Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Karty Jednostek w grze Rome total war Barbarian Invasion

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Exclamation Karty Jednostek w grze Rome total war Barbarian Invasion

    zmieniłem jednostkę bucellari z zachodniego Rzymu na bizantyjski Rzym.Zrobiłem prawie wszystko Ale nie jestem do końca pewien jak umieścić 2 karty jednostki bucellari i nie jestem pewny na 100% ale czytałem na angielskiej stronie i z tego zrozumiałem że wystarczy przekopiować te 2 karty z folderu empire_west do empire_east w katalogu UI.Tylko nie mogę znaleźć w pełni darmowego programu który zmieni mi kolory z czerwonego (zachodni Rzym) na fioletowy (Bizancjum) jednym kliknięciem. Myślę że Windowsowy paint by się nadał ale nie wczytuje mi pliku (pisze że nieprawidłowy format pliku).Powiedzcie mi tylko co mam wpisać w googlu żebym nie szukał po omacku.Powiedzcie mi też czy jak chcę przenieść w grze słonie z panstwa sasanidów do bizancjum to muszę modyfikować karty tej jednostki (pozmieniać coś w wyglądzie) czy wystarczy poprzenosić pliki?Dziękuję za szybką odpowiedź.Jeżeli to jest zły dział to przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez kamil50 ; 22-09-2017 o 13:26 Powód: Możliwy nieprawidłowy dział strony

  2. #2
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Pobierz program paint.net, dosyć prosty w obsłudze i większość formatów czyta.

    Chociaż właściwie to karty jednostek możesz przenieść od Zachdoniego Rzymu - mają one jedynie wartość estetyczną. Grunt abyś miał dobrze tekstury pod model żołnierzy przypisane.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •