Strona 22 z 26 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 258

Wątek: Total War: WARHAMMER II - Dyskusja Ogólna

  1. #211
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Tak nie za bardzo. Nakai wędrował sobie po Lustrii lub spał, a jak gdzieś pojawiał się poważny problem, to przychodził i oklepywał kogo potrzeba, niezależnie od reszty sił Jaszczuroludzi. Nigdy też nie miał pod dowództwem żadnych podwładnych, dlatego, w grze, nadawał by się na specjalnego bohatera jak np. Green Knight.

  2. #212
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    To mam rozumieć, że sam oklepywał innych?

  3. #213
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Tak wynika z mojego poprzedniego posta. Na przykład, przy inwazji skavenów, przyszedł przed jedną z bitew i pokonał, niepokonanego wcześniej szczuro-superogra. Wcześniej bronił Mostu Gwiazd w Itzie zabijając tyle demonów, że "do teraz" boją się tego miejsca. Poza tym pomógł też lordowi z Itzy pokonać armię Luthora Harkona. Więcej informacji o jego walkach, a tym bardziej dowodzeniu lub byciu pod czyjąś komendą, się nie pojawia.

  4. #214
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    To zmieniam zdanie. Ciekawe ktòrych legendarnych bohaterów zobaczymy w starych frakcjach

  5. #215
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    U Lizaków, z imiennych postaci zostali Tetto'eko, Gor-Rok, Chakax i Oxyotl. Tetto'eko chyba najbardziej nadaje się na dowódcę, ale raczej następnego skinka-LL nie będzie. Gor-Rok, moim zdaniem, ma największe szanse na pojawienie się. Chakax jest Świątynnym Strażnikiem, więc nie powinien być dowódcą, Oxyotl też się nie nadaje, bo dowodzi mniejszymi oddziałami "komandosów", ponadto jest skinkiem.

    U emo-elfów stawiam na Malusa Darkblade'a.

    Skaveni - Thanquol, może z jakimiś nowościami dla swojej frakcji, bo jest Szarym Prorokiem i, z tego co się orientuję, to powinien działać inaczej niż klanowe skaveny.

    Nie wiem kto u Wysokich Elfów by się nadawał. Może Korhil - dowódca Białych Lwów z Chrace, może Imrik z Caledoru.

  6. #216
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    U Lizaków, z imiennych postaci zostali Tetto'eko, Gor-Rok, Chakax i Oxyotl. Tetto'eko chyba najbardziej nadaje się na dowódcę, ale raczej następnego skinka-LL nie będzie. Gor-Rok, moim zdaniem, ma największe szanse na pojawienie się. Chakax jest Świątynnym Strażnikiem, więc nie powinien być dowódcą, Oxyotl też się nie nadaje, bo dowodzi mniejszymi oddziałami "komandosów", ponadto jest skinkiem.

    U emo-elfów stawiam na Malusa Darkblade'a.

    Skaveni - Thanquol, może z jakimiś nowościami dla swojej frakcji, bo jest Szarym Prorokiem i, z tego co się orientuję, to powinien działać inaczej niż klanowe skaveny.

    Nie wiem kto u Wysokich Elfów by się nadawał. Może Korhil - dowódca Białych Lwów z Chrace, może Imrik z Caledoru.
    Ma jakieś DLC nowe wyjść że o nich rozmawiacie?
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  7. #217
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    CA coś mówiło, że będą jeszcze DLC do WH2. W sumie żadnych konkretów na razie nie ma.

  8. #218
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Ale mi chodziło o legendarnych bohateròw a nie o LL leg bohater mogliby dawać do FLC. Czemu Ikt nie ma zadania z karabinem 8 szczytòw tylko ma je ten od klanu Mors

  9. #219
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Tak nie za bardzo. Nakai wędrował sobie po Lustrii lub spał, a jak gdzieś pojawiał się poważny problem, to przychodził i oklepywał kogo potrzeba, niezależnie od reszty sił Jaszczuroludzi. Nigdy też nie miał pod dowództwem żadnych podwładnych, dlatego, w grze, nadawał by się na specjalnego bohatera jak np. Green Knight.
    Gra Nakai, to czysta gadzia przyjemność
    Mimo, że ten ostatni pacz ssie^^, u mnie komp odczuł że są większe wymagania, powinno być inaczej chyba z optymalizacją?
    Wracając do Nakai i kampanią wiru, to fajne są analogie historyczne^^; a kampania Mortal też byłem uchachany, wyobraziłem sobie jakby tak w historii ludzkości.... ^^
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #220
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2019
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Jakiś czas po tym jak wyszedł dodatek z Gotrekiem i Felixem znalazłem ich na mapie i spróbowałem wcielić do armii - nie udało się, gdyż była ona pełna. 20 tur później dostałem informację, że opuszczają oni mój oddział w celu poszukiwania dalszych przygód.
    No i... nic nie mogę zrobić. Zablokowało się okno wydarzeń. Nie mogę zapisać gry. Nie mogę poruszyć postacią gdyż gra każe mi zamknąć aktywne okna wydarzeń. Mam ponad 130 turę i nie uśmiecha mi się zaczynać gry od nowa. Miał ktoś podobny problem?

Strona 22 z 26 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •