Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: WARHAMMER Poradnik multiplayer

Łowczy Awatar Hadvar
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 24 podziękowań w 18 postach
    Ja to zawsze wiedziałem że z Belegara to równy gość , a w Mortal Empires jeszcze został wzmocniony.

Quam dulce et decorum est pro patria mori

Łowczy Awatar Szymblok
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    91
    Otrzymał 24 podziękowań w 13 postach
    Szczególnie dobrze chowa się za domkami przed artylerią, co nie Hadvar?

3. Użytkownicy którzy uznali post Szymblok za przydatny:

Łowczy Awatar Hadvar
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    No pewnie że tak, ale szczerze mówiąc to myślałem że to nie zadziała

Łowczy Awatar Hadvar
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    No, Panowie, sporo tu jeszcze brakuje, pracuje ktoś nad czymś? Bo na razie wygląda to blado . Ja obecnie pracuję nad Bretonnią i mam koło 50%, co oznacza że w święta pewnie już będzie. Naprawdę, jeśli ktoś czuje że dobrze gra jakąś rasą i ma czas i ochotę w jakiś sposób się tym podzielić to zapraszam śmiało

Chłop
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    A mi się wydaje, że teraz krasnoludy są za OP. Zabójcy jednostka która kosztuje grosze (900) są najlepszą jednostką radzącą sobie z dużym przeciwnikiem. Nawet Straż Feniksa nie zjedzie tak szybko Kroq - gara na tym Karnozaurze jak zabójcy. Czekam z niecierpliwością na jakiś ciekawy poradnik Jaszczuroludzi. Chaos to moim zdaniem nie potrzebuje poradnika, bo co bym nie wybrał praktycznie zawsze wygrywam tą frakcją. Bretonnia bardzo rzadko używana w multi i jak dla mnie ciężka frakcja w bitwach multi jak i kampanii. Zwierzoludzie moim zdaniem najlepiej się sprawdzają przeciwko krasnoludom. Polecam też jeżeli gramy Mrocznymi Elfami przeciwko krasnoludom kupić ze 3-4 jednostki Widm. Mają umiejętność skradania, oraz spore przebicie pancerza na odległość.

Łowczy Awatar Szymblok
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    91
    Szczerze mówiąc to polemizowałbym bym z kilkoma kwestiami. Według mnie krasnoludy wcale nie są OP - są po prostu takie jakie powinny być od samego początku. Zauważ, że ciągle są masakrowane przez piechotę z przebiciem pancerza i rydwany, jednak teraz są frakcją, którą spokojnie da się wygrać przy dobrym skillu i buildzie z większością frakcji, nie to co w TWW 1, gdzie były praktycznie niegrywalne.
    Druga sprawa to to, że według mnie chaos wcale nie jest taki mocny. Mroczne elfy, zwierzoludzie lub jaszczurki, nie mówiąc już o Wysokich elfach spokojnie sobie z tą frakcją radzą.

Stolnik Awatar Pyrrus89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    327
    Otrzymał 273 podziękowań w 175 postach
    Po styczniowym patchu proponuję rozruszać poradnik. Turniej był dla wszystkich ciekawym poligonem doświadczalnym. Będzie o czym pisać.
    Co do Krasnoludów, ciągle im brakuje jednostek z "masą", także poza zabójcami nadal mają problemy z mobilnym przeciwnikiem. Nadrabiają to trochę mocnymi lordami i bohaterami.

Chłop
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    No to widocznie ja z tymi krasnoludami sobie nie radzę... ;p Każdy ma inne spostrzeżenia, ale jak gość bierze 2 smocze ogry + Kholek i leci nie patrząc na nic na Kroq gara nie masz z nim szans żadnych. Kameleony wiele nie zrobią takiemu Kholkowi, a grasanci z toporami do rzucania zjadają te śmieszne ptaszki. Jedynie jakoś daje radę tam świątynna straż z kholkiem, bo saurusów zjada w moment. O z Szymlokiem mam nawet powtórkę z wczorajszej bitki spotkaliśmy się na "Szybka Bitwa" . Ja grałem Mrocznymi elfami, a ty imperium na czele z Balthasarem i Arką Hysz.

10. Użytkownicy którzy uznali post durfey za przydatny:

Stolnik Awatar Pyrrus89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    327
    Otrzymał 273 podziękowań w 175 postach
    Zapraszamy Cię w takim razie do zasilenia naszej sceny multi. Jak będziesz zainteresowany, to Saper organizuje co poniedziałek takie jednodniowe mini turnieje w Warha. W razie czego, Szymblok pewnie wtajemniczy Cię w szczegóły.

Łowczy Awatar Szymblok
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    91
    A pamiętam, pamiętam fajna bitwa była. Testowałem domenę metalu przeciwko mrocznym elfom, bo z kolegą sprawdzaliśmy skuteczność czaru "paląca zagłada" Durfey tak swoją drogą z chęcią bym się kiedyś z Tobą umówił na jakieś 1 vs 1 to byśmy tak na poważnie pograli

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów