Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Szukam strategii na multi

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Szukam strategii na multi

    Witam! Szukam jakieś strategii, żeby pograć z kolegą na multi. Jak narazie graliśmy w Coh 1,Coh2 i AoE3. Szukam gry z jak największą skalą bitew i żeby była w miarę realistyczna. Dobrze byłoby również gdyby liczyła się tatyka a nie jak w AoE spam armat. Wiem że wymagania spore a rynek strategii nie jest za duży. Dlatego będe bardzo wdziędzczny. Narazie takie gry mam na oku:
    Total War
    Wargame Red Dragon
    Kozacy 3

    Wysłane z mojego UMI_MAX przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Fields of Glory 2. Masz temat o tej grze w tym dziale, polecam tam zajrzeć.

    Jest mega taktyczna, w zasadzie podobnej głębi taktycznej nie znajdziesz w żadnej innej grze o bitwach rozgrywających się w klimatach starożytności.
    Co do skali bitew jest duża jeśli ustawisz największy rozmiar bitwy.


    Tylko jest to gra turowa i multi rozgrywa się w systemie PBEM - polega to na tym, że jedna osoba wykonuje turę (trwa to zwykle od 2 do 15 minut zależnie od rozmiaru bitwy i tego ile się w niej aktualnie dzieje), a następnie wysyła ją na serwer. Potem druga osoba gdy jest online odbiera turę, wykonuje swoją i również wysyła ją na serwer. I tak dalej.


    Obecnie trwa closed beta do której można dołączać na stronie Slitherine. Premiera będzie w październiku.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Caothri Zobacz posta
    Fields of Glory 2. Masz temat o tej grze w tym dziale, polecam tam zajrzeć.

    Jest mega taktyczna, w zasadzie podobnej głębi taktycznej nie znajdziesz w żadnej innej grze o bitwach rozgrywających się w klimatach starożytności.
    Co do skali bitew jest duża jeśli ustawisz największy rozmiar bitwy.


    Tylko jest to gra turowa i multi rozgrywa się w systemie PBEM - polega to na tym, że jedna osoba wykonuje turę (trwa to zwykle od 2 do 15 minut zależnie od rozmiaru bitwy i tego ile się w niej aktualnie dzieje), a następnie wysyła ją na serwer. Potem druga osoba gdy jest online odbiera turę, wykonuje swoją i również wysyła ją na serwer. I tak dalej.


    Obecnie trwa closed beta do której można dołączać na stronie Slitherine. Premiera będzie w październiku.
    Dobra dzięki na pewno zapamiętam ten tytuł

    Wysłane z mojego UMI_MAX przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Asuryan
    Gość
    Z Total War to na pewno Medieval 2, Shogun 2 i Rome 2. Skoro będziesz grał z kolegą, to zawsze możecie się umówić na nie używanie artylerii.

  5. #5
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ja od siebie mogę polecić każdą część Wargame. Można grać mniejsze potyczki, jak i duże bitwy, zależnie od tego co ustawimy sobie w warunkach gry. Sama rozgrywka jest jedną z bardziej realistycznych jakie spotkałem w strategiach, więc poza walką trzeba też zwracać uwagę na zaopatrzenie jednostek w amunicje i paliwo oraz morale naszych żołnierzy.
    Do Wargame są jeszcze podobne Ruse oraz Steel Division: Normandy 44, ale w nie nie grałem także za dużo o nich nie napiszę.

    Z tych fajniejszych kojarzę jeszcze World in Conflict. Kiedyś troche w nią grałem i pamiętam, że była całkiem przyjemna.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •