Strona 8 z 26 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 258

Wątek: Total War: WARHAMMER II - Dyskusja Ogólna

  1. #71
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Nikt nic nie pisze, że KAM2150 dołączył do teamu Steel Faith to ja napiszę

  2. #72
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Dziwna rzecz mi się przytrafiła ostatnio na multi. Grałem lizaki przeciwko dwarfom i moja jazda na zimnokrwistych, ta tańsza, bez włóczni, została rozgromiona w walce wręcz przez thunderersów (gromowładnych?). Na początku biłem się nimi przeciwko długobrodym z RoR, walka była wyrównana, żadna z jednostek nie poniosła większych strat, chwilę później "odkleiłem" się od nich i zaatakowałem od flanki oddział strzelców, po drodze nie dostałem żadnego strzału. "Walka" z nimi trwała kilkanaście sekund, ich straty były praktycznie żadne, a moja jazda dosłownie się roztopiła. To jest normalna sytuacja czy załapałem się na jakiś błąd?

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #73
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Sytuacji trzeba by się dokładniej przyjrzeć, a na pewno pojawi się odpowiedź. Możliwe że straty po stronie twojej jazdy były zbyt wielkie, albo że nie udało się im przeprowadzić poprawnej szarży na tych gromowładnych. Nie można też zapominać że gromowładni biją się w zwarciu całkiem dobrze.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  4. #74
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Straty były znikome, pasek HP wyglądał na nieruszony. Szarża musiała wejść dobrze, miałem spory dystans żeby wrócić do formacji, wpadłem prostopadle w ich bok i atakowałem po płaskim terenie. Thunderersi walczą dobrze wręcz, jak na strzelców, ale chyba nie aż tak, żeby zmasakrować mi jazdę w jakieś 15 sekund. Grałem trochę krasnoludami i gromowładni przegrywali mi już z gorszą jazdą. Poza tym drugi oddział tej jazdy bił się z normalną piechotą i szło mu nieporównywalnie lepiej.

    W sumie w WH1 też miałem dziwną sytuację kiedyś. Oddziałem hammerersów zaatakowałem podstawowe szkielety, co prawda wygrałem, ale miałem straty jakieś 90% oddziału. Obydwa oddziały z nikim wcześniej się nie biły.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #75
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Brzmi jak bug. Strzelcy krasnoludów nigdy nie wygrali mi żadnej walki wręcz,potrafili dostać od goblinów.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #76
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Straty były znikome, pasek HP wyglądał na nieruszony. Szarża musiała wejść dobrze, miałem spory dystans żeby wrócić do formacji, wpadłem prostopadle w ich bok i atakowałem po płaskim terenie. Thunderersi walczą dobrze wręcz, jak na strzelców, ale chyba nie aż tak, żeby zmasakrować mi jazdę w jakieś 15 sekund. Grałem trochę krasnoludami i gromowładni przegrywali mi już z gorszą jazdą. Poza tym drugi oddział tej jazdy bił się z normalną piechotą i szło mu nieporównywalnie lepiej.
    Może jakieś czary poszły których nie zauważyłeś, ostrzał lub umiejki/runy?
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  7. #77
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Na 100% nie było żadnej ingerencji z zewnątrz. Byłem skupiony na tej sytuacji, bo była dość istotna dla bitwy.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  8. #78
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Na 100% nie było żadnej ingerencji z zewnątrz. Byłem skupiony na tej sytuacji, bo była dość istotna dla bitwy.
    No to nie wiem, tak jak mówił Il Duce, pewnie jakiś bug, chociaż zbytnio nie wieżę w takie bugi, bo nigdy ich nie doświadczyłem (lub nigdy nie zaobserwowałem)
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  9. #79
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Różnice w pojedynczych starciach mogą się pojawiać ze względu na to, że mamy do czynienia z rzutami kostką. Nie powinny one jednak być tak diametralne jak te opisywane przez ciebie. Możliwe że był to jakiegoś rodzaju bug, ale równie możliwe, że po prostu coś przeoczyłeś i na oddziały oddziaływał jakiś zewnętrzny czynnik. Bez powtórki ciężko cokolwiek więcej powiedzieć.
    Si vis pacem, para bellum

  10. #80
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    https://www.fanatical.com/en/bundle/..._content=Cover Ciekawa oferta. Jak ktoś kupi na tej stronie TW: WARHAMMER II to podobno otrzymuje za friko DLC z Królami Grobowców.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 8 z 26 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •