Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 163

Wątek: LLTW - Dyskusja

  1. #41
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Kolega Saper zrezygnował przed Twoim postem, jednak nie zdążyłem jeszcze tego ogłosić. Coś się zmieniło?
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #42
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Kurde, pytał mnie w sobotę o grę, no ale nie za bardzo przez weekend miałem czas i w sumie chciałem zagrać z Arroyem, ale jak ma wypaść z powodu braku przeciwnika, to chętnie to jutro zagram. Takie zapisywanie się, a potem rezygnacja, jest w mojej opinii dość słabe. No chyba że za tą decyzją stoją jakieś poważniejsze powody. W każdym razie czekam jutro na niego na ubitej ziemi.

  3. #43
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    dziś był emocjonujący dzień z tego co mi wiadomo SaperHeart i Wozio zrezygnowali z ligi z nie wyjaśnionych powodów. Turek pewnie da więcej informacji potem.

  4. #44
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    W sumie jestem raczej świeży na scenie multi, ale trudno mi się nie odnieść do tego, jak nasza maleńka społeczność graczy Warhammera jest jeszcze niedojrzała. Na 10 zawodników dobrowolnie zapisanych w lidze, jeden nie raczy nawet odpowiedzieć na steam, drugiemu nie podobają się zasady, które praktycznie pozwalają na wszystko, to znowu ktoś jeszcze uznał, że zwyczajnie strzeli focha i gawiedzi tłumaczył się nie będzie. Taka moja prośba:kto ma jeszcze zamiar się wypisać, niech zrobi to teraz, zanim pozostali gracze na dobre wkręcą się w rywalizację.

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  6. #45
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    dokładnie popieram kolegę wyżej, w sumie się powtarzam ale tutaj chodzi o to żeby zagrać na "lepszych" i zobaczyć jak oni grają jak ktoś Cię pokonał to trudno trzeba przełknąć i czekać na rewanż (a przy okazji ktoś mądry podpatrzył by taktykę i zagrał na kogoś innego i wtedy sprawdził czy faktycznie jest to takie "OP i nie fer"). Z doświadczenia wiem, że wszystko da się pokonać tylko trzeba czasu i ogrania.

    P.S ja miałem remis z Szymblokiem i po tym co zobaczyłem z jego strony od razu wróciła mi chęć do gry ! nowa krew i takie miłe zaskoczenia już nie mogę się doczekać rewanżu na niego w najbliższej przyszłości mam nadzieję

  7. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  8. #46
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    To prawda, przy tym zalewie niezbyt dobrych informacji, kolega Szymblok pokazał się zdecydowanie na plus. W sumie polecę trochę takim Coelho, ale żeby zacząć wygrywać, to wpierw trzeba nauczyć się odnosić z godnością porażki z rąk lepszych graczy od siebie. W przeciwnym wypadku pozostaje tylko tryb Single, gdzie SI nie stawia przed nami dużych wymagań. Mnie może przychodzi to znacznie łatwiej, bo uczyłem się grać w Rome, trenując z jednym z najlepszych graczy na naszej scenie multi, więc już to kiedyś przerabiałem, a wizja klęski mnie nie paraliżuje- ba, z każdą bitwą rozumiem tę grę bardziej i staram się wyciągać wnioski na przyszłość. Ogólnie liga i tak zapowiada się wybornie, a osobiście liczę, że przynajmniej na tej 6 pozycji dam radę się uplasować.

  9. #47
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Po pierwsze Panowie moja decyzja o zrezygnowaniu z ligi nie była spowodowana przegraną, bo tak chyba Pan Mist uważa, tylko brakiem czasu. Czy bym zagrał bitwę z Arroyo czy z innym uczestnikiem to by nie zmieniło faktu, że dopiero będę dostępny po 3.07. Jedni pracują, drudzy się jeszcze uczą itd. i tego chyba nie muszę tłumaczyć.

    @Mist
    Co do bitwy z tobą to pogratulowałem Ci zwycięstwa i nie mam żadnych "ale", chodź nie uważam, że to wynikało z jakiegoś super Twojego skilla taktycznego. Po prostu wrzuciłeś wszystko w kupę i to all. Dla mnie granie Death Starów równa się campienie się w rogu mapy i szczerze Ci się przyznam, że szkoda mi czasu na coś takiego, bo nic tu przyjemnego. Jeżeli chcesz wiedzieć co mam na myśli mówiąc o bitwie zobacz spotkanie Pyrrusa vs Tureka, tak wyglądają przyjemne gry.

  10. #48
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cieszę się, że jednak nie było spowodowane to przegraną ale po wczorajszym dniu faktycznie sobie tak pomyślałem bo przy okazji zrezygnował jeszcze Wozi i takie informacje wstępne były. Co do pracy, nauki czy wakacji masz rację nie trzeba sam mam dużo planów i pracy.

    @SaperHeart

    Co do bitwy to właśnie miałeś "ale" w postaci "DeathStara" zresztą sam o tym piszesz więc chyba jednak jest. Zresztą nie rozumie do końca całego tego podejścia w pierwszej bitwie gdzie niby był ten DeathStar, ja rozumie że jest to wojsko w "kupie" które potem jest leczone czarami magii wampirów lub życia (moje zdanie na ten temat). Więc co do tego w pierwszej bitwie miałem Chaos z Gigantami na Twoje Wampiry. Nie wiem miałem według ciebie rozdzielić giganty tak żebyś mógł je okrążyć i zabić po kolei bo inaczej jak są razem to DeathStar?

    A co do drugiej bitwy ta sama sytuacja miałem zbitą formację wojsk bo miałeś kolego 3 rydwany więc co miałem ułatwić Ci zadanie i rozciągnąć linie żebyś to przejechał bez problemu .

    Nie ma co się oszukiwać dobór armii przed bitwą to duży procent składający się na zwycięstwo.

  11. #49
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    @Mirt
    Jeżeli dacie mi czas do 3.07 to mogę grać. Teraz jest to niemożliwe i tyle.
    W sumie ciężko rozjechać rydwanem 3 jednostki stojące na sobie ^^ tam nawet palca nie było gdzie włożyć Spoko, nie mam "ale" bo nie zagrałeś nic co by było nielegalne. Miałeś lepszą taktykę i tyle. Może jestem przeczulony na takie gry, ponieważ oczekuję od przeciwnika bardziej zaskakujących rozwiązań. Pozdrawiam

  12. #50
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    @SaperHeart

    W kwestii braku czasu to napisz do Turka i się dogadaj z nim, mi osobiście nie przeszkadza coś takiego po prostu potem zagrałbyś więcej meczy na raz i tyle ale to moje zdanie. Każdy się denerwuje jak przegra z czymś "wkurzającym" ale jak gra się na liście to ludzie mają niekiedy jeszcze ciekawsze pomysły więc jak się ograsz to potem mniej więcej się spodziewasz czegoś takiego i kombinujesz jak to pokonać. Pozdrawiam.

Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •