Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: KnCW - Dyskusja

  1. #31
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Twój Mistrz potwierdził. Podsumowania nie będzie, bo nie mam czasu. Ruszajcie z turą 5
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #32
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Kampania od tygodnia stoi. Nie chce się już Wam? Kończymy czy dogrywamy jeszcze z 2 tury? Wypowiedzcie się.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  3. #33
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Zależy od innych graczy, ja myślałem że nie ma Szymbloka i jest lekki zastój z tego powodu. Moim zdaniem i tak już cel tej próbnej kampanii został osiągnięty czyli sprawdzenie jak to będzie wyglądać, chyba już widać co jest dobre a co można poprawić przynajmniej mi się tak wydaje.

  4. #34
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Dobra, oficjalnie zamykam. Brakło chęci graczom, a ja tez nikogo nie chcę na siłę. Myślę, że ta cz.1 testowa wyszła bardzo fajnie Fabułę miałem opartą wokół starożytnego plemienia ogrów, które kiedyś tutaj przemierzało swe szlaki. Zostali podczas jednej z wojen zaatakowani i odcięci od ojczyzny i nie mieli jak wrócić, a krasnoludy ich wybijały. I poprosili o pomoc Bogów Chaosu. Ci ich schowali i ogry zapadły w sen. Podczas snu ogry miały nękające koszmary i nieświadomie zamieniły się w smocze ogry (cena uratowania). W trakcie kampanii ogry zaczęły się budzić i przywoływać wszystkie postacie magiczne do siebie żeby ich uwolnić. Były dwa klucze do otwarcia: Miecz, zdobyty przez Orków w osadzie olbrzymów oraz runa, która przebywała w Zhufbar. Niestety nikt się tym wątkiem nie zainteresował i nikt nie wpadł na pomysł, że to mogą być klucze Komnata była w ruinach Senkenhof i odkrył ją Książe Ryndres (Arroyo) Zwycięzcy nie będę wybierał, bo nie skończyliśmy. Dzięki za chęci i dobrą grę

    Hasła do działów:
    1Mor1Tis - Wampiry
    Ig2Nis2 - Orki
    Aqua2_2 - Imperium (w haśle jest podłoga, a nie spacja)
    TerRa3!3? - Krasnoludy
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  6. #35
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zatem mogę zaprosić was na kampanię, która zacznie się w połowie października i będę ją prowadził. Prawdopodobnie będzie ona na Warhammer II.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #36
    Asuryan
    Gość
    Jeśli gra w nią nie będzie wymagała instalacji jakiegokolwiek moda (np na toczenie bitew bez wodzów, czy nawet kosmetycznego typu zmiana płci), a bitwy będzie można toczyć na średnim rozmiarze oddziałów... to bierę Skaveny

  8. #37
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Pierwsza wymaga moda na podmianę Dreadlady na Dreadlorda, ale druga już raczej tego moda uniknie, tak przynajmniej uważam.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #38
    Asuryan
    Gość
    To w takim razie wstępnie zapisuję się na tą drugą... i także na Skavenów . Po prostu ewentualna przegrana nimi nie będzie mnie aż tak boleć jak moimi wyznawcami. Wiem, że prawdopodobnie wygryzam z niej Kasquita (czy innego miłośnika szczurowatych) - ale kto pierwszy, ten lepszy.

    Btw, jeśli już macie komplet graczy do kampanii, to dawajcie o tym znać publicznie zamiast robić smaka innym

  10. #39
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dobrze, Asuryanie. Co do listy na I kampanię to jest zamknięta i chyba już nie jest tajemnicą, kto kim zagra:
    -SaperHeart - Skaveni
    -Turek - Wysokie Elfy
    -Szymblok - Mroczne Elfy
    -Twój Mistrz - Jaszczuroludzie

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #40
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Może dałoby radę poszerzyć listę frakcji skoro jest zainteresowanie?
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •