Strona 18 z 26 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 258

Wątek: Total War: WARHAMMER II - Dyskusja Ogólna

  1. #171
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Pięknie się zaczyna. Mam nadzięję, że do jutra wieczorem będzie to naprawione.

  2. #172
    Wojski Awatar jedynytakisebek
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    We're aware that the Norsca are currently unavailable following the release of The Queen & The Crone are currently working hard to fix this issue ASAP.

    Apologies for the hiccup, everyone - we know you've been waiting a long time to be able to play the Norsca but rest assured you'll be the first to know when it's fixed.

    Any updates will be posted in this thread - thank you all for your patience!

    UPDATE: We've found the issue and are just waiting for Valve to push something live on their end then we should be good to go! I'll update you all when I know more.

    Taka wiadomość na oficjalnym forum i... 8 stron pocisku ze strony graczy!!! I DOBRZE!!! BARDZO DOBRZE!!! MIELI DODATKOWE PÓŁ ROKU ŻEBY WSZYSTKO DOPIEŚCIĆ ... W JUŻ WCZEŚNIEJ WYDANYM DLC... ECH SZKODA SŁÓW!!!

    DOBRA U MNIE JUŻ ŚMIGA!!! MAM NADZIEJĘ ŻE WIĘCEJ NIESPODZIANEK NIE BĘDZIE!!! NO I ZAMIAST 16 ZROBIŁA SIĘ 19 ....

  3. #173
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mocna fuszerka,ale przynajmniej szybko ją naprawili,u mnie też już działa. Zapowiadają się ciekawe kampanie nowymi frakcjami elfów choć nie podoba mi się,że Nagarythe nie ma choćby jednej prowincji na Ulthuanie :/.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #174
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    O TK mają kościanych gigantów.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #175
    Wojski Awatar Xantor
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Czy mi się zdaje czy usunęli Norsce żmija z polowania bo nie widzę go dostępnego w jednostkach na multi

  6. #176
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Czy to błąd, że ta dodatkowa jednostka dla elfów z FLC jest tylko dla Nagarythe, a pozostałe frakcje HE jej nie mają, czy to zamierzone?

  7. #177
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie, to nie błąd. To unikatowa jednostka dla Alith Anara.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #178
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Małe pytanko. Wczoraj po ukazaniu się nowego patcha chciałem rozegrać nową kampanię Naggarondem i ze zdziwieniem odkryłem że z budynków porządkowych w opcjach budowy jest tylko "katownia" na drugim poziomie osady. Na trzecim poziomie pojawia się młotek budowy nad ikonką ale nic rozbudować nie można. Gdzieś wcięło kolejne poziomy bo sprawdziłem że wcześniej były. Odinstalowałem wszystkie mody potem nawet ponownie całą grę zainstalowałem na nowo ale nic nie pomogło. To tak ma być jakieś nowe utrudnienie dla tej frakcji czy to błąd i co jeszcze spieprzyli. A może to kara bo nie kupiłem tego dodatku The Queen and the Crone.

  9. #179
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Riot Zobacz posta
    Małe pytanko. Wczoraj po ukazaniu się nowego patcha chciałem rozegrać nową kampanię Naggarondem i ze zdziwieniem odkryłem że z budynków porządkowych w opcjach budowy jest tylko "katownia" na drugim poziomie osady. Na trzecim poziomie pojawia się młotek budowy nad ikonką ale nic rozbudować nie można. Gdzieś wcięło kolejne poziomy bo sprawdziłem że wcześniej były. Odinstalowałem wszystkie mody potem nawet ponownie całą grę zainstalowałem na nowo ale nic nie pomogło. To tak ma być jakieś nowe utrudnienie dla tej frakcji czy to błąd i co jeszcze spieprzyli. A może to kara bo nie kupiłem tego dodatku The Queen and the Crone.
    O karze raczej nie ma mowy XD. Dziwna sprawa, dużo mrocznymi elfami nie grałem i nie mam pewności jak powinno być, ale odpal sobie kampanię Morathi i zobacz czy jest tak samo.
    Ostatnio edytowane przez Hadvar ; 02-06-2018 o 01:02
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  10. #180
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Morathi ma "normalną" ścieżkę budynków porządkowych z cztery czy pięć poziomów. Ale chciałem właśnie tym postem poprosić by ktoś uruchomił u siebie na chwilę kampanię Naggarondem i tylko w drzewku budynków sprawdził i napisał czy też po ostatniej aktualizacji ostała mu się jeno "katownia" z budynków porządkowych czy tylko mnie tak pokarali

Strona 18 z 26 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •