Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Fields of Glory 2!

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Premiera już była. Gra jest dostępna do kupienia na Steam oraz na oficjalnej stronie Slitherine.

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Już kupili?

    90% pozytywnych recenzji na Steam! Naprawdę mało która gra tyle ma.

  3. #13
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Bo to początkowy zachwyt. Zobaczymy po miesiącu. Wtedy opinie zaczynają być miarodajne.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  4. #14
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Ale nawet jak na poczatkowy zachwyt jest super. Przeważająca większość innych gier ma początkowy zachwyt na poziomie 70-80% pozytywnych recenzji, a nie aż 90%

    Tak czy siak, ja osobiście gram w to już od dwóch miesięcy, bo grałem w becie i gra ma naprawdę niewiele wad, a te które są to głownie kosmetyczne rzeczy oraz takie które są wyłącznie kwestią gustu i dla jednego będą wadą, a inny ich nawet nie zauważy.

  5. #15
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    No tak tylko że te te 90% to jakieś trzydzieści parę osób, to jednak troszkę mało. Niemnie jednak gierka wydajecie ciekawa. Poczekam spokojnie z miesiąc lub dwa jak dalej będą dobre opinie pewnie kiedyś kupię.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  6. #16
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tylko przy tych 90% warto zwrócić uwagę na małą liczbę recenzji,na razie grę ograli najwięksi fani i pasjonaci tego typu produkcji więc trudno żeby ocena była zła.Samą grę może kiedyś nabędę jak się trafi jakaś korzystna promocja bo mam spory sentyment do studia Slitherine.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  7. #17
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Ale te 30 recenzji jak na to, że gra miała premiere kilka dni temu to jest dużo, bo to bardzo niszowa produkcja. Poprzednie gry z tej serii 30 recenzji to miały dopiero po kilku miesiącach od premiery...
    Popularnością ta gra znacznie przebija poprzednie. Jest tu dużo dużo więcej graczy niż w poprzednich grach z serii, a więc wcale nie tylko najwięksi pasjonaci takich gier.


    W ciągu ostatnich 24 godzin, największa liczba graczy która była jednocześnie w grze to aż 276! Naprawdę nieźle jak na tego typu niszową produkcję. A to tylko statystyki ze Steam, sporo osób (w tym ja) gra po za Steam!
    http://steamcharts.com/app/660160

    Więc jak widać wcale nie tak mało ludzi w to gra.


    Polecam tę grę szczególnie do multi. Ja gram tylko w multi, single jest dobry aby potrenować przed multi Multiplayer działa w trybie PBEM dzięki czemu da się grać bez problemu nawet gdy populacja gry mała. Jak działa ten system opisywałem w jednym z wczesniejszych postów w tym temacie, jak kogoś interesuje może sprawdzić.

  8. #18
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Recenzji już jest troszkę więcej i przybywa. Nadal 90% pozytywnych

  9. #19
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Jak ktoś jest zainteresowany grą i multi to niech wejdzie na Discorda dla polskich graczy FoG2: https://discord.gg/v2ZjP7y

    Jest też forum, ale jego nie będę tu linkował bo pewnie regulamin zabrania, jak coś pytajcie o nie na discordzie.

  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Słyszałem o kodzie promocyjnym na Steamie, czy ktoś zna ten kod lub wie, gdzie mogę go dostać?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •