Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Europa Barbarorum v1.3

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Albo ja jestem jełopem, który nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem jednego zdania po angielsku, albo ten, który napisał instrukcję instalacji na TWC, jest skończonym kretynem. Proszę spojrzeć - https://www.twcenter.net/forums/show...56173-EB-v1-32 Tam pisze, żeby instalować w folderze Alexandra, prawda? No to k... powodzenia, matole. Musiałem od nowa przeinstalować całego Romka. :/ Dobra, pogram trochę to napiszę jak się sprawuje.

  2. #12
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Napisz, napisz Nie przejmuj się instrukcjami instalacji, to urok dawnych modów
    Jak fajnie się instaluje czasem pod Empire Total War?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #13
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Zrobiłem ze 100 tur Rzymem i ze 150 Brytami, rozegrałem też kilkadziesiąt bitew. Faktycznie parę razy wywaliło do pulpitu ni z gruszki ni z pietruszki, ale nie tak znowu często. Zresztą stara wersja też wywalała, może nawet częściej, a na pewno perfidniej, bo parę razy nie mogłem kontynuować już gry. Tutaj wystarczy ponownie wczytać. Zastanawia mnie co innego. Reformy wchodzą teraz chyba z automatu, bez konieczności spełniania warunków, po prostu po nadejściu właściwego roku. W 242 wskoczyła mi pierwsza reforma Brytów, chociaż nie miałem jeszcze wybudowanych wymaganych budynków. Muszę sprawdzić jak to jest u Rzymian. W każdym razie fajnie było wrócić do tego moda. Bardziej wciąga niż "dwójka".

  4. Użytkownicy którzy uznali post righeira za przydatny:


  5. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    To w końcu gdzie instalować? Późno się pytam, ale będę wdzięczny za odpowiedź.

    Edit. Może jednak ktoś mi pomoże?
    Zamontowałem sobie mod EB 1.3 z dodatkiem "Final part" w głównym folderze gry. Skróty do startu, które generuje mod, to jakieś nieporozumienie - nawet za bardzo przerobić się ich nie da. Ale jakoś sobie poradziłem. Gra i owszem, rusza, tylko szybko zaczyna się zawieszać i jest zdecydowanie niestabilna. Bardziej, niż wcześniejsze wersje. Które i owszem, też bywały niestabilne ale dopiero po jakimś czasie, gdy się rozbudowało swe imperium. Tymczasem tu gram Rzymem i nawet z Italii dobrze nie zdążyłem wyjść, gdy co 2-3 tury gra pada. więc może rzeczywiście na Aleksandrze by chodziła lepiej? Ktoś próbował? I w ogóle jak ją na tym Aleksandrze zainstalować?! To bowiem co pisał Righeira, jest jak najbardziej aktualne - instrukcja jest do bani i wprowadza w błąd. Więc jak to jest?
    A może stabilność gry osłabiają dodatki jakie mam zainstalowane - te wszystkie Teamsy, Lifesizy itp.? Ale aż tak?
    Ktoś byłby mi w stanie podpowiedzieć? Będę wdzięczny.

    Edit. Nikt mi nie pomoże? Na modzie zainstalowanym w folderze gry po prostu nie da się grać. Wywala na pulpit w dowolnym momencie, zazwyczaj gdy na coś klikam. Więc może na aleksandrze szło by lepiej? Tylko jak go zainstalować?
    Ostatnio edytowane przez Napoleon7 ; 30-12-2020 o 17:42

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •