Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 258

Wątek: Total War: WARHAMMER II - Dyskusja Ogólna

  1. #31
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tak,pewnie taki jest polski odpowiednik,mam steama po angielsku. A możesz napisać coś więcej jak to Ci wpadło? Wybudowałem Malekithem wymagany budynek dwa razy od zera i osiągnięcia nie dostałem.

    Albo osobny temat, albo dodanie na sam dół do już istniejących z jedynki.
    To też jest opcja,ale ktoś z załogi najpierw musi to zrobić. Także cytując Samicka - "Weźcie się do roboty!"

    Istnieje już taki temat, proszę pisać tutaj -> http://forum.totalwar.org.pl/showthr...lista-dyskusja //Turek
    Ostatnio edytowane przez Turek ; 05-10-2017 o 23:19
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #32
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    No ja sobie jaszczurkami to zająłem, nie było tego budynku to wybudowałem, może właśnie chodzi o to że nie może być tego budynku przed zajęciem osady a wyburzania nie zalicza

  3. #33
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    No ja sobie jaszczurkami to zająłem, nie było tego budynku to wybudowałem, może właśnie chodzi o to że nie może być tego budynku przed zajęciem osady a wyburzania nie zalicza
    Jestem niemal w 100% pewien,że go nie było kiedy zajmowałem to miasto. Wychodzi na to,że to osiągnięcie jest zbugowane dla rasy do której,najbardziej pasuje bo według steama tylko niewiele ponad 1% graczy je zdobył...

    Istnieje już taki temat, proszę pisać tutaj -> http://forum.totalwar.org.pl/showthr...lista-dyskusja //Turek
    Na ten moment to temat do osiągnięć z jedynki. Ale jak się przy tym upierasz to ktoś może przenieść całą dyskusję o osiągnięciach właśnie w tamto miejsce.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #34
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Il, już się biorę za robienie tematu o Achievkach. Lecz poradnik to proponuję zrobić w kilka osób, ktoś by musiał potem skleić w jedno wszystko, co mamy i potem to zrobić jako jedną wielką pracę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #35
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Czy tylko ja odnoszę wrażenie,że reklama GW stała się dużo bardziej nachalna? Na fanpejdżu TW już widziałem co najmniej dwa posty zachęcające do figurek a oprócz tego dostałem jeszcze od nich maila tej samej treści...Jeszcze żeby było co reklamować,ale po EOT,Age of Shitmar i niedawnych koszmarnych zmianach fabularnych w WH40K wydaje mi się,że ludzi dalej interesujących się tą marką można niedługo będzie liczyć na palcach jednej ręki,widać robią co mogą żeby ratować skórę .

    PS: Już to mówiłem na steam,ale napiszę jeszcze oficjalnie - dobra robota Arroyo
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  7. #36
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Już 7 edycja i 8 W40K jest dziwna. W 8 edycji podobno Eldarów jednych i drugich połączyli Cała ta reklama GW jest straszna... nawet do pudełkowych wersji WH2 dają w formie papierkowej reklamę figurek.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #37
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Naprawdę połączyli eldarów? Widzę,że szykuje się kolejne EOT tylko tym razem dla czterdziestki... Jedynym ratunkiem dla GW byłby reset obu Warhammerów i powrót do czasów normalności. Gdyby nie zarżnęli bitewniaka w bardzo złym stylu,to teraz dzięki CA mogliby mieć wielu nowych potencjalnych klientów,a tak nawet jak się ktoś zainteresuje to szybko się zorientuje,że nie dość że ceny są wzięte z kosmosu to jeszcze Age of Shitmar ma niewiele wspólnego z grą .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #38
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    Może ktoś wrzucić gdzieś na YT albo indziej filmiki jaszczurów po dwóch-trzech pierwszych rytuałach z polskimi napisami? Bo na początku mi sie nic nie pokazywało, tylko czarny ekran i dźwięk to myślałem że taki bug i nic nie można zrobić, dopiero przy 3 lub 4 chyba zobaczyłem że wystarczy wczytać autozapis i puścić sobie na nowo ture, a nie chcę specjalnie znowu kampanii jaszczurami przechodzić xd

  10. #39
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    A nie masz tego w menu jak masz wstawki filmowe? Przesuwasz do odpowiedniej rasy i masz.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  12. #40
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    a faktycznie, dzięki, nie wiedziałem nawet że jest coś takiego

Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •