Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 1826272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 290

Wątek: The Lord of the Rings: TW 3.02 - Dyskusja ogólna i download

  1. #271
    Gość

    Re: Dyskusja ogólna!

    Cytat Zamieszczone przez Silceq
    Mam problem z tym modem Zainstalowałem go na czystym Rome i Aleksander po czym odpalam i BUM! :

    Failed to read censored word dictionary file : alexander/lotrtw/data//chat_filter.san
    Reinstalowałem gre ze dwa razy moda samego już z 5 albo i więcej. Co mogę z tym zrobić?
    Skrót ci się instaluje z ikoną na pulpicie? I czy co często się zdarza nie instaluje ci się na domyślnej- Activision?

  2. #272
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Da się tutaj wyłączyć nie które skrypty?

  3. #273
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Skrót ci się instaluje z ikoną na pulpicie? I czy co często się zdarza nie instaluje ci się na domyślnej- Activision?
    Instaluje ze skrótem na pulpicie. Domyślnie zainstalowało mi w folderze z Rome.

    <edit> Nie przeczytałem ze zrozumieniem

  4. #274
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    czy to normalne że jeśli oblegam miasto wroga to jego garnizon otrzymuje wzmocnienie, ale jeśli wróg mnie oblega to moja armia nie dostaje posiłków?

  5. #275
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Cytat Zamieszczone przez Ja-Glaurung
    czy to normalne że jeśli oblegam miasto wroga to jego garnizon otrzymuje wzmocnienie, ale jeśli wróg mnie oblega to moja armia nie dostaje posiłków?
    Tak, to jest skrypt tylko nie wiem jak go wyłączyć.

  6. #276
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Witam
    ja mam następujący problem
    po zainstalowaniu lotr i tego pacha z 2.0 na 3.0 pojawia mi się ikonka którą wcześniej utworzyłem ze skrótu alexa z pierścieniem i 2 która sama się tworzy
    wszystko by było ok gdyby nie to że gdy chce uruchomić pojawia mi się czarne okno'' Bat to exe'' i po chwili znika i tak za każdym razem
    dodam że mam Antologię
    karta GeForce 9600 GT

  7. #277
    Gość

    Re: Dyskusja ogólna!

    Cytat Zamieszczone przez crystianokaaton
    Witam
    ja mam następujący problem
    po zainstalowaniu lotr i tego pacha z 2.0 na 3.0 pojawia mi się ikonka którą wcześniej utworzyłem ze skrótu alexa z pierścieniem i 2 która sama się tworzy
    wszystko by było ok gdyby nie to że gdy chce uruchomić pojawia mi się czarne okno'' Bat to exe'' i po chwili znika i tak za każdym razem
    dodam że mam Antologię
    karta GeForce 9600 GT
    Przy prawidłowej instalacji jest ikona modyfikacji, co do skryptów, ma on niby pomagać AI kompa w walce z człowiekiem, więcej info jest na forum LOTRA

  8. #278
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Dziękuję za nieudzieloną pomoc.

    @Edit. Udało mi sie naprawić gre. Zainstalowałem gram sobie radośnie ale mam pewien problem. Wszystko fajnie, włączam sobie kampanie którąś z tych ras: Isengard, Mordor, Rohan, Krasnoludy, Noldorscy Elfowie czy Harad. Ładuje, odpala sie i bum wywala mnie do pulpitu. Da sie coś z tym zrobić? Chce sobie pokopać dupy Gondorczykom czy Goblinom z gór mglistych.

  9. #279
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    siema mam mały problem. wgrałem tego moda lotr i wszystko pieknie wlancza sie jak tworze bitwe to normalnie gram ale za to jak probuje włączyc kampanie bitwe historyczna czy we wlasnych bitwach oblezenie to na koniec ladowania gra sie nagle wyłancza co mam zrobic

  10. #280
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Pograłem sobie w tego moda trochę. Jest naprawdę dobry. Pod pewnymi względami przebija Third Age pod Medievala, np. takie lokacje jak Rogaty Gród, czy Minas Tirith wyglądają, mym skromnym zdaniem lepiej. No i zrobili Barad Dur, bardzo miło się go szturmuje Zawalili sprawę z Mumakilami, o ile one wyglądają świetnie, to są strasznie słabe, szarża 5 (?!) sprawia że zatrzymuje się na byle dziadach. Musiałem to oczywiście poprawić, bo one powinny być strasznie trudne do zatrzymania. Fajny jest balans bitewny, na początku nie spodobały mi się niskie wartości szarży kawalerii, ale w praktyce i tak potrafi mocno przywalić, a i w walce wręcz sobie dobrze radzi (tacy konni Helmingowie tłuką w zwarciu prawie wszystkie oddziały Uruk-Hai, poza gwardią przyboczną i pikinierami). Podoba mi się, że we własnych bitwach możemy wybrać też bohaterów z oddziałami, np. Eomer, Theoden czy Boromir, bitwy są od razu bardziej klimatyczne. I filmowa muzyka... uwielbiam ją.
    Ogólnie rzecz biorąc, widać że mod wzoruje się bardziej na filmie, ale mi przynajmniej, to w żadnym razie nie przeszkadza.
    Gra się niezwykle przyjemnie, jest pełno znakomitego klimatu Śródziemia, ech stary Rome jest jednak nieśmiertelny Polecam!

    Niech żyje Gwardia!

Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 1826272829 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •