przybocznej u gracza.

    http://ge.tt/9po5x9n2




    Polecam moda, ja go uwielbiam, mój foworyt, klimat starej podstawki ale grywalność rewelacyjna, 300 tura, a ja sobie zdaję sprawę, że pierwszy raz w życiu cytadelę w medku zdobywam chyba Walczę z Bizancjum które się tak rozrosło, że jest silniejsze ode mnie i wali we mnie elitarnymi armiami, które na automacie powinny mnie znieść, ale wiadomo kombinuje się 300 tur gry i gra w pełni, Pokonani Egipcjanie, Gruzja, Jerozolima, a tu przeciwnicy dalej mocni Świetna zabawa, świetna grywalność, poziom hard, na very hard to tylko prawdziwi mistrzowie ogarną

    Walka z dobrymi armiami SI, walka z heretykami, jeśli się ich nie przypilnuje garnizony w prowincjach będą więcej kosztować niż dochód z nich, rozsądne planowanie budżetu i kombinowanie jak koń pod górę z trzymaniem armii w darmowych garnizonach, bo bieda, a wszystko drogie, walka o kupców, którzy dają wielką przewagę, a SI szkoli ich na potęgę, tworzenie roszczeń do prowincji, może być bunt który wróci ją do poprzedniego właściciela. Wszystkie mechaniki które już istniały ale można było je olać i po prostu podbijać jak leci zostały uwypuklone i o wszystko trzeba sobie zadbać. Świetny modzik

  9. #98
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Witam.Poczytałem o tym modzie na forum i zainteresował mnie, wziąłem na poczatek Bizancjum i na starcie nie mam żadnych jednostek poza chłopami i generałami-tak ma być, czy to może coś nie tak? Druga rzecz w stolicy Port kosztuje 1600, Town Watch także 1600, te ceny tak maja być, bo na pierwszej stronie chyba cos było, że ceny budynkow mają iśc w górę, chyba ze cos źle zrozumiałem. Gra hyba zaczyna sie w 1150 i jest już Kr.Jerozolimskie ( w grze jako Jerozolima chyba) to tez tak ma byc?

  10. #99
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pan Toranaga Zobacz posta
    Witam.Poczytałem o tym modzie na forum i zainteresował mnie, wziąłem na poczatek Bizancjum i na starcie nie mam żadnych jednostek poza chłopami i generałami-tak ma być, czy to może coś nie tak? Druga rzecz w stolicy Port kosztuje 1600, Town Watch także 1600, te ceny tak maja być, bo na pierwszej stronie chyba cos było, że ceny budynkow mają iśc w górę, chyba ze cos źle zrozumiałem. Gra hyba zaczyna sie w 1150 i jest już Kr.Jerozolimskie ( w grze jako Jerozolima chyba) to tez tak ma byc?
    Hej, o to chodzi, rozbudowujesz się w miarę od zera żeby przejść wszystkie etapy gry od zera od podstawowych jednostek coraz lepsze. Ceny budynków są tak ustalone żeby miasta wolno się rozwijały, rozsądnie decyduj co rozwijasz. Jerozolima jest, bo celem moda było stworzenie moda podobnego do podstawki ale takiego jakby podstawka mogła wyglądać żeby była genialną grą. Jerozolima jest nagięta dla urozmaicenia gry. Tu musisz przestawić myślenie na nowe tory, od nowa rozplanować grę i polecam normal na początek

  11. #100
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Dziękuje za informacje. Z tą Jerozolima, to mi sie cos pomieszało, bo juz 1150 było Kr.Jerozolimskie.Gra sie bardzo fajnie, gram na h/m Bizancjum i lekko nie ma , atakuja mnie Turcy,Połowcy, Wegry i Wenecja. Wg mnie troche źle jest, ze wszyscy mają najlepsze morale, a także ze straż przyboczna generałow kompa ma po 50 osób. Troche załuje ze nie ma najemników i ze nie mozna niszczyc budynków (choc to akurat rzadko robiłem).Mod stabilny,komp ciekawie zagrywa, nie wiem tylko czemu potworzyły się bloki państw i duża czesc wojen nie toczy. Mapa prowincji już się chyba bardziiej nie zmieni?

Strona 10 z 24 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •