Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Gra Norską i Zimowym Kłem

  1. #31
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Czy to prawda że łazik masakruje każdego innego LL wojownika, tylko z minimalnymi stratami u siebie?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #32
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Nie sprawdzałem, ale z mamutem i itemami z polowań powinien bez problemu pokonać każdego lorda w bezpośrednim starciu.

  3. #33
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jak się sprawuje armia Throgga złożona z samych potworów tj. Trolli, olbrzymów, fimirów, żmijów, wilkołaków? A próbował ktoś może 100% trolling?

    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Czy to prawda że łazik masakruje każdego innego LL wojownika, tylko z minimalnymi stratami u siebie?
    Jedynie Kholek jakoś tam się stawia.

  4. #34
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    100% trolingu się nie sprawdza. Gdyż trolle są za słabe i podatne na ostrzał.

    Zaś reszta działa. Najlepsze jednostki Norski to mamuty i Wilkołaki. Ale i one potrzebują wsparcia mięsa armatniego w postaci grasantów.

    Co się tyczy żmiji to jestem nimi mocno rozczarowany. Na papierze bardzo fajna jednostka ale w warunkach polowych wypada blado. Chyba częściej werbowałem mantykorę bo trochę tańsza a sprawdzająca się w podobny sposób.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #35
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A fimiry jak się sprawdzają? Pytam, bo nie jestem do końca przekonany do grasantów. Nie licząc tych miotających włócznie i w pewnym stopniu berserkerów, to czy czempioni grasantów mogą się mierzyć z kimkolwiek od chaosu? Wojownicy chaosu to ich poziom? Ich konnica też tyłka nie urywa, natomiast lubię w Norsce lodowe wilczki. Z reguły nie jestem fanem wszelakich ogarów, ale w tej armii robią też pewien klimacik, lubię je. Mam jeszcze jedno pytanie, jak wyglądają te polowania? Robisz X pomniejszych zadań i gdy przychodzi czas samej walki to z kim walczysz? Bohater vs potwór? Czy twoja armia vs armia danego typu bestii?

  6. #36
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Fimiry są całkiem niezłe, ale są trochę słabsze od wilkołaków. Choć ja ich nie używam bo powinny być w Albionie a nie Norsce.

    Wilkołaki i Fimiry mają podobny problem jak minotaury od zwierzaków, bardzo szkodzi im ostrzał. Co prawda mają regeneracje ale w dłuższej perspektywie nie daje to efektu wow. No i potrzebujemy jakiego mięska do zbierania razów.

    Co do polowań to sa takie same zadania jak na legendarne przedmioty. Czyli pierw parę zadań typu,zwerbuj x jednostkę, lub miej 3 sztuki y, udaj się postaciom do z.
    A później bitwa, gdzie wrogą armią zamiast generała dowodzi monstrum na które polujesz. W kilku są dodatkowe efekty np. co 1 minutę na walczących spada błyskawica.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #37
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Uwielbiam te polowania. Mają swój klimat. Na przykład podczas polowania na młode stado mamutów to zamiast je ubić to chronilismy je przed armią krasniludów, która chciała je zabić. My pokonujemy krasi i zabieramy stado ze sobą. Trenujemy młode i dzięki temu mamy nową jednostkę.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  8. #38
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Smutno mi się ostatnio zrobiło, że na Norskę w wh2 poczekamy jeszcze niecałe 6 miesięcy Norska była bardzo ciekawą frakcją na multi. Tak sie kurde nie robi, dają frakcje, a później ją "zabierają" :/
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. #39
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    Smutno mi się ostatnio zrobiło, że na Norskę w wh2 poczekamy jeszcze niecałe 6 miesięcy Norska była bardzo ciekawą frakcją na multi. Tak sie kurde nie robi, dają frakcje, a później ją "zabierają" :/
    Przecież ci jej nikt nie zabrał, dalej nią możesz grać w WH1 :]
    Si vis pacem, para bellum

  10. #40
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Gram sobie Trollem i norska pozostaje jedną z najprzyjemniejszych nacji do grania.

    Przy premierze Zombi piratów norska dostała dwie nowe technologie:
    - Blokada wybrzeża wampirów: wyczepianie na terenach wampirów -25%, tempo uzupełniania strat +20%, przychody z łupienia w osad +20%.
    - Tajemnice z głębin: Siła broni +15%, czas trwania oblężeń miast przeciwnika -3 (min. 1 tura), przychody z łupów zdobytych po bitwie +20%.

    Są mega mocne, zwłaszcza ta pierwsza mocno mi się przydała, ponieważ miałem problemy z uzupełnianiem strat.

    Jest to jedna z szybszych kampanii, co jest niestety drobnym minusem. Po prostu to zdobywa się za szybko, parę osad i 2-3 polowania i jest. Głupie jest to że później blokują się bonusy z innych bogów. A my dalej możemy poświęcać im osady, ale nie daje to żadnego efektu. Tu powinno pojawić się nowa opcja złup i zniszcz osadę.

    Również dobijające jest to jak szybko komputer odbudowuje spalone prowincje.

    - - - - - - - - - - - -

    Niestety znalazłem niedopatrzenie. W drzewku technologii nie ma takich za leśne elfy, Taka jawna dyskryminacja jest nie do pomyślenia...
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 12-03-2019 o 19:47

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •