Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 191

Wątek: Bulat Steel Total War

  1. #61
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Nie wiem, ja kliknąłem luncher i się włączyło, nie widziałem okna konfiguracji

    O kurcze jest tu moje AI, a ja na TWC wrzuciłem jako submoda hehehehe Jaki opis elegancki. No dumny jestem hehe

    Tylko dali zapytajniki przy agresji itp Szkoda, bo na pewno jest bardziej agresywne od tych innych AI, co tam wypisują w opisach jakie to nie jest turbo mocno agresywne, a jak przeglądam jak są napisane to myślę, że na pewno mniej niż moje

    To ja zrobiłem submoda bez wiedzy, że tam jest moje AI haha

  2. #62
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Nie wiem, ja kliknąłem luncher i się włączyło, nie widziałem okna konfiguracji

    O kurcze jest tu moje AI, a ja na TWC wrzuciłem jako submoda hehehehe Jaki opis elegancki. No dumny jestem hehe

    Tylko dali zapytajniki przy agresji itp



    To ja zrobiłem submoda bez wiedzy, że tam jest moje AI haha
    Masz jak widać setup moda

    Moje gratulacje, bo obok Lustful być to jest wyraz szacunku twórców moda. Wiem, bo znam te wszystkie AI.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #63
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Masz jak widać setup moda

    Moje gratulacje, bo obok Lustful być to jest wyraz szacunku twórców moda. Wiem, bo znam te wszystkie AI.
    No ale te AI kiedyś były znane ale no nie, wiem są przestarzałe Dali pytajniki nie grali nawet na nim

  4. #64
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    @Piter

    Twoje AI ma kilka bardzo istotnych wad (niektóre zauważyłem niedawno, ponieważ dopiero w ostatnim czasie zacząłem bawić sie dyplomacją):
    - OP koalicje zjadające wszystko
    - niezrywalne sojusze przy super łatwych do utrzymania średnio-dobrych stosunkach(to pozwala na prawie 100% kontrolę sytuacji geopolitycznej - nie grozi nam agresja)
    - sztuczny zakaz wypowiadania wojen państwom zamorskim(bez tego twoje AI szaleje)

  5. Użytkownicy którzy uznali post Idill`a (MZ) za przydatny:


  6. #65
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Chwilę pograłem.

    Powiem tak, jak ktoś odpali moda, to jak zapowiedzieli twórcy Bulata - dogadali się jak na screenie; co ciekawe mix ten fajnie hula i mam porównanie do Bizancjum tutaj i w BC.
    Jednak opinią się nie podzielę, warto odkurzyć tamte mody by potem zagrać w ten. Albo w Bulata i ma się kilka na raz

    Spoiler: 


    edit:


    Wielkość moda sugeruje dużo treści i tak jest w istocie, jak szlachetny Idill`a (MZ) wspomniał, 30 giga.

    Mnie ciekawi tylko, czy jak skrypty pozaznaczałem na początku, to są w zapisach gry zapamiętane? Podejrzewam, że tak i nie trzeba za każdym odpaleniem ich zaznaczać w setupie, ale może ktoś- coś- wie?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #66
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Idill`a (MZ) Zobacz posta
    @Piter

    Twoje AI ma kilka bardzo istotnych wad (niektóre zauważyłem niedawno, ponieważ dopiero w ostatnim czasie zacząłem bawić sie dyplomacją):
    - OP koalicje zjadające wszystko
    - niezrywalne sojusze przy super łatwych do utrzymania średnio-dobrych stosunkach(to pozwala na prawie 100% kontrolę sytuacji geopolitycznej - nie grozi nam agresja)
    - sztuczny zakaz wypowiadania wojen państwom zamorskim(bez tego twoje AI szaleje)
    1. Z tymi koalicjami to chciałbym, żeby lepiej działały,
    2. Niezrywane sojusze są, ponieważ większość ludzi narzekała, że jest za trudno.
    3. Ten zakaz musi być, chyba jest we wszystkich modach, medek ma pełno bugów i ograniczeń.

    Nie chce mi się już pracować nad tym AI. To bardzo trudne, bo medek ma pełno błędów. Ciężko logicznie sobie coś zamierzyć i napisać, bo zawsze coś zacznie działać nie tak jak trzeba i nie wiesz dlaczego. Modowanie AI jest trudne i ma swoje ograniczenia.

    Tutaj testowałem m. in. z Araven setki różnych możliwości i to jest tak, zmienisz jedną rzecz to ona działa ale przez nią znowu co innego nie działa...

  8. #67
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Nie myślałeś by dać ujemne i dodatnie priorytety inwazji w zależności od stosunków? Czy może to nie działa?

    Twoje AI z moimi modyfikacjami funkcjonuje całkiem dobrze w EB II. Teraz testuje sobie AI z Divide and Conquer V4, które wygląda obiecująco.

  9. #68
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Idill`a (MZ) Zobacz posta
    Nie myślałeś by dać ujemne i dodatnie priorytety inwazji w zależności od stosunków? Czy może to nie działa?

    Twoje AI z moimi modyfikacjami funkcjonuje całkiem dobrze w EB II. Teraz testuje sobie AI z Divide and Conquer V4, które wygląda obiecująco.
    To tak właśnie działa.

  10. #69
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Nie przejrzałem dokłądnie całego twojego kodu

    Mam na myśli zastąpienie zakazu takimi priorytetami.

  11. #70
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Idill`a (MZ) Zobacz posta
    Nie przejrzałem dokłądnie całego twojego kodu

    Mam na myśli zastąpienie zakazu takimi priorytetami.
    Można skasować to polecenie i po problemie. Ja sam byłem przeciwny takiemu poleceniu ale wielu ludzi go chciało. Poza tym to nie prawda, że są wyłączone inwazje morskie. Je się włącza w innym pliku.

    Bardzo irytujące jest to że AI głupieje przez buntowników i bierze ich pod uwagę przy swoich działaniach dyplomatycznych jakby byli normalną frakcją.

Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •