Strona 19 z 26 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 258

Wątek: Total War: WARHAMMER II - Dyskusja Ogólna

  1. #181
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Sprawdziłem w Kampanii Wiru i mam Malekithem katownię i dwa pozostałe budynki rozwojowe (łącznie od 2-4 poziomu osady), a drugi odblokowuje rekrutację sióstr rzezi. Mogły Ci gdzieś jakieś pozostałości modów zostać, które wytrzymały reinstallowanie gry.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  2. #182
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2018
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wydaje mi się ,że na przeciw obawom nowe jednostki HE są w miarę zbalansowane w bitwach w kampani cienie robią ze względu na mała ilość amunicji mniej zabójstw niż podstawowi łucznicy ,a regimenty zostały przeniesiona na wyższe levele niż w jedynce przez co grając Anarem po podbiciu startowego regionu i Nagarythe w Ulthuanie posiadałem możliwość rekrutacji tylko włóczników i strzelców na konikach nie wiem jak na multi ale w kampani nowe jednostki nie są tak op

  3. #183
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    @UP
    Nie wspomniałeś o siostrach avelornu co do których były największe obawy, a one rzeczywiście są niezbalansowane. 180 zasięgu, przebijanie pancerza, magiczne i płonące pociski, dosyć dobre w zwarciu. Kosztują tyle samo co straż morska i wojownicy cienia, a są nieporównywalnie lepsze. Jak dla mnie ich koszt utrzymania przy takich statystykach powinien być co najmniej o połowę wyższy.

  4. #184
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzięki za odpowiedz.

  5. #185
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2018
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    I kolejna uwaga czytałem sobie forum i natknąłem się na komentarz pt. w wh2 gra 10 tys osób maks 15 a w 3 letniego roma 5 maks 10 i ze wyniki warhammera są słabe z ciekawości wszedłem na steama żeby zobaczyć ile osób gra i wyskoczyła liczba 27 tysięcy a w roma faktycznie 5 więc wh raczej sobie dobrze radzi

  6. #186
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Kolego, mamy teraz okres po dodaniu największej aktualizacji w historii tej serii, więc Twoje jednostkowe dane nijak się mają do regularnie zbieranych z miesiąca na miesiąc. Poczekaj sobie kwartał i ponownie sprawdź, a gwarantuję Ci, że wyniki będą znacznie bliżej podanych przeze mnie, niż aktualnie nabitych na RoRach,Norsce oraz nowym DLC.

  7. #187
    Wojski Awatar jedynytakisebek
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    No i moja ukochana Norsca wrociła do gry po niemałej obsuwie i... nic nie jest zmienione... Myślałem że skoro w ME teraz wszyscy mogą zajmować wszystkie tereny (poza hordami offcourse) to i Norsca będzie miałą taką możliwość... I co? I nic! Słabo.

  8. #188
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    W związku z tym, że przesunęli premierę 3K na koniec maja, DLC do WH2 ma wyjść przed tym terminem. Zakładając, że 3K wyszłoby w marcu i przez jakiś miesiąc kontynuowało hype, to dlc wyszłoby w kwietniu w okolicach świąt i tak myślę, że teraz też może być, bo to zapewni ochłonięcie do 3K.

  9. #189
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W sumie to dobrze, bo wcześniej zagram sobie kampanie jaszczurkami i szczurkami, których omijałem z powodu braków w rosterze. Teraz jest pytanie o kiedy wyjdzie to dlc.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #190
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    1.Czy bonusy z ambasad ( i podobnych budynków) u HE kumulują się? Czy jedna wystarczy?
    2.Czy bonusy do sybkości rozwoj technologii kumulują się z kilku wież magów czy tylko najwyższy bonus?
    3.Czy warto mieć dwa identyczne surowce na handel czy jedno zźródło wystarczy ( dopóki nie wyczerpie się)?
    4. W kampani ME chaos pojawia się po określonym czasie czy po osiągnięciu jakiegoś poziomu rozwoju/siły/ilości osad?
    5. Czy jest gdzieś lista cech jaki nasi lordowie i bohaterowie mogą zdobyć i ich wymagania? Bonusy są za wszystkich LL czy teraz tylko za przywódców frakci? Pokonałem/zraniłem Morathi 2 x i nie dostałem zadego bonusu. Czy jest ich ograniczona ilość jaką może zdobyć lord/bohater?

Strona 19 z 26 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •