Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 163

Wątek: LLTW - Dyskusja

  1. #81
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Kolega dobrze wie w jakim tonie to napisał i jaki to miało na mnie wywrzeć efekt. A teraz po mojej interwencji na forum próbuje odwracać kota ogonem. Mam leśne Elfy od trzech dni, a to była również moja trzecia bitwa na multi tą rasą, więc trudno mnie oskarżać o jakieś nieczyste i świetnie przemyślane zagrania. Robiłem to samo co w rome, tylko zamiast np. katafraktami czy jazdą kapadocką, tutaj ponawiałem szarże dwoma oddziałami latajek i lordem(z resztką hp). Jeśli to jest niezgodne w Twoim mniemaniu z zasadami to może zbanujmy wszystkie latające jednostki, albo niech tylko latają i rzucają zaklęcia czy strzelają sobie dopóki starczy im amunicji. Jeśli natomiast ktoś oczekuje, że mu się podłoże, żeby ładnie przegrać, to życzę powodzenia. Poza tym w mojej opinii bitwa była bardzo ciekawa, od pierwszej do ostatniej minuty się coś działo. Nie moja wina też, że przeciwnik nie wziął żadnych strzelców i byłem dzięki temu bezpieczny w powietrzu. Z tego co zdążyłem już zauważyć, w Warhammerze wygrywa się często bitwy już na etapie doboru armii.

  2. #82
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Panowie, już nie kłóćmy się. Ja jutro wydam stosowny werdykt do tego. A na razie proszę obie strony o ochłonięcie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #83
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Nie próbuje odwracać kota ogonem, tylko żądam, że jeżeli przedstawiamy już sytuację na forum, to chciałbym, abyśmy zrobili to na 100% prawdy. Ja już Cię przeprosiłem i wolę zamknąć ten temat, ale widzę, że niestety wszystko idzie w stronę Naszej podwójnej rezygnacji.

  4. #84
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Ja też się wypowiem co do problemu powyżej, moim zdaniem nie ma co się denerwować bo nie ma o co. Nie zrozumieliście się za bardzo w temacie, Pyrrus jest trochę na scenie TW i z doświadczenia wiem że oskarżenie o oszustwo jest problemem ale z drugiej strony Szyblok po prostu się pomylił i pewnie nie miał złych intencji chciał tylko zapytać czy czasem nie było naruszenia zasad.

    Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni bo już była podoba sytuacja i pare osób zrezygnowało a szkoda by było bo nie za dużo osób mamy do gry. Następnym razem polecam zaprosić może jakiegoś obserwatora na mecz najlepiej sędziego i razem rozmawiać na TS wtedy będzie mniejsza szans, że będzie jakieś nie porozumienie.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  6. #85
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Spojrzałem na tą powtórkę i nie zauważyłem żadnego złamania zasad. W zasadach wpisany jest brak limitu czasu bitwy, a nawet jeśli ktoś wpisze czas 20 minut to i tak to nic nie da, bo bitwy w tej grze trwają max 15 minut (jeśli będzie się ktoś bawił w bombowca swoimi lataczami). Druga sprawa to ta zasada, o której Szymblok wspomniał. Jej w turnieju nie ma zakazanej. Szymblok swoją drogą przyznał się do błędu. Uważam zatem, że cała ta kłótnia jest o nic. Uważam ponadto, że nie jest to powód do rezygnacji z dalszego udziału w lidze. Proponuję więc wam się pogodzić i zagrać drugą bitwę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  8. #86
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Dobrze. W takim razie będę chciał skorzystać z obserwatora, jeśli mam zagrać kolejną bitwę z Szymblokiem. Nie ukrywam, że mocno się zraziłem do jego osoby i tym razem pragnę uniknąć tak przykrych dla mnie sytuacji. Zalecam też mojemu oponentowi na przyszłość zapoznanie się z zasadami obowiązującymi w naszej lidze, zanim zacznie mi coś insynuować lub umniejszać. Dzięki za sprawdzenie powtórki oraz opinię.

  9. #87
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Dużo osób porezygnowało i doszło do takiej głupiej sytuacji, że niektórzy gracze mają przewagę, bo zdążyli "nabić" sobie punkty na osobach, które zrezygnowały. Co robimy w takim razie z tym?
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  10. #88
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Moim zdaniem najprostszym rozwiązaniem było by nie brać tych gier pod uwagę, po prostu stwierdzić że tych gier nie było i zrobić nową aktualizację tabelki i pkt. Liczyły by się gry tylko z osobami, które są jeszcze w lidze. Zapewne nikt się nie obrazi na takie załatwienie sprawy, a będzie to najbardziej uczciwe dla reszty graczy.

    Ogólnie zastanawia mnie też kwestia rozgrywania meczy, system areny nie jest zły ale z mojej strony dodam, że irytuje mnie fakt że, ktoś nie chce zagrać ja jestem w stanie zagrać więcej rund i meczy nawet ale żeby przeciwnicy chcieli grać a nie czeka się nie wiadomo ile na to żeby zagrać 2 gry z kimś ;P

  11. #89
    Cześnik Awatar Twój Mistrz
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Opolskie, Nysa
    Postów
    326
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    64
    Otrzymał 44 podziękowań w 36 postach
    Zgadzam się z Mistem - a co drugiej sprawy też wolałbym bardziej styl samej ligi, np rozpisane na challonge i pisałem już o tym z Turkiem lub Arroyem przed rozpoczęciem turnieju (albo na jego starcie).

  12. #90
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Dobrze, zatem zrobimy tak. Dzisiaj zaktualizuję tabelę.

    W drugiej sprawie trzeba wziąć dwie sprawy pod uwagę:

    1) jest czas wakacyjny, dlatego granie rundami może nam przeciągnąć poszczególne rundy i wprowadzić troszkę zastoju. W trybie arena moglibyśmy np. szybciej skończyć.
    2) Teraz nam zostało kilkoro najwytrwalszych, ale na początku bałem się, że ludzie niedoświadczeni w rozgrywkach warhammera będą nam opóźniać rozgrywkę oraz swoimi rezygnacjami psuć punkty. Teraz jak zostały raczej pewne osoby to możemy zrobić szybkie rundy.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •