Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Ambasada Macedonii

Wojski
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Ambasada Macedonii

Witamy w ambasadzie Macedonii.

Sojusze:

Pakty o nieagresje:
    Pont - 10 lat
    Dacja - 5 lat

Wojny:

Umowy handlowe:
    Dacja - lądowy
    Ardiajowie - lądowy
    Ostatnio edytowane przez Jasper ; 09-03-2017 o 09:57
    "Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza (alternatywnie: kontrola podstawą zaufania)" - Włodzimierz Lenin
    "Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światło w tunelu, realista widzi światła pociągu, maszynista widzi trzech debili na torach. "

Podstoli Awatar GoldeRoX
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    180
    Otrzymał 39 podziękowań w 22 postach
    Witaj Władco słonecznej Macedonii!

Wiem że nasze państwa nie miały wyraźnych stosunków idących w dobrą stronę, dlatego proponujemy to zmienić. W imieniu mojego Króla Pontyjskiego, proponuję pakty o nieagresji. Owe pakty zostaną anulowane w przypadku wypowiedzenia wojny przez Macedonię, naszym Pontyjskim sojuszom.

Co Słoneczna Macedonia na owe propozycje.

Pragnę podkreślić, że Królestwo Pontu ma tylko tyle do zaoferowania. Musimy się wam przypatrzeć, a kto wie .... może przyjdziemy z dalszymi paktami, do tego czasu nie oczekuj niczego więcej.

Wojski
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Zgadzamy się na pakt. Mamy nadzieję, że nasze stosunki dyplomatyczne z roku na rok będą coraz lepsze.
    "Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza (alternatywnie: kontrola podstawą zaufania)" - Włodzimierz Lenin
    "Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światło w tunelu, realista widzi światła pociągu, maszynista widzi trzech debili na torach. "

Podstoli Awatar GoldeRoX
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    180
    Otrzymał 39 podziękowań w 22 postach
    Król Pontu proponuje wcześniejsze pakty w długości 10 wiosen {sory, myślałem że zapisałem}.

Konny falangita rakietowy
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    336
    Otrzymał 209 podziękowań w 127 postach
    Witajcie dzielni Macedończycy! Przybywam z poselstwem od wielkiego Króla Decebala który proponuje handel między naszymi ludami.

Wojski
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Z wielką chęcią zgadzamy się na waszą ofertę.

Król Jasp Macedończyk proponuje wam również pakt o nieagresję. Na razie proponujemy na okres 5 lat. Jeżeli nasze stosunki przez ten czas nie ulegną pogorszeniu, w co oczywiście wierzę, to będziemy dalej walczyć o pokój na naszych granicach.

Konny falangita rakietowy
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    336
    Otrzymał 209 podziękowań w 127 postach
    W twych słowach pobrzmiewa mądrość i rozwaga prawdziwego mędrca. Przyjmuje pakt o nieagresji.

mózgozdrapka Awatar Zachar
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    138
    Otrzymał 233 podziękowań w 125 postach
    image035.jpg Zgrozo!!Czy to przejście do Hadesu czy dawne komnaty gdzie najwięksi z królów Macedonii podejmowali posłów z innych państw. Nie wiem czy budynek ten nie zostanie zburzony by nie był symbolem po zhańbionym Jasperze Antygonie. Dlatego będziemy oczekiwać w tych ruinach na odpowiedź nowych legalnych władz i zważać by nie zarobić sztyletem między żebra. Mamy ofertę dla nowego króla. Jeżeli nie doczekam się go w tym miejscu to błagam ludzie!!! Niech ktokolwiek wskaże mi drogę, gdzie obecnie mogę uzyskać audiencje. Nie czuję się tu bezpieczny...

9. Użytkownicy którzy uznali post Zachar za przydatny:

Łowczy Awatar bachus81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zachar Zobacz posta
    image035.jpg Zgrozo!!Czy to przejście do Hadesu czy dawne komnaty gdzie najwięksi z królów Macedonii podejmowali posłów z innych państw. Nie wiem czy budynek ten nie zostanie zburzony by nie był symbolem po zhańbionym Jasperze Antygonie. Dlatego będziemy oczekiwać w tych ruinach na odpowiedź nowych legalnych władz i zważać by nie zarobić sztyletem między żebra. Mamy ofertę dla nowego króla. Jeżeli nie doczekam się go w tym miejscu to błagam ludzie!!! Niech ktokolwiek wskaże mi drogę, gdzie obecnie mogę uzyskać audiencje. Nie czuję się tu bezpieczny...

Dwór w Pelli informuje, że nowym władcą Macedonii został najwspanialszy, bogobojny, wspaniałomyślny oraz rycerski Bachus81
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

11. Użytkownicy którzy uznali post bachus81 za przydatny:

Szambelan
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    673
    Otrzymał 681 podziękowań w 409 postach
    Królu Bachusie,

Lud Ateński tolerował do tej pory Twego poprzednika, który po prawdzie był zniedołężniały i w istocie niegroźny. Jednak Ateńczycy nie pozwolą, aby na tronie macedońskim zasiadł nieobliczalny władca, który - jak wieść niesie - chce dorównać Filipowi. Dlatego niniejszym wypowiadamy wojnę Macedonii i zamierzamy odpłacić pięknym za nadobne, za lata Waszej niechcianej obecności w Grecji.

Nie będzie pardonu, nie będzie pola do negocjacji. Albo My, albo Wy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów