Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Norsca

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Norsca

    Witam mam pytanie :
    Kupiłem Total War- Warhammera 2 i powinienem mieć darmowo DLC - norsca, i tu powstaje pytanie jak ją pobrać ?
    Dzięki z góry za odpowiedz

  2. #2
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Kupiłeś wersję pudełkową? Jeśli tak to w jakim sklepie? Do aktywacji musisz mieć osobny klucz.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    tak wersja pudełkowa w EMAG- już email w tej sprawie do nich wysłany został.
    I ten klucz poprostu na steama wpisuje ?

  4. #4
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Tak, wpisujesz tak samo jakbyś zakupił to DLC. Z tego co widzę wiele sklepów dało ciała z pudełkami.

  5. #5
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Tak, wpisujesz tak samo jakbyś zakupił to DLC. Z tego co widzę wiele sklepów dało ciała z pudełkami.
    Nie do końca, z tego co można przeczytać na licznych forach, niektórym ludziom Norsca aktywuje się wraz z wpisaniem klucza gry, bez jakichkolwiek dodatkowych kluczy. To samo sugerował jeden z pracowników CA na którymś forum. Zresztą tak to działało w przypadku Wojowników Chaosu i pierwszej części. Wydaje mi się że tak to powinno działać i w tym przypadku. Osobne klucze były do pre-orderów po to aby ludzie mogli grać Norscą jeszcze przed premierą drugiej części. Coś jest ewidentnie namieszane na linii SEGA-Dystrybutorzy-Steam. Napisz mejla na serwis@cenega.com, tak doradzili mi na Cenegowym facebooku. Nie zaszkodzi też jak napiszesz mejla bezpośrednio do SEGI na help@sega.co.uk.

    EDIT: Także w moim przypadku sytuacja się rozwiązała. Support SEGI w zasadzie napisał mi żebym spadał na drzewo, Support CENEGI wysłał mi klucz na Norske, po przesłaniu im zdjęcia paragonu(z Empiku). Najzabawniejsze jest to ze dosłownie parę minut przed mejlem od CENEGI, w odpowiedzi na mój komentarz - https://www.reddit.com/r/totalwar/co...rsca_question/ dostałem PM na redditcie od Grace_CA - Community Managera Warhammera z kluczem na Norske.
    Ostatnio edytowane przez Jsatrzab ; 02-10-2017 o 12:56
    Si vis pacem, para bellum

  6. Użytkownicy którzy uznali post Jsatrzab za przydatny:


  7. #6
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Dzięki za pomoc. W takim razie zostałem wprowadzony w błąd.

  8. #7
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Dostałem też odpowiedź od Empiku na mejla z pytaniem czy dostanę DLC kupując grę w ich salonie (którego wysłałem dzień przed zakupem gry) i napisali mi że DLC przysługuję tylko kupującym online. Najśmieszniejsze jest to że odpowiedź tą podobno konsultowali z "dostawcą" czyli Cenegą...
    Si vis pacem, para bellum

  9. #8
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Cwaniaczki. Ja kupowałem przez internet, odbierając w salonie- ciekawe co wymyślą.

    Długo czekałeś na odpowiedź Cenegi? W każdym razie już nigdy więcej nie kupię nic w Empiku, mają więc kolejnego klienta z głowy.

  10. #9
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Cwaniaczki. Ja kupowałem przez internet, odbierając w salonie- ciekawe co wymyślą.

    Długo czekałeś na odpowiedź Cenegi? W każdym razie już nigdy więcej nie kupię nic w Empiku, mają więc kolejnego klienta z głowy.
    Po 3 godzinach dostałem pierwszego maila, pół godziny później dostałem już kod. Aczkolwiek już od soboty pisałem z nimi na FB.
    Co do Empiku to ja ich po części rozumiem. Sposób dystrybucji tego DLC jest delikatnie mówiąc mało efektywny. Rozdawania dodatkowych kluczy przez sprzedawce jest dość pracochłonne a w dodatku ryzykowne. CA powinno to lepiej zorganizować. Nie ma też się co na Empik rzucać bo nie wiadomo jak by się zachowali gdybym zamiast z pytaniem przed zakupem, napisał do nich ze skargą na brak DLC po zakupie. Bardzo możliwe że wtedy wysłaliby mi kod, lub polecili pisać do supportu CENEGI.
    Si vis pacem, para bellum

  11. #10
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Głupia sprawa z tym DLC, niepotrzebnie tak to przekombinowali. Chaos do WH1, albo Scytów do Romka potrafili dać bezproblemowo, wystarczyło kliknąć na to w steamowym sklepie i już się miało.
    Ja na razie jestem po telefonie do Cenegi, w którym polecili napisać maila i czekać na rozwiązanie.

    edit:
    Dzisiaj dosłali mi klucz mailem.
    Ostatnio edytowane przez Chaak ; 03-10-2017 o 09:56

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •