Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 163

Wątek: LLTW - Dyskusja

  1. #151
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Ja po prostu uważam, że jeśli coś nie jest OP i "niezniszczalne" ani nie do obejścia, to tego nie zabraniać. Wszyscy chcą świetnej zabawy i pięknych bitew, ale też chyba się zapomina, że nie taka jest istota męskiej rywalizacji. Ja zaczynałem rozgrywki w lidze nic nie potrafiąc i pierwsze moje bitwy to były sromotne porażki, ale zamiast narzekać, że chłopaki grają w grę od roku, a ja dopiero od kilku miesięcy, to wziąłem się za treningi i poznawanie tej odsłony. Od przyjemnej zabawy jest single, multi to ostra rywalizacja i nie ma innej możliwości, żeby być dobrym jak tylko grać regularnie i ciągle się czegoś uczyć(no chyba że jest się Pirxem, który po przejściu z Rome wymiata również w młotku). Nigdy się nie spotkałem, żeby np. Turin czy HeirofCarthage narzekali na taktyki innych graczy, a panowie grają bez żadnych ograniczeń. Podsumowując: zawsze nas coś będzie irytowało w bitwach multi, ale jak zaczniemy grę "przycinać", to niebawem zostanie nam oszpecony kadłubek. Istnieje też ryzyko, że ci co najwięcej wnoszą o zmiany zasad, po MP powrócą do singla, a nas zostawią z takim potworkiem. Dlatego decyzję co do wszelkich ograniczeń powinni podejmować za wspólnym porozumieniem najlepsi i najbardziej zasłużeni gracze na naszej scenie(Mist,Yoshie,Tuff, Wozio, Turek,TM,Arroyo, Szymblok), bo to oni będą musieli na nich potem grać. Choć moim zdaniem obecne zasady są bardzo dobre, a dopiero przy nowych rasach będzie trzeba porobić testy i nanieść ewentualne poprawki.

    PS Kto ma problemy z Gigantami czy ogólnie dużymi przeciwnikami niech mi na priwie wyśle swojego maila, to mu podeśle kilka powtórek.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  3. #152
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2017
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 9 podziękowań w 5 postach
    Odnosząc się do tego co napisałeś, według mnie zasady są ok i ewentualnie pobawić się z nim będzie można po wejściu nowych ras.
    Tak jak Mist napisał każdą nację i jakiś system armii można skontrować przy obecnej mechanice, taki już jest urok tego TW, dla mnie jest to cały czas coś nowego i sam nie raz się wkurzam jak z Mistrzem przegrywam na jego nowe taktyki
    Ja tam jestem za tym, żeby obecne zasady zostały.

  4. #153
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Hmm... ja uważam natomiast, że należy ciągle bawić się nawet w drobnym stopniu zasadami. Na tym polega w końcu zabawa i utrzymanie poziomu multiplayera w TW, by bawić się zasadami i grać na coraz to różniejszych możliwościach, układach armii itd.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  6. #154
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Moim zdaniem taka zabawa zasadami nie jest dobra, bo to oznacza częste zmiany, a idea jest chyba taka, żeby wreszcie znaleźć ten złoty środek. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że co turniej będą obowiązywać inne zasady. Poza Rosjanami to chyba obecnie na świecie panuje tendencja do nie przesadzania z ilością ograniczeń. Przynajmniej ja osobiście jeszcze nigdy nie spotkałem się podczas szybkiej bitwy, aby ktoś pytał o zasady, co w Napoleonie czy Rome było raczej normą.

  7. #155
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    @Pyrrus89
    Nigdy nie znajdziesz złotego środka, ponieważ każdemu coś nie będzie pasowało. Też uważam, że czym mniejsza ingerencja ze strony człowieka w nakładanie dodatkowych zasad tym lepiej.

  8. #156
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Moim zdaniem Arroyo ma rację, ciągła gra na jednych zasadach jest nudna, no i oczywiście robi się statyczna, ten kto ogarnie się bardziej pod względem (klikania/skilla) stanie się najlepszy, dobór armii schodzi na drugi plan, a trzeba pamiętać że w TW równie ważne jak umiejętności sterowania armią ważny jest odpowiedni dobór build-u pod daną rasę/przeciwnika (osobiście znam jednego gracza który jest na stale wysokim poziomie skilla, aczkolwiek pod względem wyboru armii i tworzenia nowych build-ów nie dorównuje mu nikt ).

    Mam propozycję na organizację turnieju typu flash*, może by to troszkę ruszyło scenę TW:W i było dobrym przygotowaniem do MP które zapowiedział już Turek np. w poniedziałek wieczorem czy znaleźli by się chętni?

    * - turniej typu flash to turniej jednodniowy w którym tworzymy drabinkę na challonge i rozgrywamy ze sobą mecze, zwycięzca bierze... banerek
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało william/kaszanka za ten post:


  10. #157
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Tez jestem za tym co napisał Arroyo i Kaszanka, zmiana zasad w drobnym stopniu to nic złego (osobiście uważam że można rozpatrzyć opcję z tymi gigantami) grać ciągle na tych samych zasadach z czasem się znudzi, a tak zawsze będzie ta mała zmiana do której trzeba będzie się przystosować

    Co do propozycji Flashy raz na jakiś czasem jestem za jak byli by chętni żeby wieczorem się spotkać i rozegrać coś takiego

  11. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  12. #158
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Pomysł z flaszek całkiem fajny, jeżeli byłbym w domu to z chęcią bym zagrał.

  13. #159
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Turniej dalej trwa. Arroyo i Pyrrus nie rozegrali jeszcze swoich meczy. Następnie zrobię małe podsumowanie i wyłonimy zwycięzcę. (XD)
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  14. #160
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Panowie musicie dograć mecz bo Turek się już pali do kolejnego projektu coś czuję

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •