Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 290

Wątek: Mass Effect - Trylogia

  1. #21
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    130
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    Cytat Zamieszczone przez Hetman
    Osobiście podoba mi się nowe rozwiązanie z systemem podróży oraz szukaniem minerałów. Ten styl nie jest nużący tak jak to było w ME1 acz nawet dość ciekawy bo czasami możemy trafić na coś nieoczekiwanego

    Cytat Zamieszczone przez Tur
    Wszystkim którym nie wystarcza "zwykły" pistolet polecam jak najszybciej wykonać misję zwerbowania quarianki. Można tam znaleźć fajne smg które naprawdę daje radę.
    Jeśli chodzi o działko ręczne ^^ to ono ma takiego kopa, że czacha dymi serio! Nie wiem wogóle czy to była ta misja na tej planecie zaatakowanej przez zbieraczy bo wtedy mi odmówiła. Jestem ciekaw czy jest możliwość ponownego spotkania z nią :roll:
    To o czym napisałeś to broń ciężka i faktycznie daje radę. Ja piszę o podstawowym pistolecie, tym najsłabszym można go znaleźć na planecie gethów . Moja postać może używać tylko pistoletów i broni ciężkiej.

    EDIT.
    Skończyłem grę, jedyne co mogę powiedzieć to to że mam ochotę zagrać w nią jeszcze raz. Więc chyba nie trzeba tłumaczyć że mi się spodobała.

  2. #22
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    To chyba pierwsza gra, dzięki której jestem zadowolony, że zmieniłem nVidię na ATI (HD 4890). Nie będę się rozpisywał o fabule (to byłaby zbrodnia zdradzać cokolwiek) - jest ona po prostu wciągająca. Przepiękna grafika, lokacje. Nadal mamy trzymającą w napięciu akcję. Kilka nowych dodatków osładza nam grę, a z tych rozwiązań najbardziej podoba mi się szukanie minerałów i tworzenie nowych technologii/ulepszeń/innych. Moim zdaniem ME2 będzie prawdopodobnie najlepszą grą tego roku. Poczekamy jeszcze na kolejne przygody zabójcy z Włoch. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś tytuł, który mógłby się wmieszać w walkę o tytuł najlepszej gry tego roku

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  3. #23
    voitek
    Gość

    Re: Mass Effect - Trylogia

    A Assassin's Creed 2 nie lapie sie juz przypadkiem do 2009?

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    A Assassin's Creed 2 nie lapie sie juz przypadkiem do 2009?
    Ano tak, ale w kategoriach pecetowców należy to traktować jako 2010 ^ ^

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    Może jeszcze wyjść i wmieszać się Wiedźmin 2, Fallout 3 i ew. Napoleon, jeśli historyczność (KLA chwalił mundury) pójdzie w parzę z jakością, choć trudno porównywać strategie z rpg ;p No i jeszcze BioShock 2 może być miodzio
    Swoją drogą, ciekawe że dla Ciebie historia jest ciekawa, a dla Czula beznadziejna, bardzo duża rozbieżność. Jakie jest Twoje zdanie na temat rzekomo uproszczonemu drzewku (czy jak to tam wygląda) umiejętności?

  6. #26
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    Drzewko jest rzeczywiscie uproszczone (4 skille na postac + troche wiecej dla nas), ale za to kazdy z naszych towarzyszy ma prawie wszystkie skille inne niz pozostali, wiec warto ich wymieniac przed niektorymi misjami.
    A historia jak dla mnie jest bardzo dobra - moze nie jest odkrywcza, ale to samo mozna powiedziec o 95% filmow - ME2 gra sie lepiej niz oglada 95% filmow, wiec pewne uproszczenia w fabule mozna wybaczyc.

  7. #27
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Może jeszcze wyjść i wmieszać się Wiedźmin 2, Fallout 3 i ew. Napoleon, jeśli historyczność (KLA chwalił mundury) pójdzie w parzę z jakością, choć trudno porównywać strategie z rpg ;p No i jeszcze BioShock 2 może być miodzio
    Swoją drogą, ciekawe że dla Ciebie historia jest ciekawa, a dla Czula beznadziejna, bardzo duża rozbieżność. Jakie jest Twoje zdanie na temat rzekomo uproszczonemu drzewku (czy jak to tam wygląda) umiejętności?
    Rozbieżności to szukaj jeszcze w temacie o Avatarze KLA vs Volomir ^ ^ Każdy ma swoje zdanie, ot co.
    Drzewkiem nie przejmuję się praktycznie, biorę tylko automatyczne rozdawanie punktów. Najważniejsza jest akcja, fabuła i prześwietna grafika ^ ^

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  8. #28
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tajna baza w północnym Afganistanie
    Postów
    329
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    A historia jak dla mnie jest bardzo dobra - moze nie jest odkrywcza, ale to samo mozna powiedziec o 95% filmow - ME2 gra sie lepiej niz oglada 95% filmow, wiec pewne uproszczenia w fabule mozna wybaczyc.
    Oglądałeś 95% filmów ? Łau... Ludzie, jeśli fabuła ME 2 jest "bardzo dobra" to jaka fabuła byłaby bardzo zła ? Chyba tylko brak jakiejkolwiek fabuły. Z drugiej strony, jakim terminem określić fabuły w takich grach jak Jade Empire czy Vampire the Mascarade Bloodlines ?! Doprawdy nie pojmuję jak to możliwe, że nawet w porównaniu do poprzedniej odsłony, scenarzyści obecnej części sagi ME plują po prostu konsumentom w twarz dając jakiś najeżony niedorzecznościami crap bez polotu, a ci się jeszcze z tego cieszą...
    Tu jest miejsce na Twoją reklamę

  9. #29
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    130
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    Panowie - jeżeli Czulu powiedział że gra jest kiepska to JEST. Czulu powiedział a on wie najlepiej, grał we wszystko i ma certyfikat na gust. Więc proszę się nie kłócić tylko grzecznie przyznać do błędu ponieważ inne stanowisko w tej kwestii dowodzi tylko tego że się nie znacie i jesteście kmiotki.

  10. #30
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tajna baza w północnym Afganistanie
    Postów
    329
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mass Effect - Trylogia

    Panowie - jeżeli Czulu powiedział że gra jest kiepska to JEST. Czulu powiedział a on wie najlepiej, grał we wszystko i ma certyfikat na gust. Więc proszę się nie kłócić tylko grzecznie przyznać do błędu ponieważ inne stanowisko w tej kwestii dowodzi tylko tego że się nie znacie i jesteście kmiotki.
    I to jest bardzo słuszna koncepcja.
    Tu jest miejsce na Twoją reklamę

Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •