Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: WARHAMMER Poradnik multiplayer

Podkomorzy Awatar Pyrrus89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    397
    Otrzymał 353 podziękowań w 228 postach
    Nie przewidzieliśmy jak gra się będzie zmieniać i tak by wypadało robić poprawki po każdym nowym patchu. Zawsze łatwiej podsumować już gotowy produkt, niż ująć w ramy coś, co się ciągle rozwija.

Cześnik
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    101
    Otrzymał 68 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Panowie, ten temat wygląda na prawdę smutno. Nie dość że przydało by się zrobić tu kilka aktualizacji, to jeszcze od ok. 6 miesięcy nikt tu nic konkretnego nie napisał. Wstyd i hańba. Zachęcam, by każdy kto czuję się silny którąś z ras napisał do niej poradnik (Czeremis, Mist?). Nie musi być to lektura jak praca Szymbloka czy moja, ale żeby nie świeciło tutaj pustkami. Ja zamierzam po wyjściu patcha z norską zaaktualizować mój poradnik do Bretonni o RoR'y i zmiany które zaszły i mogą zajść.
    co do pisania jakiegoś "poradnika" to nie czuje się na siłach albo inaczej moim zdaniem to się mija z celem trochę bo jedyne co można zrobic to lekko opisać rasę opcji na kogo się gra i na jaki build konkretnie w mecie jest popularny jest zbyt dużo to jednak nie rome 2 gdzie pordnikiem było napisanie "jak grasz barbary to bierzesz 3-4x zapki na front i cos do tego". Prędzej polecam po prostu zgłosić się na steamie i umówić się na jakiś wieczorek i wtedy można potrenować to na pewno sensowniejsza opcja niż "czytanie" co jest dobre

Cześnik Awatar Hadvar
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    250
    Otrzymał 32 podziękowań w 24 postach
    Nie mamy na celu wyjaśnić komuś jak ma grać by być progamerem, tu chodzi tylko o to by pomóc ewentualnym nowym graczom rozpoczęcie swojej przygody na multi, by wyjaśnić im podstawowe informacje na temat ras, jednostek i ciekawych taktyk. Mam świadomość że często coś się zmienia i że różne buildy gra się w danym momencie, ale warto wytłumaczyć podstawy - na czym polega nasza armia i dla czego nastawiamy ją w tą, a nie inną stronę. Znam kilku użytkowników forum którzy korzystają z tego typu rzeczy, ale nie za bardzo chcą uczestniczyć w naszej scenie multi, i to właśnie dla takich ludzi są te poradniki. Jak nie czujesz się na siłach to spoko, mam nadzieję jednak że komuś w przyszłości się zachce... Po aktualizacji Bretonni postaram się coś napisać, ale jeszcze nie wiem do końca co.

Pyrrus, owszem, nie przewidzieliśmy, ale głupio tak teraz zostawić na pastwę losu to co napisaliśmy i porzucić ten temat. Postaram się aktualizować wszelkie większe zmiany co jakiś czas w moim poradniku, i was również zachęcam .

Quam dulce et decorum est pro patria mori

4. Użytkownicy którzy uznali post Hadvar za przydatny:

Cześnik
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    101
    Otrzymał 68 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Nie mamy na celu wyjaśnić komuś jak ma grać by być progamerem, tu chodzi tylko o to by pomóc ewentualnym nowym graczom rozpoczęcie swojej przygody na multi, by wyjaśnić im podstawowe informacje na temat ras, jednostek i ciekawych taktyk. Mam świadomość że często coś się zmienia i że różne buildy gra się w danym momencie, ale warto wytłumaczyć podstawy - na czym polega nasza armia i dla czego nastawiamy ją w tą, a nie inną stronę. Znam kilku użytkowników forum którzy korzystają z tego typu rzeczy, ale nie za bardzo chcą uczestniczyć w naszej scenie multi, i to właśnie dla takich ludzi są te poradniki. Jak nie czujesz się na siłach to spoko, mam nadzieję jednak że komuś w przyszłości się zachce... Po aktualizacji Bretonni postaram się coś napisać, ale jeszcze nie wiem do końca co.

Pyrrus, owszem, nie przewidzieliśmy, ale głupio tak teraz zostawić na pastwę losu to co napisaliśmy i porzucić ten temat. Postaram się aktualizować wszelkie większe zmiany co jakiś czas w moim poradniku, i was również zachęcam .
    Moim zdaniem po prostu prościej będzie przekazać coś lub odpowiedzieć na pytania bezpośrednio w grze na TS lub discordzie taka nauką jest najlepsza moim zdaniem ;p dlatego nie podejmuje się pisania niczego bo po prostu będą to słabe wypociny ^^ a co do tych nowych graczy to jak znasz takie osoby to naprawdę lepiej ich przekierować na jakiś wieczorem czy coś wtedy moim zdaniem taka osobą będzie w stanie nauczyć się więcej i przełamać barierę bo pewnie to jest też powód dlaczego nie widujemy ich na naszej scenie multi nikt nie gryzie

Łowczy Awatar Szymblok
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    92
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Co do poradnika to z racji większej ilości wolnego czasu zamierzam wrócić do mojego obszernego tematu - opisów jednostek Królów Grobowców.

7. Użytkownicy którzy uznali post Szymblok za przydatny:

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów