Strona 44 z 65 PierwszyPierwszy ... 34424344454654 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 641

Wątek: Dyskusja ogólne

  1. #431
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Ja na razie widziałem tylko starcie Sappera z Czeremisem. Swoją drogą skrobne później kilka słów na jego temat, bo bitwa ewidentnie na to zasługuje.

  2. #432
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Ja na razie widziałem tylko starcie Sappera z Czeremisem. Swoją drogą skrobne później kilka słów na jego temat, bo bitwa ewidentnie na to zasługuje.
    Hehehe ^^ bitwa jak bitwa ale będzie miło.

    @Tuff
    Bardzo fajne relacje z bitew ale potrzebujesz nauczyć się nazwy jednostek i czarów. Czy ewentualnie jesteś zainteresowany zrobić komentarz w duecie ?

    @Turek
    Źle obliczyłeś punkty mi i Czeremisowi. Powinniśmy mieć po 7 pkt. Sprawdź jeszcze raz czy wszystko się zgadza przed losowaniem i podaj mi jak to jest po kolei z 3 miejscami:
    3A - Szymblok 4pkt
    3B - ? Pyrrus89/Jsatrzab po 3pkt. i wszystkie spotkania zakończyły się remisami
    3C - ? Jsatrzab/Pyrrus89 po 3pkt. i wszystkie spotkania zakończyły się remisami
    3D - Kuba10007 3 pkt. tylko jedna wygrana ( gorszy bilans wg kryterium)

    Prosiłbym o rozegranie jeszcze jednego meczu na zasadach barażowych między Pyrrus89 vs Jsatrzab w celu ustalenia kolejności w miejscach 3. Pomoże to w losowaniu.
    Ostatnio edytowane przez SaperHeart ; 08-12-2017 o 23:25

  3. #433
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    Hehehe ^^ bitwa jak bitwa ale będzie miło.

    @Tuff
    Bardzo fajne relacje z bitew ale potrzebujesz nauczyć się nazwy jednostek i czarów. Czy ewentualnie jesteś zainteresowany zrobić komentarz w duecie ?
    jasne!

  4. #434
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Noo, komentarz w duecie, brzmi świetnie
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  5. #435
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    @Turek
    Źle obliczyłeś punkty mi i Czeremisowi. Powinniśmy mieć po 7 pkt. Sprawdź jeszcze raz czy wszystko się zgadza przed losowaniem i podaj mi jak to jest po kolei z 3 miejscami:
    3A - Szymblok 4pkt
    3B - ? Pyrrus89/Jsatrzab po 3pkt. i wszystkie spotkania zakończyły się remisami
    3C - ? Jsatrzab/Pyrrus89 po 3pkt. i wszystkie spotkania zakończyły się remisami
    3D - Kuba10007 3 pkt. tylko jedna wygrana ( gorszy bilans wg kryterium)

    Prosiłbym o rozegranie jeszcze jednego meczu na zasadach barażowych między Pyrrus89 vs Jsatrzab w celu ustalenia kolejności w miejscach 3. Pomoże to w losowaniu.
    Jeśli dobrze pamiętam to miejsca 3A i 3D lecą do koszyka dla jednej połowy drzewka, a 3B i 3C do koszyka dla drugiej połowy drzewka, więc kolejność między mną a Pyrrusem nie powinna mieć znaczenia. Jeśli jednak coś pomyliłem to nie ma problemu, możesz spokojnie dać mnie na niższym miejscu, nie ma potrzeby grać dodatkowego meczu :]

    @Tuff najlepiej by było gdybyś oglądał bitwy przed nagraniem, i wypunktowywał sobie ważniejsze wydarzenia, nazwy czarów/jednostek wcześniej, choć zdaję sobie sprawę że musiałbyś poświęcić 2 albo 3 razy tyle czasu na każdy odcinek :]
    Si vis pacem, para bellum

  6. #436
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Jakby co to ja też mogę być niżej. Najważniejsze, że wyszedłem z grupy, a z którego miejsca to już dla mnie bez znaczenia.

    Ja tam lubię jak Tuff komentuje bitwy "na świeżo" i czasem sam jest zaskoczony przebiegiem starcia. Nawet gdy pomyli się co do czaru czy nazwy jednostki, to i tak wiem o co chodzi. Myślę że większość ma podobnie, choć oczywiście w duecie zawsze raźniej.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  8. #437
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    jasne!
    Kiedyś z chłopakami z {SacredBand} robiliśmy takie mecze i wychodziło bardzo fajnie

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  9. #438
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Jeśli dobrze pamiętam to miejsca 3A i 3D lecą do koszyka dla jednej połowy drzewka, a 3B i 3C do koszyka dla drugiej połowy drzewka, więc kolejność między mną a Pyrrusem nie powinna mieć znaczenia. Jeśli jednak coś pomyliłem to nie ma problemu, możesz spokojnie dać mnie na niższym miejscu, nie ma potrzeby grać dodatkowego meczu :]

    @Tuff najlepiej by było gdybyś oglądał bitwy przed nagraniem, i wypunktowywał sobie ważniejsze wydarzenia, nazwy czarów/jednostek wcześniej, choć zdaję sobie sprawę że musiałbyś poświęcić 2 albo 3 razy tyle czasu na każdy odcinek :]
    Masz rację. Jest to bez znaczenia. W poniedziałek przeprowadzę losowanie o 20. Jutro zagram mecz z Czeremisem i wszystko będzie jasne.

  10. #439
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    Masz rację. Jest to bez znaczenia. W poniedziałek przeprowadzę losowanie o 20. Jutro zagram mecz z Czeremisem i wszystko będzie jasne.
    W duecie wole nagrywac bo to zawsze ciekawsze niz solo, ale trudniejsze bo nie da sie synchronizowac ogladanych bitew, nawet przy liczeniu do startu zawsze jest jakas roznica.

    Co do nagrywania bitew to niestety ogladanie ich drugi raz jest przedewszystkim nudne jesli jest ich kilkanascie. Pamietajcie za ja ogladam nie tylko bitwy ktore publikuje ake tez te ktore odzucam zeby wybrac najfajniejsze. W grupie f na przyklad nagralem nawet bitwe ktora potem odrzucilem bo jednak inna bitwa okazala sie ciekawsza.

  11. #440
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    Co do nagrywania bitew to niestety ogladanie ich drugi raz jest przedewszystkim nudne
    Obawiam się, że bardziej nudne jest oglądanie nagrań z bitew, w których komentator nie ogarnia co się dzieje i przez to nie jest w stanie pokazać najciekawszych akcji

Strona 44 z 65 PierwszyPierwszy ... 34424344454654 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •