Strona 45 z 65 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 641

Wątek: Dyskusja ogólne

  1. #441
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez szewmich Zobacz posta
    Obawiam się, że bardziej nudne jest oglądanie nagrań z bitew, w których komentator nie ogarnia co się dzieje i przez to nie jest w stanie pokazać najciekawszych akcji
    Taka opinia krótko mowiąc jak bys mi strzelił kopa w twarz. Chciałem napisać cos wiecej ale juz mi tak rece opadły że nawet nie bede sie meczył...

  2. Użytkownicy którzy uznali post tuff_gru za przydatny:


  3. #442
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    Taka opinia krótko mowiąc jak bys mi strzelił kopa w twarz. Chciałem napisać cos wiecej ale juz mi tak rece opadły że nawet nie bede sie meczył...
    Dobrze jest. IMO jedynym problemem są nazwy jednostek. Ja np. sobie drukuje nazwy jednostek i czarów przed danym meczem. Wtedy masz listę wszystkich jednostek.

  4. #443
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    jak bys mi strzelił kopa w twarz
    Nie w twarz, ale w inną część ciała żebyś ją ruszył i poświęcił te dodatkowe 15min na obejrzenie przed komentarzem i przygotowanie porządnego materiału, zamiast narzekania, że ludziom się też nie chce ich czasu marnować na wydobywanie automatycznych ostatnich powtórek. To nie złośliwość, ale zwyczajna sugestia na pozostałe w tych mistrzostwach bitwy, jak w prosty sposób podnieść jakość komentarza o 200%

  5. #444
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez szewmich Zobacz posta
    Nie w twarz, ale w inną część ciała żebyś ją ruszył i poświęcił te dodatkowe 15min na obejrzenie przed komentarzem i przygotowanie porządnego materiału, zamiast narzekania, że ludziom się też nie chce ich czasu marnować na wydobywanie automatycznych ostatnich powtórek. To nie złośliwość, ale zwyczajna sugestia na pozostałe w tych mistrzostwach bitwy, jak w prosty sposób podnieść jakość komentarza o 200%
    Czesc osob woli tak a czesc woli tak...

    BTW wiekszosc bitew obejrzalem zanim je nagralem poniewaz wiekszosc z was nie chciala ich przesylac poniewaz mowila ze sa nieciekawe i nie warto ich nagrywac... Oczywiscie okazało sie inaczej i tak naprawde tylko jedna bitwa ktora byla przeslana byla slaba... hmmm dziwne?

    Druga sprawa mowisz zebym poswiecil dodatkowe 15 minut oprucz tych kilku wieczorow ktore posiwecilem na przygotowanie tych filmików ktore ogladacie? Powiedz to osobom ktorym sie niechce zapisac powtórki...

  6. #445
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Nie jestem jakimś znawcą youtuberów, bo większość to osobowości narcystyczne albo żebrzący o subskrypcje(gardzę). Bardzo lubię zobaczyć jednak jak gra i komentuje Turin, a moim zdaniem w tym zestawieniu Tuff wypada bardzo dobrze i to taki nasz polski odpowiednik. W mojej opinii komentator ma mieć przede wszystkim przyjemną barwę głosu, być możliwie bezstronny i co najważniejsze, ma go pasjonować to o czym mówi. Tuff wszystkie te warunki spełnia. A czy tam się pomyli co do czaru czy umiejki, to dla mnie taki banał, że nawet nie warty wzmianki. Ewentualnie w komentarzach go poprawią. Jeszcze tego brakuje, żeby Tuff zaczął wymieniać wszystkie statystyki jednostek i połowę bitwy puszczał z "lotu ptaka", jak taki jeden zagraniczny i dość popularny gracz, lub przed każdym filmikiem reklamował np. produkty MSI. Zrozumcie, człowiek na tym nie zarabia, robi to z pasją i kosztem wolnego czasu, a czyta później takie dość przykre komentarze. Pojadę może wytartym klasykiem, ale obecna młodzież ma niezwykle roszczeniową postawę, o braku szacunku nie wspominając.

  7. Następujących 3 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  8. #446
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Takim dosyć szybkim, i moim zdaniem bardzo dobrym dla widzów ulepszeniem byłoby, dokładne przeglądanie jednostek na pauzie(slow-mo jeśli są małe armie) na początku bitwy z włączonym okienkiem informacji o nich (i). Nie chodzi tu o przeglądanie statystyk. W tym okienku bardzo dobrze widać nazwę jednostki i rolę jaką pełni, a w przypadku bohaterów czary/umiejętności/itemy jakie mają wykupione (tutaj duży minus do CA że nie da się zaznaczyć jednostki na powtórce). Pozwala to oglądającym lepiej ogarnąć kompo armii, a komentatorowi pomaga z nazwami jednostek i czarami jeśli ogarnia ich ikonki. Bo wie czego się spodziewać a i nazwy jednostek lepiej zostają w głowie.
    Si vis pacem, para bellum

  9. #447
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach
    Zabrakło jedynie stwierdzenia, że sam bym lepiej nie zrobił, to czemu krytykuję.
    Ok, idę hejtować i być przedstawicielem roszczeniowej i pozbawionej szacunku do cudzej pracy młodzieży gdzie indziej.

  10. #448
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez szewmich Zobacz posta
    Zabrakło jedynie stwierdzenia, że sam bym lepiej nie zrobił, to czemu krytykuję.
    Ok, idę hejtować i być przedstawicielem roszczeniowej i pozbawionej szacunku do cudzej pracy młodzieży gdzie indziej.
    To ty pojechales z kopem w jaja, wiec sie teraz nad soba nie lituj.

  11. #449
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    No ale serio tak to wygląda, więc nie ma się o co gniewać i uciekać z forum.

  12. #450
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Panowie zeby byla jasnosc, ja sie staram o uwagi nie obrazac i poprawiac co potrafie... ale
    Komentarz typu "do dupy ten filmik" jest do dupy, bo co ja mam z nim zrobic? Isc sie powiesc chyba?
    Saper jakos mogl napisac konkret? Na steamie dopytalem dokladnie o ktory moment chodzi i wszystko jasne...
    Tak samo jstrzab mowi co by chcial w filmiku zobaczyc i co poprawic konkretnie.

  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało tuff_gru za ten post:


Strona 45 z 65 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •