Strona 25 z 65 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 641

Wątek: Dyskusja ogólne

  1. #241
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Może powodem jest coś takiego. Chyba dalej tego nie poprawili:


  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  3. #242
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    Dobrze zagrał, aczkolwiek 1 bitwa bitwa była bardzo dziwna - moja piechota nie zabiła nic... a powinna przejechac piechote mariusza... skwituje to tylko słowami "niezbadane sa sciezki warha" :/.

    Druga bitwa była wyrównana i całkiem fajna.
    Nie przesadzajmy miałeś pełno najtańszej piechoty i wiedźmy które wystrzelałem i spaliłem smokiem (4 oddziały łuków skupione na wiedźmach) przeciw moim toporom za 800 i jeździe za 1400 plus włócznicy Dla mnie była dziwna ostatnia bitwa jak zacząłeś uciekać jednym rydwanem szczurów na drugi koniec mapy przed trójką moich bohaterów w sytuacji gdy były to ostatnie jednostki

    Super gierki dzięki

  4. #243
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Każde zwycięstwo nad Mrocznymi czy Jaszczuroludźmi jest bardzo cenne, tym bardziej, że Tuff to czwarty zawodnik ostatniego większego turnieju. W ogóle macie ciekawą sytuacje w grupie, znani mi gracze na razie 0:2.

  5. #244
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariuszp Zobacz posta
    Nie przesadzajmy miałeś pełno najtańszej piechoty i wiedźmy które wystrzelałem i spaliłem smokiem (4 oddziały łuków skupione na wiedźmach) przeciw moim toporom za 800 i jeździe za 1400 plus włócznicy Dla mnie była dziwna ostatnia bitwa jak zacząłeś uciekać jednym rydwanem szczurów na drugi koniec mapy przed trójką moich bohaterów w sytuacji gdy były to ostatnie jednostki

    Super gierki dzięki
    Panie kochany, ta twoja elita to były 4 białe lwy zupgrejdowane na jeden brąz (tak kosztuja tyle samo co wiedzmy)... Sory ale 4 posepni i 4wiedźmy w drugiej linii normalnie wyrzynaja takie jednostki bez problemu, co do jazdy to akurat twoja nie brala udzialu w glownym w starciu piechoty, tylko dobijala moje uciekajace jednostki i bronila lucznikow. twoi lucznicy obili jeden oddzial wiedzm i posepnych w reszte oddzialow nie oddali nawet jednej salwy...

    Co do drugiego starcia to zwroc uwage ze ostatnie glowne starcie zapoczatkowalem ja (kiedy miales jeszcze troche piechoty) a ty stales na górce i se odpoczywales, zreszta potem sam nie atakowales swoim lordem i dwoma bohaterami tylko czekales na ataki moich 2 bohaterow... Kiedy znudzilo mi sie obskakiwanie twoich wojsk i postanowilem tez se odpoczac stwierdziles ze uciekam... hmm conajmniej dziwnym uwazam wypominanie mi dziwnych zagran kiedy samemu sie tak robi...

    nieladnie...

  6. #245
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Zapisaliście powtórki?
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  7. #246
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Zapisaliście powtórki?
    tak

  8. #247
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    W takim razie, radzę dokładną i dogłębną analizę dla czego stało się tak a nie inaczej, ważne jest by wiedzieć gdzie popełniło się błędy aby potem móc skutecznie je skorygować
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  9. #248
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    Panie kochany, ta twoja elita to były 4 białe lwy zupgrejdowane na jeden brąz (tak kosztuja tyle samo co wiedzmy)... Sory ale 4 posepni i 4wiedźmy w drugiej linii normalnie wyrzynaja takie jednostki bez problemu, co do jazdy to akurat twoja nie brala udzialu w glownym w starciu piechoty, tylko dobijala moje uciekajace jednostki i bronila lucznikow. twoi lucznicy obili jeden oddzial wiedzm i posepnych w reszte oddzialow nie oddali nawet jednej salwy...

    Co do drugiego starcia to zwroc uwage ze ostatnie glowne starcie zapoczatkowalem ja (kiedy miales jeszcze troche piechoty) a ty stales na górce i se odpoczywales, zreszta potem sam nie atakowales swoim lordem i dwoma bohaterami tylko czekales na ataki moich 2 bohaterow... Kiedy znudzilo mi sie obskakiwanie twoich wojsk i postanowilem tez se odpoczac stwierdziles ze uciekam... hmm conajmniej dziwnym uwazam wypominanie mi dziwnych zagran kiedy samemu sie tak robi...

    nieladnie...
    Moim zdaniem byłem wczoraj lepszy i tyle, jeżeli ktoś ma wątpliwości to udostępnie powtórki

    P.s Hadvar zachęcił mnie do obejrzenia powtórek i w drugiej chyba miałeś 2 razy ten sam czar także według zasad "nieladnie"

    https://youtu.be/zhxFFUSLs8c

  10. #249
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariuszp Zobacz posta
    Moim zdaniem byłem wczoraj lepszy i tyle, jeżeli ktoś ma wątpliwości to udostępnie powtórki

    P.s Hadvar zachęcił mnie do obejrzenia powtórek i w drugiej chyba miałeś 2 razy ten sam czar także według zasad "nieladnie"

    https://youtu.be/zhxFFUSLs8c
    To nie jest czar tylko umiejetnosc...

    Czar zioniecie mial jeden z lordow a drugi klanbraci...

    Byles lepszy zgadza sie, nie mam watpliwosci kto wygral, wyjasniam tylko twoje oskarzenia...

  11. #250
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Dobra chlopaki nie nakrecajcie sie, to tylko I runda fazy grupowej Zobaczymy bitwe na kanale Tuffa
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 25 z 65 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •