Strona 25 z 26 PierwszyPierwszy ... 1523242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 258

Wątek: Total War: WARHAMMER II - Dyskusja Ogólna

  1. #241
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jak tam mozecie grać ? Bo ja nie, gra zawiesza się po pewnej ilości tur a zapis gry się psuje . Podobno dużo ludzi tak ma, a najlepsze jest to że już mija miesiąc od tego błędu a aktualizacji jeszcze nie ma

  2. #242
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    U mnie wszystko w porządku - przeszedłem dwie kampanie ostatnio. Jedyne crashe to przy misji z młotem Angrundów, ale tam to akurat misja zbugowana. Teraz robię 3 kampanię, tym razem Vortex i też bez problemu idzie. Powyżej 150 tur kampanie


    Stary nick:kujon333


  3. Użytkownicy którzy uznali post Presidente za przydatny:


  4. #243
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez pioruni Zobacz posta
    Jak tam mozecie grać ? Bo ja nie, gra zawiesza się po pewnej ilości tur a zapis gry się psuje . Podobno dużo ludzi tak ma, a najlepsze jest to że już mija miesiąc od tego błędu a aktualizacji jeszcze nie ma
    Po ostatnim DLC przeszedłem sobie kampanię ME żeby zobaczyć jak faktycznie usprawnili czas oczekiwania między turami i nie miałem żadnych problemów z działaniem a zeszło ponad 200 tur.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Osgiliath za przydatny:


  6. #244
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    +1, u mnie też śmiga, bardzo pozytywnie zaskoczyłem się usprawnieniem trwania tur botów.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  7. Użytkownicy którzy uznali post Hadvar za przydatny:


  8. #245
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez pioruni Zobacz posta
    Jak tam mozecie grać ? Bo ja nie, gra zawiesza się po pewnej ilości tur a zapis gry się psuje . Podobno dużo ludzi tak ma, a najlepsze jest to że już mija miesiąc od tego błędu a aktualizacji jeszcze nie ma
    Mam dobre wieści
    CA powróciło z przerwy świąteczno noworocznej. Na 13stego zapowiedzieli beta pacza łatającego cześć błędów. Ale nie wiem czy akurat Tobie to pomoże, ponieważ ilość błędów przy ostatniej aktualizacji była bardzo dużą.

    Mnie najbardziej drażnią 2:
    - cześć frakcji dostała ograniczenie do posiadania tylko 1 armii, najczęściej dotyka to Mańka.
    - zwiedzanie - si wysyła swojego legendarnego lorda na wycieczki krajoznawcze. U mnie najczęściej dotyka to Vlada i o dziwo synalka.


    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  10. #246
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    519
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Mam dobre wieści
    CA powróciło z przerwy świąteczno noworocznej. Na 13stego zapowiedzieli beta pacza łatającego cześć błędów. Ale nie wiem czy akurat Tobie to pomoże, ponieważ ilość błędów przy ostatniej aktualizacji była bardzo dużą.

    Mnie najbardziej drażnią 2:
    - cześć frakcji dostała ograniczenie do posiadania tylko 1 armii, najczęściej dotyka to Mańka.
    - zwiedzanie - si wysyła swojego legendarnego lorda na wycieczki krajoznawcze. U mnie najczęściej dotyka to Vlada i o dziwo synalka.

    Ten sposób by cofnąć wersję gry, jeszcze idzie to zrobić? Coś kiedyś przy jednym z totali kombinowałem, bo czasem słuchanie się graczy, co używają do grania w takie gry mikrofali, albo suszarki do włosów mija się z celem. Masz grę która w zamyśle wymaga ogromu specyfikacyjnego by prowadzić batalie, to nie wypisuj bzdetów, szczególnie celują w tym gdzieś wyczytałem brytole, ile w tym prawdy nie wiem, powtarzam zasłyszane plotki^^
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  12. #247
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzięki wszystkim za odpowiedz, co to mojego problemu z carashowaiem gry, spowodowany był modem - Execute (useless) Lords & Heroes

  13. #248
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Wygląda na to, że CA zamierza porządnie zabrać się za balans w Warhamerze. Wśród najważniejszych zmian:
    - Zmiany w poziomie trudności, które teraz w większej mierze skupiać się będą na tempie gry np. na łatwiejszych poziomach trudności budynki oraz jednostki będą tańsze do budowy i rekrutacji.
    - Usunięcie systemu "Linii zaopatrzenia", czyli koniec z zwiększonymi kosztami za dodatkowe armie.
    - Zdobyte miasta nie będą automatycznie konwertowane na kulturę gracza.
    - Zmiany w SI np. zwiększona agresywność Wampirów czy sprawienie, aby część frakcji skupiało się bardziej na swoich rodzimych prowincjach.
    - Wiele zmian w ekonomii np. zmniejszone przychody z łupienia miast czy łupów bitewnych.

    Link z resztą zmian: https://www.totalwar.com/blog/the-proving-grounds-beta/

  14. #249
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    GW w swojej odświeżonej wersji Starego świata przypomniała sobie o Kislevie.

    The Old World: Ice Guard of Kislev




    One of the coolest aspects of returning to the world-that-was is the opportunity to revisit certain aspects of its classic lore and delve into them in greater detail than ever before. A perfect candidate for further investigation is the harsh, frozen realm found to the north of the Empire – Kislev, the land of the Ice Queens. To that end, let’s take a look at a project that’s currently in development…


    Putting the Class into Classic

    The people of Kislev were renowned as being among the finest horsemasters in the world – and for giving a frosty reception to Norscan raiders and the hordes of Chaos who frequently invaded their land. They also had two iconic cavalry units in their Ungol Horse Archers and Kislevite Winged Lancers. Do you remember these miniatures from many years past? They’re so old, we reckon they were around during the last Ice Age…
    Ungol Horse ArchersKislevite Winged Lancers

    One new unit that’s in the early stages of development is set in the Ice Court – the seat of the ruling Tsar or Tsarina. Known as the Ice Guard, they’re an elite fighting formation of warrior women, equally skilled with bow and blade. But where they differ significantly from the other Kislevite units we’ve seen in the past is that they’re able to channel the elemental magic of their realm in a similar manner to their Ice Queen – the most powerful practitioner of this unique form of sorcery. Here are some awesome pieces of concept art for the Ice Guard, courtesy of Forge World’s Mark Bedford.




    Cool, huh?
    Judging by the enchanted ice that wreaths their blades and arrow tips, we reckon they’ll make for some cold-hearted killers on the battlefield…
    The Old World is still a long way off, but it certainly makes you wonder what else Kislev might have in store. In any case, if you’d like to learn more about Kislevite culture, be sure to read the Black Library Hall of Famer Riders of the Dead by Dan Abnett. Graeme McNeill’s With Ice and Sword and David Guymer’s Gotrek and Felix novel Kinslayer are also fascinating reads, revealing the fate of Kislev during the apocalyptic End Times.


    Tak więc szanse na większą role tej nacji w 3 cześć młotka rosną.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  15. Następujących 2 użytkowników podziękowało Ituriel32 za ten post:


  16. #250
    Chłop Awatar taktylkoprzegladam
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 8 podziękowań w 4 postach

Strona 25 z 26 PierwszyPierwszy ... 1523242526 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •