Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: KnCW - Dyskusja

  1. #1
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach

    KnCW - Dyskusja

    Tutaj możemy sobie dyskutować nad kampanią. Osoby trzecie także mogą się wypowiadać lub kibicować swoim faworytom
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #2
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    No panowie, kampania już ruszyła z kopyta. Szymblok i Twój Mistrz już tutaj dużo ze mną popisali i podziałali. Czekam na Arroya i Mista
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  3. #3
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Aktywność wystrzeliła w kosmos! Odpisy będą dzisiaj po 10, oczekujcie cierpliwie
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  5. #4
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Proszę graczy żeby raz na turę wypełnić taką aktualkę:

    Złoto z ostatniej tury:
    Przychód: (rozpisać skąd i zsumować)
    Koszty: (rozpisać skąd i zsumować, rekrutacja wojsk też się wlicza, piszemy co rekrutujemy i ile to kosztuje)

    Dochód: (Przychód minus koszty)

    Wojska: (Jakie mamy wojska, gdzie stacjonują, gdzie są postacie fabularne)
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  6. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Jak ludzie są aktywni i zaangażowani to chyba dobrze wróży dla kampanii o to chodzi nie czuję że jak się wkręcimy w coś takiego to będziesz Turku musiał kombinować już drugą turę może nawet na większa ilość graczy

  7. #6
    Asuryan
    Gość
    Kampania zapowiada się bardzo ciekawie, wszyscy gracze ładnie kombinują. W związku z tym mam pytanie - czy zgodzicie się po zakończeniu tej kampanii na odtajnienie subforum Waszych frakcji? Mogą one stanowić cenną wskazówkę dla innych graczy jak grać w następnej kampanii i zachęcić do niej nowe osoby. Oczywiście jeśli któryś z Was się nie zgodzi, to nie będę odtajniał forum z Jego frakcją - nic na siłę.

  8. #7
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Odtajnienie forów po rozgrywce jest przewidywane przeze mnie od poczatku. Na pewno nikt nie bedzie mial problemow, w koncu kazdy bedzie chcial zobaczyc co sie dzialo u swojego wroga na TFie

    Odpisy jak bede mial czas.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. #8
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Fajny projekt,śledzę go dość uważnie,chociaż osobiście jako obserwatora rażą mnie te zdjęcia z naszego świata. Konkretniej Ci śląscy(?) górnicy a teraz wojsko,które wygląda mi na armię brytyjską a już na pewno nie na Stirland,który ma zielone barwy . To są oczywiście detale,ale moim zdaniem takie małe rzeczy też budują a w tym wypadku - psują klimat.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #9
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Dzięki za spostrzeżenia. Niestety mam mało czasu na szukanie grafik i może się zdarzyć, że nie będą w 100% pasować.

    Tutaj jest mapka podsumowująca I turę:



    ROZPOCZYNAMY TURĘ II - Możecie robić własne działania, zgłaszać się do mnie o odpis działań ze zeszłej tury i czekać (może, nie wszyscy) na jakieś questy/eventy.

    Uwagi:
    - Jak piszecie rozkazy do działań wojennych to grupujcie wojska w grupy operacyjne (możecie je sobie nazywać jak chcecie) i piszcie wszystko dokładnie, czytelnie i przejrzyście. Tak żebym nie musiał tracić czasu na sprawdzanie czy liczebność wojsk się zgadza tylko od razu było wszystko widać. Jak będziecie ładnie prowadzić TFy to będą bonusy, jak będzie bajzel to będą kary. Chodzi mi tutaj o estetykę.
    - Okres próbny I tury już się skończył i teraz niektórzy będą mnie mogli poznać jako złego i karającego Jahw... GMa. Wiecie już jak grać.
    - Każdy ma rozpocząć działania od zrobienia aktualki funduszowej i wojskowej, a następnie przez całą turę ją edytować w zależności jak się zmienia sytuacja. Np. jak wydajecie później pieniążki to cofacie sie do posta z aktualką z II tury i odejmujecie sobie kaski. Wzór aktualki jest wcześniej w tym temacie.

    EDIT. A i byłbym zapomniał. Wszystkie posty mają być odatowane: tura II lub tydzień II
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  12. #10
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Turek, co do obrazów to mogę pomóc. Bez problemu orientuję się co do nich.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  13. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •