Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Wątek: Dyskusja nad zasadami do MP

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #37
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Wszystko racja, tylko skąd wiesz, kto jest dobrym graczem, a kto nie? Jeszcze niedawno nikt tutaj nie znał Szymbloka, a w lidze miał wyrównany bilans z absolutnym dominatorem sceny, czyli Mistem. Dla mnie każdy z tych nowych graczy to zagadka i jeśli na kogoś wykorzystam słabsze frakcje, to jest to z mojej strony wielkie ryzyko, bo jak pisałem, nie mam pojęcia czego się spodziewać po tych osobach. Tylko gdybym miał 100% procent pewności, że ktoś jest ode mnie słabszy, miałbym podstawy do uznania rywalizacji za łatwej, a nigdy takiej pewności mieć nie będę. Całkiem niedawno był też przypadek, że jeden bardzo dobry gracz zlekceważył w turnieju Arroya i wszyscy wiemy jak się to dla niego skończyło. Dlatego też nie zgadzam się z założeniem, że z góry można podzielić mecze na łatwe i te trudniejsze. Tym bardziej, że 80% uczestników MP to dla mnie wielka zagadka. Poza tym również nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że jakaś drobna zmiana w ilości dużych może być porównywalna ze zmianą całej formuły. Pierwsza to drobnostka, ograniczająca tylko zapędy do spamowania "dużymi", druga zmienia całkowicie zasady rozgrywki.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •