Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Battle Brothers - premiera 24.03.2017 !

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Battle Brothers - premiera 24.03.2017 !

    Witam Wszystkich!
    Z radością informuję, że dziś mamy premierę gry Battle Brothers:
    http://battlebrothersgame.com/

    Battle Brothers to taktyczna, turowa gra rpg, w której dowodzimy bandą najemników,przyjmujemy zlecenia i toczymy boje w dość ponurym świecie low-fantasy.
    Zainteresowanych odsyłam do strony twórców gry, ze swojej strony mogę gorąco polecić tą produkcję ponieważ niesamowicie wciąga i oferuje klimat, którego brakuje w wielu grach AAA.
    Zapraszam również do dyskusji tych, którzy mieli już styczność z Battle Brothers i chcieliby się podzielić wrażeniami

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Wygląda ciekawie, ale trzy rzeczy mnie zniechęcają:

    - Brak Polskiej wersji językowej (a widziałem, ze jest tam trochę klimatycznych opisów i tekstów do czytania.
    - Brak jakiegokolwiek multi i PvP. A mogliby jakieś wprowadzić w tego typu grze.
    - Te figurki-popiersia. Wolałbym pełne animowane postacie, walczyłoby się znacznie przyjemniej i byłoby więcej do ogladania poczas walki.


    Ogólnie ta gra to indi wyglądający na niskobudżetowy, a kosztuje niczym gra AAA. Ech, 30 euro za tę grę to chyba trochę za dużo. Żeby chociaż jakiś tryb multi był, a tak to single się może dość szybko znudzić...

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Caothri - zgadzam się z tym, o czym napisałeś, ale po spędzeniu z tą grą kilkuset godzin (więcej niż z niektórymi total warami, a mam wszystkie), mogę śmiało powiedzieć, że Battle Brothers ma coś takiego jak syndrom jeszcze jednej tury, a w tym wypadku jest to jeszcze jedno zlecenie, lub jeszcze jedna walka, która zawsze sprawia dużo przyjemności.
    Oczywiśćie gra ma swoje mankamenty, ale jeśli ktoś szuka gier taktycznych, to ta produkcja jest moim faworytem do gry roku w tej dziedzinie.

  4. Użytkownicy którzy uznali post bart3k_PL za przydatny:


  5. #4
    Pampa
    Gość
    Od 24 marca wbiłeś kilkaset godzin? Nieźle. ^^

  6. #5
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Od 24 marca wbiłeś kilkaset godzin? Nieźle. ^^
    Ta gra była wcześniej w EA więc mógł tyle nabić...

    Co do samej gry to niestety muszę zgodzić się z Caothrim,oglądałem co prawda tylko zwiastun ale walka sprawia wrażenie nieciekawej,mapy niemal niczym się nie odróżniają a te postacie bardziej przypominają figury szachowe niż bohaterów z krwi i kości . Ja rozumiem,że to gra Indie i budżet nie ten,ale w takim układzie nie powinni za to chcieć niemal 30 euro,pomysł świetny ale zdecydowanie do poprawy.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  7. #6
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Pampa - gra była w early acces od dwóch lat, więc najpierw sprawdź, zamiast snuć dziwne domysły (jeśli Ci zależy to mogę podać moje steam id).
    Co do ceny się zgodzę, kilka miesięcy temu kupiłem ją w promocji za bodajże 15 euro, na premierę podnieśli cenę o 1/3, więc teraz faktycznie jest drogo.
    Nie jestem fanem indyków, a o tej grze zdecydowałem się napisać, bo ostatnimi czasy panuje straszna posucha wśród tytułów taktycznych, nie wspominając już o tym, że z tytułów AAA nie ma nic, chyba że uwzględnimy Mordheim, które też jest świetne, ale zagrania taktyczne są tam mocno ograniczone.

  8. #7
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Przepraszam za odkop, ale pojawiła się recenzja Battle Brothers na jednym z bardziej znanych portali, więc jako wierny fan pozwolę sobie zamieścić link do niej:
    http://www.gram.pl/artykul/2017/04/18/niech-zyje-krol-taktyki-recenzja-battle-brothers.shtml





  9. #8
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Fajna recenzja,na pewno ogram ten tytuł, choć mimo wszystko poczekam na jakąś przecenę,niby 27 euro to w porównaniu do innych gier AAA nie jest tak dużo ale w przeliczeniu na złotówki ta kwota robi się dość wysoka.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •